DZIŚ JEST:   05   SIERPNIA   2020 r.

Matki Bożej Śnieżnej
Św. Oswalda, męczennika
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Trzeba to powiedzieć...żydzi po raz kolejny dają wyraz swojej skrajnej nielojalności wobec państwa polskiego. Tylko te dwie akcje pokazują, że są nie tylko nielojalni wobec Polski i Polaków, ale to, co robią ma znamiona antypolskiej prowokacji.
ponad 2 lata temu / No cóż...
 
Czysty socjalizm. Płacą moimi pieniędzmi za coś co mnie zwalcza. Ale się pis zamotał...i mojego głosu nie dostaną i tamci nimi gardzą. Tyle że odprawy lobiorą. A ja głupi im trochę wierzyłem...
ponad 2 lata temu / Kazio
 
Pan Sellin - członek rady tzw. muzeum "Polin" - co on biedny może...
ponad 2 lata temu / teodor
 
życzę owocnych modelowych uzgodnien
ponad 2 lata temu / pb
 
@Polak "Polin to polskie muzeum...". Pan się myli. To "muzeum" (dzieło życia Lecha Aleksandra Kaczyńskiego) nie jest polskie - to jest "muzeum" żydowskie (już sama nazwa na to wskazuje, w języku polskim nie ma słowa "Polin"). Więcej - to w ogóle nie jest żadne muzeum, to jest centrum żydowskiej propagandy. Zadaniem tegoż centrum jest tresowanie miejscowych gojów.
ponad 2 lata temu / wwm
 
Brawo, brawo, z pewnością wszytko uda się uzgodnić. Tylko mi przychodzi na myśl analogia z "trójkątem bermudzkim"?
ponad 2 lata temu / ORM
 
Spór z Polin? Brednie! Polin to polskie muzeum i należy wywalic na bruk aborcjonistów i antypolonistów.Zatrudnić Polaków pochodzenia polskiego.
ponad 2 lata temu / Polak
 
Ja tu mieszkam...tyle lat rosła ładna trawka aż postawili to coś.... .
ponad 2 lata temu / Karol
 
Jako obywatel RP proponuje zamiane tego miejsca (POLIN) na plywalnie oraz centrum rehabilitacji dla osob niepeelnosprawnych. Uzytecznosc spoleczna obecnej instytucji uwazam za minimalna, ba wrecz szkodliwa. Corz bardziej staje sie oona platforma aitacji politcznej oraz syjonstycznej progandy. Przedtem palac od Stalina a terazz POLIN na polski koszt. Marzec jest najlpeszym okresem by o tym mowic. Koty i Michnik w marcu, a lenin w pazdzierniku. A mowic trzeba od serca i bez uprzeden, oraz bez taryfy dla 'uprzywiejowanych; bo jesli nie my to kto Oseka, Holland, Lubnauer, Lis czy von Hehesntein.
ponad 2 lata temu / Zygmunt Jaslowski
 
No coz Panstwo RZECZPOSPOLITA POLSKA sfinansowala to polimuzeum raptem jakies 60 000 000 polskichzlotych. A teraz jest ogromna dziecznosc w innej postaci.
ponad 2 lata temu / Jara
 
PISaki,słabiaki nic z tym nie zrobią.
ponad 2 lata temu / ya
 
Wyślijcie delegację do Izraela z petycją - Panie Ministrze.
ponad 2 lata temu / Polak goj
 
Jako obywatel RP kategorycznie sprzeciwem się finansowaniu tego muzeum z państwowego budżetu.
ponad 2 lata temu / Eror
 
Sprawa jest prosta w przypadku tego "trójkąta" - pieniążki mogą wszystko. Niech resort kultury nie daje kasy, a w Muzeum zapanuje normalność.
ponad 2 lata temu / Anaja
 
skoro ministrowie tego rządu 'dojnej zmiany" latają w jarmułkach na kolację przy szabasowych świecach to czemu się dziwić ???
ponad 2 lata temu / chałat
 
i pomyśleć ze to za POLSKIE PIENIĄDZE wyhodowaliśmy taką zmiję
ponad 2 lata temu / ech
 
Napis na tablicy na Dworcu Gdańskim: "tu więcej zostawili po sobie niż mieli". Tak... tylko jedna grupa ludzi na świecie potrafi w TAK BEZCZELNY SPOSÓB "pomnażać" swój majątek...
ponad 2 lata temu / tereferek
 
Zakręcić kurek.Czy to jakaś eksterytorialna placówka?
ponad 2 lata temu / URT
 
No tak... Polski podatnik finansuje działalność tego "muzeum" (roczny budżet tegoż "muzeum" to 8 milionów złotych) - a niejaki Sellin (obecnie na posadzie wiceministra) przyznaje otwarcie, że nie ma żadnego wpływu na to, co się w tym "muzeum" dzieje. Niejaki Sellin jest podwładnym niejakiego Glińskiego. Tenże Gliński - zamiast obciąć temu "muzeum" finansowanie - pisze do tych Żydów jakieś żałosne listy. Gliński to (kolejny) wynalazek Jarosława Aleksandra Kaczyńskiego (zażywającego u swoich wyznawców sławy defensora patriae). Daleko zaszliśmy w tym "wstawaniu z kolan", daleko...
ponad 2 lata temu / wwm
 
Panie ministrze,zapewne zna Pan przysłowie,daj kurze grzędę,a "ona" w przypadku choćby częściowej eksterytorialności muzeum wrzasnęła,jeszcze wyżej siędę!.Najwyższy czas,aby przy okazji tego skandalu,po wcześniejszym w Obozie Auschwitz w Oświęcimiu ,nie przeznaczonym dla Żydów,aby sprowadzonej do Polski przestępczej organizacji B'nai B'ird,wybić z głowy zapędy uzyskania jakiegokolwiek skrawka eksterytorialności,niechybnie wciąż trwających w zamierzeniach żydowskiej idei Polin ,w Polsce .Na początek postuluje objecie działalności tego obiektu, całkowitą kontrola Państwa.
ponad 2 lata temu / Stan
 
Ależ wycofanie się z tego trójkąta jest bardzo łatwe, panie Sellin. I przy okazji możecie zaprzestać finansowania Polin.
ponad 2 lata temu / hehehe
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.