DZIŚ JEST:   13   LIPCA   2020 r.

III Objawienie w Fatimie
Św. Andrzeja Świerada, pustelnika
Św. Benedykta, męczennika
 
 
 
 

Missouri – kolejne aborcyjne komplikacje

Missouri – kolejne aborcyjne komplikacje
fot. rweller / sxc.hu

Kolejna „pacjentka” centrum aborcyjnego w St. Louis w stanie Missouri wylądowała w szpitalu na ostrym dyżurze. To trzeci taki przypadek od końca listopada, co czyni z tego ośrodka Planned Parenthood jeden z najbardziej niebezpiecznych w całych Stanach.

 

26 grudnia o godzinie 9:30 czasu lokalnego karetka zajechała przed budynek „kliniki” w St. Louis. Towarzyszyły jej dwa radiowozy, całe zajście zostało udokumentowane przez obrońców życia demonstrujących na zewnątrz sprzeciw wobec zabijania nienarodzonych dzieci. Kobieta została wyniesiona przez ratowników medycznych na noszach. Jej stan jak i przyczyny wezwania pomocy są nieznane.

 

Do podobnego incydentu doszło także 1 grudnia oraz 21 listopada. Chociaż zapis zgłoszeń, jakie trafiają do dyspozytorów karetek, są traktowane jako dokument publicznie dostępny, w przypadku zgłoszeń dokonywanych przez centrum aborcyjne w St. Louis władze odmówiły ujawnienia takich informacji. – Planned Parenthood obecnie prowadzi swój biznes korzystając z osłony tajemnicy, zapewnianej przez władze miasta – tłumaczy Troy Newman, przewodniczący Operation Rescue i Pro-Life Nation. – Nie udało nam się jeszcze potwierdzić, czy wszystkie te zabiegi przeprowadzał ten sam aborcjonista, ale coś jest nie tak w Planned Parenthood St. Louis i ktoś powinien się tym zająć, zanim rannych zostanie więcej kobiet lub któraś z nich zginie – dodaje.

 

 

źródło: operationrescue.org

mat


DATA: 2012-12-31 11:20
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.