DZIŚ JEST:   14   LIPCA   2020 r.

Św. Kamila de Lellis
Bł. Hroznaty, męczennika
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


A młodzi Polacy nic nie maja do powiedzenia. Jakby nie istniały katolickie uczelnie i stypendia...
ponad 1 rok temu / Elle
 
Ad. Aquirre . Jak to mówił grecki filozof "panta rhei" wszystko jest zmienne bez zmian nie ma postępu. Księża biskupi to doskonale rozumieją, i wiedzą że jeżeli nie dotrą do młodych to w najbliższej przyszłości zostaną z garstką wiernych w podeszłym wieku.
ponad 1 rok temu / Jan
 
Ad "Gość" Chrystus umiłował grzeszników, a takich ludzi jak ty nazywał " grobami pobielanymi" i przy okazji Kościół dużo może uwierz mi.
ponad 1 rok temu / Jan
 
Kościół drogi @Jan to nie jest klub wzajemnej adoracji. Jak nie odpowiada prawda żeś grzeszny to wybierz grzech, ale wtedy sam siebie wykluczasz z Kościoła który nie ma prawa zmienić nic z Objawienia bo ono jest doskonałe jako że objawione przez Boga Żywego. Nawracaj się chłopie póki życia Ci starczy, śmierć przyjdzie jak złodziej- nieplanowana. Wtedy będzie na nawrócenie za późno.
ponad 1 rok temu / Gość
 
wspaniałe.przylaczam się do tego glosu
ponad 1 rok temu / Anna Chudyba
 
I tu doskonale widać celowy dobór nie tylko tematów, ale i uczestników. Bo jak dotąd nie ujawniła się na Synodzie żadna grupa, która broniłaby Tradycji. Tak więc nie tylko przy przygotowaniu instrumentum laboris starannie wyselekcjonowano głosy, które w nim uwzględniono, jak się okazuje wyselekcjonowano też uczestników według klucza akceptacji postępowego "katolicyzmu", dorzucono sporą część uczestników nie mających nic wspólnego z Kościołem, nie znających jego nauczania i panujących w nim zasad, nie tylko blokuje się oficjalny przepływ informacji (poza odosobnionymi głosami), ale ostatnio dowiedzieliśmy się, że końcowy dokument już dawno został napisany, choć do końca Synodu jeszcze trochę czasu zostało. Gotowy przepis na sukces w rozwalaniu katolickiej doktryny w białych rękawiczkach. Perfidia wewnętrznych wrogów Kościoła jest niebywała. W razie jakichkolwiek oskarżeń nie będzie można wskazać winnych.
ponad 1 rok temu / Iw
 
ad Jan) To niech odchodzą, na tym polega wolna wola. Natomiast Kościół ani joty nie może zmieniać tradycyjnego nauczenia w kwestiach wiary i moralności.
ponad 1 rok temu / Aguirre
 
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! Proszę, Australijska młodzież i jeszcze Afrykanie mówią prawdziwie Duchem Świętym, jakby Jan Paweł II był ich rodakiem, bo wymagają od siebie, gdy już nikt od nich nie wymaga! I chcą nawrócić do Tradycji nauczania Kościoła, by Kościół zawrócił z drogi wielotorowego nauczania nie wierzących pasterzy - wilków. Wrogowie Kościoła są przegrani na całą wieczność, ale na Synodzie Młodych to oni podstępnie wywrócą do reszty nauczanie Kościoła. A potem, wydarzenia potoczą się szybko i nastąpi tryumf Kościoła odrodzonego. Módlmy się przez wstawiennictwo patrona młodzieży św. Stanisława Kostki o przyspieszenie odrodzenia Kościoła, módlmy się przez wstawiennictwo Matki Bożej, św. Józefa - opiekuna Kościoła, i św. Michała Archanioła. Króluj nam Chryste!
ponad 1 rok temu / [email protected]
 
A może by tak zapytać zwykłych katolików z Australii? Pokazywanie opini tylko jednej grupy nie jest opinią całej młodzieży. Kościół wymaga zmian bez nich ludzie zaczną odchodzić.
ponad 1 rok temu / Jan
 
A młodzi Polacy ?
ponad 1 rok temu / Pentody
 
W końcu jakaś mądrość!
ponad 1 rok temu / lexie
 
Bardzo dobrze! nie daja sie balamucic.
ponad 1 rok temu / Nick
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.