DZIŚ JEST:   21   STYCZNIA   2019 r.

Dzień Babci
Św. Agnieszki, męczennicy
Św. Epifaniusza
 
 
 
 

Mistrz Formuły 1 pod genderowym ostrzałem. Wyśmiał ubiór krewnego i musiał… zmienić poglądy?

Mistrz Formuły 1 pod genderowym ostrzałem. Wyśmiał ubiór krewnego i musiał… zmienić poglądy?
Lewis Hamilton. By AngMoKio (Own work) [CC BY-SA 3.0 (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0) or CC BY-SA 3.0 (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0)], via Wikimedia Commons

Świat zachodni wiele mówi o wolności słowa. Okazuje się jednak, że owa „wolność” dotyczy tylko wybranych. Przekonał się o tym kierowca Formuły 1 Lewis Hamilton. Jego sprawa pokazuje przy okazji, że celebryci oficjalnie popierający genderyzm mogą tak naprawdę gardzić tą ideologią.

 

Hamilton umieścił w serwisie Instagram nagranie, na którym żartuje z ubioru swojego siostrzeńca. – Jest mi teraz bardzo smutno. Spójrzcie na mojego siostrzeńca – powiedział sportowiec, po czym skierował kamerę na chłopaka.

 

Następnie, filmując krewnego, pytał go, dlaczego nosi „sukienkę po księżniczce”. – Chłopcy nie noszą sukienek po księżniczkach – dodał.

 

Nagranie oburzyło liberalną część fanów sportowca. Użytkownicy Instagrama mieli Hamiltonowi za złe, że wyśmiał nienormalny strój krewnego. Kierowca zdecydował się więc usunąć nagranie.

 

Na tym jednak nie koniec. Okazuje się bowiem, że w „wolnościowym” społeczeństwie nie wolno mieć określonych poglądów. Hamilton – chociaż w nagraniu najpewniej powiedział, co tak naprawdę myśli o genderyzmie – musiał za swoje słowa przepraszać.

 

„Cieszę się, że mój siostrzeniec czuje się wolny i umie to wyrazić – tak jak my wszyscy powinniśmy” – napisał Hamilton w przeprosinach, podpisując się w ten sposób pod ideologią, której praktyczne zastosowanie kilka godzin wcześniej wyśmiał.

 

Niestety nie wiadomo, czy Hamilton samodzielnie pojął, że wykroczył poza bardzo mocno sprofilowane ideologicznie w społeczeństwach przesiąkniętych politpoprawnością granice „wolności słowa”, czy może jego wypowiedź nie spodobała się któremuś z możnych sponsorów.

 

 

Źródło: eska.pl / fronda.pl / Twitter

MWł

 

 


DATA: 2017-12-28 13:17
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Powinno byc: czuje sie wolny i ciesze sie, ze moge to wyrazic !!! Ale wtedy pewnie zniknaby z piedestalu.
ponad 1 rok temu / Gm
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.