DZIŚ JEST:   15   STYCZNIA   2021 r.

Św. Pawła, pustelnika
Św. Arnolda Janssena
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


PIS ma już swoich nowych apostołów - Szumowskiego, Morawieckiego bs. Długosz - Jasna Góra i innych, którzy piszą im nową 'ewangelię'. W świetle tej ich ewangelii zabicie niewinnego dziecka nie jest poważnym przestępstwem. Podobnie niczym złym nie jest okradanie obywateli zawyżonymi podatkami, wykorzystywanie miejsc świętych dla kampanii przedwyborczej Jasna Góra, Emilewicz, itd.
6 miesięcy temu / vera
 
Pomijając sam proceder i ewentualne zaostrzenie kar, dla mnie jest rzeczą niebywałą, że w ramach tzw. tarczy antykryzysowej "przemyca się" kompletnie nie związane z kryzysem regulacje prawne. W ten sposób np. wprowadzono możliwość zamknięcia w areszcie domowym kogokolwiek z jakiejkolwiek przyczyny samą decyzją prokuratora, bez wyroku sądowego. Z Panem Bogiem
6 miesięcy temu / Stefan
 
Do tych, którzy uważają, że ten tekst o poważniejszych przestępstwach to wrzutka portalu: sprawdźcie komunikat na stronie Ministerstwa Sprawiedliwości.
6 miesięcy temu / Rose
 
Aborcja legalna w państwie nadwiślańskim zdaje się też karze nie podlega
6 miesięcy temu / Wojtek
 
Czyli MŚ przyznało, że egzekwowanie prawa 'antyaborcyjnego' to fikcja. Nie wierzę, że w ciągu ponad 20 lat nie było ani jednego przypadku złamania ustawy kwalikującego się do kary bezwzględnego pozbawienia wolności...
6 miesięcy temu / Jerz.
 
Do @darius- lewackie bicie piany. Albo prawo chroni życie ludzkie albo nie. Kobieta mordująca własne dziecko jest zbrodniarzem, twoje bzdurne bicie piany tego nie zmieni.
6 miesięcy temu / Gość
 
Powyższy artykuł należy przesłać do Ministerstwa Sprawiedliwości i w trybie wyborczym sprawdzić, czy wypowiedź: ,,Ministerstwo podkreśla, że zmiany, które znalazły się w Tarczy antykryzysowej 4.0, nie dotyczą zatem aborcji lecz poważnej przestępczości, zwłaszcza tej, która w ostatnim czasie się nasiliła" jest wypowiedzią płynącą z ministerstwa. Mnie coś tu śmierdzi.
6 miesięcy temu / m
 
@K. Zauważ, że wypowiedź cyt. ,,Ministerstwo podkreśla, że zmiany, które znalazły się w Tarczy antykryzysowej 4.0, nie dotyczą zatem aborcji lecz poważnej przestępczości, zwłaszcza tej, która w ostatnim czasie się nasiliła" nie jest zaznaczona jako wypowiedź Ministerstwa Sprawiedliwości Czy za tym te słowa w ogóle padły z ust ministra? Sądzę, że nie. Sądzę, że ta wrzutka ma za zadanie trafić do wyborców PiS i zniechęcić ich do głosowania na obecnie rządzącą partię. To zwykła manipulacja. Nie pierwsza na tym portalu. Smutne.
6 miesięcy temu / hmm
 
Wszystkich obłudnikow nawołujacych do zaostrzenia kar wobec kobiet ,ktore dokonały aborcji można przyrównać do hordy żydów z kamieniami nad św. Magdaleną- co zrobiliście by uratować chociaż jedno dziecko???
6 miesięcy temu / Darius
 
Ktoś zamorduje człowieka z premedytacją i będzie w świetle prawa kryminalistą. Ktoś inny za taką samą, a w zasadzie wielokrotnie gorszą zbrodnię nie jest karany. Niech się ta ochyda wreszcie skończy!!
6 miesięcy temu / Gość
 
Co jest poważniejsze niż morderstwo?
6 miesięcy temu / Rose
 
Hańba. Czyli aborcja to nie poważna przestępczość jak głosi ostatni akapit? I Pch24 takie coś powiela?
6 miesięcy temu / K.
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.