DZIŚ JEST:   11   SIERPNIA   2020 r.

XIX Niedziela zwykła
NMP Świętolipskiej
Św. Klary, dziewicy
Św. Zuzanny, męczennicy
 
 
 
 

„Młodzi geje” i „prostytucja gejowska” to zainteresowania pracownika naukowego UAM!

„Młodzi geje” i „prostytucja gejowska” to zainteresowania pracownika naukowego UAM!

Przesyłam Redakcji zrzut ze strony internetowej tej uczelni, gdzie można znaleźć wśród doktorantów Wydziału Nauk Społecznych pana Daniela Falcmana, którego zainteresowania skupione są wokół homoseksualizmu. Cała jego praca naukowa kręci się wokół „moralności, stylów życia i wzorcach seksu młodych gejów”!


Bogate „zainteresowania” tego pana zatrzymują się również nad jakże palącymi problemami takimi jak „preferencje polityczne młodych gejów” czy „seks młodych gejów”. Czy na polskich uczelniach zostały przekroczone wszelkie granice obrzydliwości i zaniżania poziomu? Człowiek, którego zainteresowania skupiają się tylko i wyłącznie na tych tematach pracuje na Wydziale Nauk Społecznych, a w przyszłości, jeżeli już tak nie jest, zapewne będzie edukować młodych studentów! Przecież pan Falcman będzie tych ludzi deprawował, opowiadając im o swoich zainteresowaniach, zapewne popartych własnym doświadczeniem. Wątpię, żeby wielu wartościowych ludzi chciało mieć z nim zajęcia.


W 2010 r. pan Falcman referował na poznańskiej uczelni wykład na temat różnych rodzajów „młodych homoseksualistów”, wśród których znaleźć się mieli: „gej romantyk, gej spełniony, seksolatek, marzyciel, gej tragiczny, diva i inne”.


Do jakiego absurdu zmierzają polskie uczelnie? Czy możemy się spodziewać, że w ciągu kilkunastu najbliższych lat pojawią się „spece” od zoofilii, nekrofilii czy może nawet pedofilii? Czy również ich UAM wypromuje?

 


Jacek M. Banach
DATA: 2014-03-17 08:56
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Autor to homofob :P
ponad 6 lat temu / Anonim
 
@Rozczarowany; no a o czym ja piszę? W społeczeństwie także naszym, katolickim jest sporo homoseksualistów więc problemowi należy się przyjrzeć, prawda? Co do finansowania to nie uprzedzajmy faktów. Skąd wiadomo kto kogo finansuje - nie uprzedzajmy faktów.
ponad 6 lat temu / magis
 
Magis, badania prowadzone na uczelniach państwowych powinny być użyteczne dla społeczeństwa. Wszelkie inne powinny być finansowane przez zainteresowane grupy. W tym konkretnym przypadku przez grupy LGBT i ich zwolenników.
ponad 6 lat temu / Rozczarowany
 
A jak inaczej badać te zjawiska? Nie interesując się nimi? To tak jakby mówić o dziewictwie nie do końca zdając sobie sprawę z tego czym ono jest. Przez takie uwsteczniające "poglądy" niektórzy cofają się w rozwoju. Powinniśmy również przyjrzeć się spuściźnie Pawła z Tarsu, który (jak to wynika z jego listów) także interesował się homoseksualizmem.
ponad 6 lat temu / magis
 
Moi drodzy, tak działa większość polskiej "nauki". By zrobić karierę (dr, hab, prof) do której zobowiązany jest pracownik "nauki", musi on znaleźć temat który choć trochę jest nowatorski. I ten "naukawiec" znalazł sobie akurat obyczaje homoseksualistów. Inny znajdzie sobie obyczaje zooseksualistów, pedoseksualistów, nekroseksualistów itp. Najgorsze jest to że ci pasożyci finansowani są ze środków budżetowych!
ponad 6 lat temu / Rozczarowany
 
Cwaniaczek zrobi karierę!
ponad 6 lat temu / mack
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.