DZIŚ JEST:   25   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

XXX Niedziela zwykła
Św. Antoniego od św. Anny Galvao
Św. Amona z Toul
 
 
 
 

Mistrz Wielkiego Wschodu Francji w senacie o masońskiej wizji edukacji

Mistrz Wielkiego Wschodu Francji w senacie o masońskiej wizji edukacji
Fabrissa DELAVILLE / MAXPP/FORUM

We Francji senacka komisja ds. państwowego szkolnictwa zaprosiła na swoje oficjalne posiedzenie mistrza Wielkiego Wschodu Francji – Daniela Kellera. Republikańscy politycy chcieli, by przedstawił… masońską wizję edukacji.

 

Szef największej nad Sekwaną organizacji masonów został zaproszony na posiedzenie senackiej komisji ds. edukacji, by mógł zaprezentować laicką wizję szkolnictwa. Senatorowie nie zamierzają podobnej propozycji złożyć katolickim organizacjom, nie mówiąc już o biskupach - przeczyłoby to przecież „wartościom republikańskim”.

 

Wizyta Daniela Kellera to kolejny fakt potwierdzający bliskie związki między rządzącymi Francją socjalistami a masonerią. Poprzednio Keller wzywał masonów o większe zaangażowanie w walkę o „laickość”.

 

W trakcie posiedzenia komisji francuskiego senatu mistrz Wielkiego Wschodu zaatakował hiszpańskie władze za… odejście od nauczania ewolucjonizmu. Stwierdził także, że „Świątynia Wiedzy” nie może mieszać się z wyznaniami religijnymi.

 

 

FLC

 


DATA: 2015-03-26 07:22
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

---> stoLica mocno sie mylisz, wsrod islamistow jest pelno masonow - sprzecznosci swiatopogladowe sa pozorne, a powiazania wielowiekowe
ponad 5 lat temu / razorrr
 
@stoLica: ci wysokiego stopnia pokornie przejdą na islam
ponad 5 lat temu / Rozczarowany
 
@cynik - nie tylko Konstytucji 3 Maja ale i Targowicy - Szczęsny Potocki był masonem i to nie byle jakim, samym Wielkim Mistrzem Wielkiego Wschodu Polski, również później wolnomularze polscy byli gorliwymi zwolennikami nie tylko Bonapartego ale i cara Aleksandra, który wprawdzie postanowił zlikwidować masonerię w Królestwie ale jakoś tak \'\'dziwnie\'\' się stało, że dokonał tego rękoma samych masonów - ówczesnego ubola Rożnieckiego i Nowosilcowa, tak jest, tegoż samego. W nowszych czasach nie brakło też masonów wśród komunistycznych kolaborantów takich choćby jak stalinowski prawnik Leon Chajn czy szara eminencja przedwojennej jeszcze polityki Henryk Kołodziejski.
ponad 5 lat temu / Anarcha
 
Arabusy masonów też nie oszczędzą, ale ci wysokiego stopnia, pewnie wcześniej uciekną.
ponad 5 lat temu / stoLica
 
W wybuchu powstania listopadowego , konstytucji 3 maja i KEN też maczali palce masoni.A marszałek Piłsudski zalecał nawet swym legionistom wstępowanie do lóż.
ponad 5 lat temu / cynik
 
"zaatakował hiszpańskie władze za odejście od nauczania ewolucjonizmu" - skoro nie naucza się kreacjonizmu, to po co nauczać ewolucjonizmu? Przecież nie istnieją dowody podważające kreacjonizm, a fakty z codziennego życia świadczą o bajkowości teorii ewolucji uważającej przypadek za siłę sprawczą.
ponad 5 lat temu / Rozczarowany
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.