DZIŚ JEST:   21   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

Św. Urszuli i Towarzyszek
Bł. Jakuba Strzemię
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Pawlicki ma rację. Cała ta "pandemia" to jedno wielkie oszustwo i skandal. Byłem w niedzielę w Warszawie na proteście przeciwko tej pseudopandemii. Dobrze że Szumowski poszedł precz. Dość tego cyrku!!
2 miesiące temu / Paweł
 
@ Gisza 67: jaby Ci ojciec umarł, to kazałbyś mu dożywocie dać, prostacki człowieku.
2 miesiące temu / Kowalski
 
To skąd tyle zgonów we Włoszech? Teraz jest pan mądry, bo Polacy nie umierali na tak ogromną skalę? No chyba, ze Włosi zaliczali każdy zgon pod Covid, co też nie pasuje bo najgorszy region to pona 500% więcej zgonów w analogicznym okresie.
2 miesiące temu / Kowalski
 
Do "do Tomasza"- w listopadzie 2019 przeszedľem grypę o symptomach tego co się teraz nazywa covidem. Nie była wcale cięższa od tego co przeszedłem w 2018, a miało fokładnie takie same symptomy. To co się dzieje to nazwanie czegoś zwykłego czymś niezwykłym. I ludzie to łyknęli.
2 miesiące temu / Gość
 
Zamknac w psychiatryku bezterminowo
2 miesiące temu / Grisza 67
 
Jest choroba zwana COVID, znam osobiście człowieka, który ją przeszedł i faktycznie jest cięższa od grypy. Nie ma natomiast żadnej pandemii. Nie ma wzrostów liczby zgonów w porównaniu z poprzednimi latami, nie tylko w Polsce. Koszty społeczne i zdrowotne lockdownu są dużo większe niż straty przez samego koronawirusa: załamanie gospodarki, brak dostępu do opieki medycznej, depresje, rozpad więzi międzyludzkich... Europa przeżywała gorsze epidemie, z Czarną Śmiercią włącznie, ale nikt nie robił takich cyrków jak teraz. Wiesz, co dzieje się z ludźmi zamkniętymi w domach na całe miesiące, którzy nie mogą się spotykać z bliskimi i tracą cały dobytek życia, bo nie mogą spłacać kredytu? Nawet gdyby zachorowali, w 90% pomęczyliby się i wyszli z COVID w końcu. Za to lockdown zabije ich na 100%. W Polsce dzienna liczba zmarłych przez wirusa wciąż nie przekroczyła średniej dziennej liczby samobójstw. W zeszłym tygodniu w Wawie prawie codziennie ktoś rzucał się pod metro, ale kogo to obchod
2 miesiące temu / Do Tomasza
 
Nasz Panie Boże w twoim imieniu proszę cię o modlitwe o dalsze zdrowie Moje i Mojej Rodziny Bądz Pochwalony Jezu Chryste
2 miesiące temu / Edyta
 
To towarzystwo będzie się bronić wymagając represje, bo to jest jedyny ich argument.
2 miesiące temu / Jacek
 
Właśnie, u ojca wykryto rzadką chorobę po kilku miesiącach w szpitalu przy ciągłym zagrożeniu życia, nikt nie wiedział, co jest- dziś by nie żył.
2 miesiące temu / @Józef
 
Szumowski i Morawiecki do odstawki.i anulować wszystkie uchwały ustawy i kk od 2010 r. Może wtedy wróci stara normalność
2 miesiące temu / Ona
 
Teraz leczą przez telefon dobrze że mi przewlekła choroba przytrafiła się przed pandemią i mogłem podjąć leczenie. Jestem ciekaw co z innymi którzy potrzebują pomocy a lekarze proponują im wizytę telefoniczną. To obłęd.
2 miesiące temu / Józef
 
@yui, co to znaczy, że wirus jest groźny ? Że pojedyncze osoby umierają ponoć z jego powodu ? Statystycznie 1100 osób umiera codziennie w Polsce, a 200 z nich na choroby dróg oddechowych. Ile z tych 1100 osób umarło z powodu jakiejś choroby wywołanej z powodu jakiegoś wirusa ? Chcesz z tego powodu zamknąć nas wszystkich i przeczekać aż wirusy po giną, bo nie będzie ludzkich nosicieli ? Ile to ma potrwać? Skąd pewność, że 2 tygodnie wystarczą ? No i skąd ten pomysł, że po takim zamknięciu, jak wypuści się ludzi o znikomej odporności do tego doprowadzi takie zamknięcie nie umrą od innych obecnie nieszkodliwych wirusików, które są wszędzie i które przetrzymały te zamknięcie całej ludzkości ? Skąd ludzie biorą takie genialne pomysły ? Bo ktoś, kto ma w telewizji etykietkę eksperta podpartą jakimś tytułem naukowym tak powiedział, to tak jest, bez żadnej dyskusji, zastanowienia nad tym, czy przypadkiem nie zwariował, bo ma tytuł i już... Włączcie rozum, wyłączcie media
2 miesiące temu / DamianK
 
Yul, powiedz to bezdomnym
2 miesiące temu / Pf
 
Do @yui- za dużo telewizora oglądasz, wyłącz go, dobrze Ci to zrobi.
2 miesiące temu / Gość
 
@yui: jeśli się tak boisz o siebie i innych, to przecież nikt Ci nie broni zamknąć się na Twojej 2 hektarowej posiadłości. Możesz także zaprosić krewnych i znajomych. Pomyśl jednak, że większość Polaków mieszka w blokach i kamienicach.
2 miesiące temu / Republikanin
 
To jakieś bzdury. Wirus jest groźny. Kilka tydogni temu górnik przyniósł chorobę do domu, zaraził dzieci, zaraził żonę. Żona zmarła, miała 37 lat. Może, gdybyśmy nie sluchali niektórych, to dzieci nie zostałyby sierotami. Wystarczy 2 tydodnie pełnej izolacji i wirus umrze, bo nie będzie transmisji. Czy potrafimy aż tyle wytrzymać, aż tak wiele? By inni mogli cieszyć się życiem ?
2 miesiące temu / yui
 
Bolesław Grabowski z Nowej Rudy . CZY PAMIĘTACIE drodzy czytelnicy PCH 24 o PANI DOKTOR ANNIE MARTYNOWSKIEJ Z KOTLINY KŁODZKIEJ. Pani doktor na pół roku została w przez sąd kapturowy zwolniona z pracy . Czyli wraca KOMUNA . Ja też byłem zwolniony z pracy w szkole za komuny bo miałem inne zdanie niż dyktatura komunistyczna . Walczyłem w SOLIDARNOŚCI WALCZĄCEJ a dziś w tzw. wolnej Polsce ludzie są szykanowani za poglądy. Rząd martwi się o Białoruś a co się dzieje w Polsce....wielki szacunek dla odwagi Pani Doktor Anny Martynowskiej.
2 miesiące temu / B Grabowski
 
Trybunał stanu!
2 miesiące temu / Paragraf
 
Żaden Gadecki a nawet papież nie zmusi mnie do przyjmowania Eucharystii na rękę. Po moim trupie.!
2 miesiące temu / Jacek
 
kaja bo ten swiatowy rzad w fartuszkach to sa ci o ktorych sie nie mowi
2 miesiące temu / olek
 
Tytuł artykułu zbyt optymistyczny. Karnowscy mają za zadanie uwiarygodnić PIS "to nie my, to kolega', "dołozyć" partyjce GowinaSzumowski, a przede wszystkim-oby tak nie było-sprowokować ludzi do oporu, który-oby nie moze stać się pretekstem do jeszcze większego zamordyzmu.
2 miesiące temu / pe
 
zadziwiające,że totalna opozycja tylko czeka aby dopiec rządowi a w temacie covit jednomyślność? czy ktoś wie o co chodzi?
2 miesiące temu / kaja
 
Pragnę doczekać tej chwili kiedy ten cały ministerek zostanie rozliczony za swoją zbrodniczą działalność. Obecnie jest to najbardziej znienawidzony człowiek w Polsce. Jak ten człowiek sie czuje, przecież przez niego tylu ludzi straciło zycie.
2 miesiące temu / Abc
 
Po raz kolejny dziennikarze odkryli nieprawidłowości w klasyfikowaniu przyczyny śmierci, tym razem w West Palm Beach na Florydzie. Według dziennikarzy z CBS12 News I-Team, patolog wpisał ?Covid-19? jako główną przyczynę śmierci, m.in.: 90-letniemu mężczyźnie, który zmarł po tym jak upadł łamiąc sobie kość miedniczą, 77-letniej kobiecie, która zmarła na chorobę Parkinsona, czy 60-letniemu mężczyźnie, który zginął po postrzale w głowę. Po zażądaniu spisu ?zmarłych na Covid-19?, stacja telewizyjna otrzymała wykaz 581 zmarłych i nawet bez dalszego sprawdzania od razu rzucił się w oczy fakt, że np. w 8 przypadkach zakwalifikowano jako ofiary koronawirusa zmarłe osoby, które ? sądząc z opisu ? nie były nawet badane na obecność ?Covid-19?. Jakby tego było mało, 30% procent zmarłych 169 osób, którym przypisano ?koronawirusa? jako przyczynę śmierci, nie miało żadnych współistniejących chorób, co kłóci się z krajową i międzynarodową statystyką. Po zwró
2 miesiące temu / asdik
 
Czy Pan minister zapoznał się z bardzo ciekawymi komentarzami myślę że warto nader ciekawa lektura i jaka poluczajaca.
2 miesiące temu / Ula
 
W końcu może coś się ruszy i skończą kłamać
2 miesiące temu / Kloss1234
 
Izolatoria dla wszystkich nawet tych z "lekkimi" objawami a może i dla bezobjawowych?? Po odcięciu od świata zewnętrznego i podpięciu pod respiratory delikwenci bez uszkodzeń płuc już nie wyjdą.
2 miesiące temu / Rex
 
Nie ma żadnej pandemii, o czym świadczy ilość zgonów. Jest tylko terror pandemiczny, za co odpowiedzualny jest nasz rząd. Gdy chcą, to się opierają naciskom z zewnątrz. Tracą w moich oczach coraz bardziej ... Ale jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze, i tym razem jeszcze o sterowalność ludźmi. Jak widzę tych ludzi w maseczkach, to się z głupoty płakać chce... To symboliczny znak zakneblowania ust. Jeśli ktoś się boi wirusa, to niechby sobie nosił, nawet może z domu nie wychodzić, ale dlaczego wszystkim się to narzuca? Podobnie ze szczepionką, dajmy lydziom wolny wybór, który gwarantuje godność.
2 miesiące temu / Magda
 
@Tomasz pisze o znajomych co to widzieli. Tylko nikt osobiście takich bredni nie jest w stanie potwierdzić.
2 miesiące temu / Gość
 
Szumowski Szumowskim, ale hańbą i zbrodnią na narodzie polskim jest dawanie kłamliwych pozorów moralnych tego szaleństwa przez hierarchów Kościoła. Czy znajdzie się wśród nich choć jeden wierzący w Boga, a nie w pandemię ?
2 miesiące temu / mb
 
Wczoraj w kościele zasłabł człowiek i niestety zmarł. Miał 55 lat i leczył się na serce. Oto skutek noszenia masek. W sklepie przez 10 minut można w masce wytrzymać, ale już nie w kościele na Mszy która trwa ok. 45 minut.
2 miesiące temu / stalowka
 
Pan Pawlicki robi bardzo źle, dziwię się tylko że panowie Karnowscy dali się wciągnąć w tę po prostu głupotę.
2 miesiące temu / Gość
 
Jest jeszcze jedna możliwość - ośrodek decyzyjny znajduje się poza Polską a nasi rządzący wykonują tylko polecenia swojego suwerena.
2 miesiące temu / Promyk
 
Ludzie dorastają i egzystują w ustrojach demokratycznych i mają tak głęboko zakorzenioną mentalność demokratyczną, że dla nich nie jest możliwe by uwierzyć, że większość społeczeństwa może się pomylić. Nie jest możliwe że większość dziennikarzy się może pomylić, itd. Jakby wszystko za czym idzie większość stawało się automatycznie prawdą. A prawda jest prawdą niezależnie ile ludzi się za nią opowiada. Nie można rezygnować z szukania prawdy.
2 miesiące temu / Luk
 
@Jedna jaskółka, masz rację. Ale to pismo nie puściło by ot tak sobie takiego artykułu i okladki. No chyba że ktoś kogoś chloroformem uśpił. Może to być odgłos walczących pod dywanem buldogów.
2 miesiące temu / Katarzyna 2
 
wiosny nie czyni. Jakiś dziennikarz w prorządowej gazecie brykną, nie to jeszcze, że Szumowski wyleci z rządu. A jeśli wyleci, to jeszcze nie znaczy, że rząd umie i chce naprawić wyrządzone zło. Przecież Szumowski swoją szkodliwą, wręcz zbrodniczą działalność nadal prowadzi i nadal nikt w rządzie mu się nie sprzeciwia.
2 miesiące temu / Jedna jaskółk
 
@ DNA - wystarczy na niego popatrzeć
2 miesiące temu / Linkc
 
Jest taka prawidłowość, że jak tylko pojawia się artykuł obnażający kłamstwa dot. rzekomej "pandemii" pojawiają się etatowi trolle.
2 miesiące temu / Agat
 
Jeśli pandemia to ściema, to kto leżał na OITach? Znajomi pracujący w kraju z dużą liczbą zakażeń leczyli manekiny? Niestety, ale zapotrzebowanie na respiratory wzrosło dwukrotnie, a nie jest to teren gęsto zaludniony.
2 miesiące temu / Tomasz
 
Pobożne życzenia. Nic z tego. Tego pana i jego kompanów można usunąć tylko w drodze szerokiego buntu społecznego. Przecież władza go nie zdejmie, bo tym samym przyznałaby się, że to wszystko jest oszustwem i bezprawiem. Kto wtedy zwracałby pieniądze z mandatów i kar administracyjnych? Kto płaciłby odszkodowania za śmierć i poważne prawdziwe choroby osób, które nie mogły skorzystać z opieki medycznej? Kto tłumaczyłby się z pozbawienie dzieci i młodzieży możliwości nauki? Kto zrekompensowałby przedsiębiorcom straty albo upadek przedsiębiorstw? I co powiedziałby władza przed następnymi wyborami?
2 miesiące temu / Republikanin
 
Myślę, że do tematu trzeba podejść na spokojnie. Gdy to wszystko się zaczynało praktycznie żaden rząd nie do końca brał tego wirusa na poważnie - tzn. podejście było takie, że wszyscy zachorują, osiągniemy zbiorową odporność i tyle. Pamiętam jak Niemczech Pani Kanclerz mówiła, że ca 70% populacji się zarazi. Lub premier Wlk. Brytanii - też mówił o przechorowaniu i na tym koniec. Potem wybuchła histeria, min w oparciu o dosyć niejasny przekaz z Chin, nakręcona przez media i samych ludzi dzięki mediom społecznościowym. Powstają modele na często całkowicie błędnych założeniach, prognozujące miliony zgonów i decydenci we wszystkich państwach wpadają w panikę. Teraz wiemy dużo więcej i być może nie ma innego wyjścia niż to, że wirus obejdzie cały glob i z nami zostanie. Politycy są w trudnej sytuacji... Plus niewykluczone, że w to wszystko na pewnym etapie wmieszały się różne grupy interesu. Trzeba nam rzetelnego dyskursu, który na chwilę obecną jest upolityczniony.
2 miesiące temu / Łukasz
 
Jak powiedział ks.proboszcz - oczywiście że pandemia jest, w parafii zniknęło 1000 wiernych z tych co chodzili na msze jeszcze zimą. Najgorsze że rodziny nie zgłosiły śmierci i pogrzebów... Krew niewinnych, zdezorientowanych starców, którzy chodzą po tym skwarze w maskach i rękawicach spadnie na twórców tej "pandemii".
2 miesiące temu / Wojtek
 
Podobno Marsjanie i venusjanie wymyślili koronowirusa. Ciekawe co o tym myśli doktor blochowiak?
2 miesiące temu / Jarek
 
Brawo dla autora za odwagę, coraz więcej ludzi widzi, że król jest nagi, tylko boją się krytyki. Dane statystyczne mówią same za siebie.
2 miesiące temu / Marti
 
Bardzo metne wywody.
2 miesiące temu / Jarek
 
@iskierka,rozkaz zotal wyslany z who na clay swiat. Szczegolna uwage zwracalem na wypowiedzi facia z who,on pral muzgi jak w pralce przez kilka dni po 60 sekund jednorazowo.Zalecal tez zwiekszenie naciskow na decydenyow.
2 miesiące temu / Jara
 
Bardzo mętny artykul,kim jest ten Mariusz blochowiak? Doktor jakich nauk,? w Polsce co drugi człowiek to doktor.
2 miesiące temu / Jarek
 
Wczoraj wynosiliśmy z kościoła starszego pana bo zasłabł przez maseczkę.
2 miesiące temu / A.G.
 
Jeżeli ktoś uważa że nie ma pandemii covid-19 to rzeczywiście powinien odwiedzić psychiatrę.Pandemia jest i kilka nowych o wiele grożniejszych i śmiercionośnych wirusów dopiero przed nami.Masoneria chce zdziesiątkować ludzkość i w dużej części niestety to im się uda.
2 miesiące temu / wierny
 
Pod osłoną nocy w piątek zebrało się grono i ustalili że maski obowiązują wszystkich nawet ludzi chorych przewlekle a zwolnieni są osoby chore psychicznie upośledzone.Co zrobić z takimi ludźmi??
2 miesiące temu / Lenka
 
Najpierw proszę udowodnić że min. Szumowski się mylił!
2 miesiące temu / DNA
 
świetny tekst! Niestety już psychoza i niewiedza siana przez media tak duża jest, że w żabce sklep pani zakwestionowała moją przyłbicę. A teraz jak takie osoby będą mieć prawo nieobsługiwania klientów !!!
2 miesiące temu / majka
 
Drodzy internauci podobno w niedzielę w Warszawie ma być protest przeciwko tym kagancom które nam włożyli na twarze nie wiem o której godzinie i w jakim miejscu a ten Pan już dawno się skompromitował.
2 miesiące temu / Lenka
 
Jak to możliwe - to znaczy czy był to przypadek ? - , że wprowadzono w trybie natychmiastowym ustawę o zwolnieniu od odpowiedzialności urzędników ministerstwa w tym samego p. Szumowskiego za podejmowane czynności. Czy brak kontroli i zdrowego rozsądku - przymykanie oka - ze strony Premiera na sposób prowadzenia "kampanii zastraszania" nie jest argumentem NA ZGODĘ ZASTRASZANIA w miejsce zrównoważonej i merytorycznej PROFILAKTYKI MEDYCZNEJ ? Minęło pół roku a my nie mamy ŻĄDNYCH wiarygodnych OPRACOWAŃ tego co sie stało i w czym uczestniczymy. Totalny BRAK ANALIZ. To co mamy to POSTĘPUJĄCY STRACH i tworzenie atmosfery APOKALIPSY. Społeczeństwo wystawi RACHUNEK .
2 miesiące temu / iskierka
 
Niestety ale ministrowi Szumowskiemu w sianiu paniki pomaga KEP w osobie biskupa Gądeckiego, który zaledwie trzy dni temu apelował o maseczki w kościołach i komunię na rękę. Biedni katolicy ogłupieni przez TVP i biskupów podporządkowują się restrykcjom skoro władze państwowe i władze kościelne działają ręka w rękę.
2 miesiące temu / nicki
 
poleci???? to troche za mało. powinien być rozliczony, powinien oddać co do grosza pieniądze podatników, które niewłaściwie wydał. Naród żąda rozliczenia tego pana. a tysiące pzredsiębiorstw, które upadły przez złe decyzje MZ?
2 miesiące temu / ...
 
APEL POLACY 16 SIERPNIA w WARSZAWIE DAJMY SWIADECTWO I OPOR TYM SZALENCOM ONI CALA POLSKE CHCA ZAMKNAC
2 miesiące temu / zbigniew
 
Jak to możliwe - to znaczy czy był to przypadek ? - , że wprowadzono w trybie natychmiastowym ustawę o zwolnieniu od odpowiedzialności urzędników ministerstwa w tym samego p. Szumowskiego za podejmowane czynności. Czy brak kontroli i zdrowego rozsądku - przymykanie oka - ze strony Premiera na sposób prowadzenia "kampanii zastraszania" nie jest argumentem NA ZGODĘ ZASTRASZANIA w miejsce zrównoważonej i merytorycznej PROFILAKTYKI MEDYCZNEJ ? Minęło pół roku a my nie mamy ŻĄDNYCH wiarygodnych OPRACOWAŃ tego co sie stało i w czym uczestniczymy. Totalny BRAK ANALIZ. To co mamy to POSTĘPUJĄCY STRACH i tworzenie atmosfery APOKALIPSY. Społeczeństwo wystawi RACHUNEK .
2 miesiące temu / iskierka
 
Prawdopodobnie wielcy manipulatorzy tego świata doszli do wniosku że z tematu pandemii nie da się już zbyt wiele wycisnąć i należy go pomału "wygasić". A takie odważne artykuły prorządowych periodyków to pierwsze jaskółki przemymyślanych zmian zmian i nowych mądrości etapu.
2 miesiące temu / lepsze jutro
 
Zgadzam się z @Michał. Niech w Polsce politycy wreszcie odpowiadają karnie za szkodliwe decyzje. A pseudopandemia zniszczyła zdrowie ludzi i przedsiębiorstwa ! Cóż może być gorszego i bardziej karygodnego? !
2 miesiące temu / grimm
 
ten człowiek powinien mieć również dożywotni zakaz wykonywania zawodu lekarza
2 miesiące temu / anty
 
Jakie państwo najlepiej poradziło sobie z pandemią? Państwo Szumowscy!
2 miesiące temu / eryk
 
Szacunek dla Pana Macieja za rzetelna informacje, oby co raz więcej dziennikarzy pisali prawdę, dzięki której Polacy otworzą oczy, a nie nadal będą w matrixie.
2 miesiące temu / Ania
 
Do więzienia i kamieniołomu dopracować straty głupich decyzji.
2 miesiące temu / GR
 
To raczej zwiastun tego, że dni Pana Pawlickiego w tym tygodniku są policzone. Wszystko odbywa się za zgodą ludzi którzy realnie rządzą czeciąerpe, kimkolwiek są.
2 miesiące temu / proton
 
jeszcze raz podkreslam ze jedyna obrona dla nas przed tym obledem jest uczynic to co Czesi Holendrzy Niemcy i oni juz wielotysieznym manifestacjami przyhamowali zapedy pidobnych ludzi a my wlasnie 16 sierpnia w Warszawie mamy ku temu okazje bo organizowany jest narodowy sprzeciw protest wobec zapedow medykow wladzy nowej swiatowwej dyktatury pod nazwa pandemia
2 miesiące temu / olek
 
ten Putinek WHO Szumowski juz zreagowal na artykul w Polskim RADIU grozac Polakom ze obejmie caly Kraj czerwona strefa ze wszystkim konsekwencjami aresztu Dobry tupet tech chorego dla mnie czlowieka
2 miesiące temu / zbigniew
 
Prezydent Łukaszenka odmówił przyjęcia łapówek od WHO i MFW na wykonanie lockdownu. W Polsce też odmówiono?
2 miesiące temu / Jarek
 
Płonne nadzieje, gdyż rząd ZP, niestety, realizuje scenariusz zydowskomasonskiego NWO! Radzę bacznie to obserwować! A plany Globalnego Resetu w styczniu przyszłego roku? Pandemia musi do tego "dociągnąć".
2 miesiące temu / Jac61
 
Brawo p.Pawlicki za odwagę. Chyba i tak to jest efektem walki buldogów pod dywanem. Ale dobre i to.
2 miesiące temu / grimm
 
Do odstawki??? Tylko jeżeli pan Szumowski i inni odpowiedzialni dostanią wyrok dożywotniego pozbawienia wolności to sprawiedliwości stanie się zadość. A i z tak łagodnego wyroku powinni się bardzo cieszyć!!!
2 miesiące temu / Michał
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.