DZIŚ JEST:   17   LISTOPADA   2019 r.

XXXIII Niedziela zwykła
Św. Grzegorza z Tours
Św. Elżbiety Węgierskiej
Św. Grzegorza Cudotwórcy
 
 
 
 

Minister Gliński: na Wschodzie wszyscy wiedzą, że Putin zemścił się na Kaczyńskim

Minister Gliński: na Wschodzie wszyscy wiedzą, że Putin zemścił się na Kaczyńskim
fot. By Piotr Drabik from Poland (Piotr Gliński Uploaded by Dudek1337) [CC BY 2.0 (https://creativecommons.org/licenses/by/2.0)], via Wikimedia Commons

Istnieje taka hłaskowska kategoria „prawdziwych zmyśleń”: na Wschodzie wszyscy wiedzą, że Putin zemścił się na Kaczyńskim – powiedział „Rzeczpospolitej” minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego Piotr Gliński.

 

Wypowiedź ministra Glińskiego dotyczyła oceny szans na poznanie prawdy o przyczynach katastrofy smoleńskiej. Minister zaznaczył, że będzie to niezwykle trudne do ustalenia. – Być może nie uda się w pełni wyjaśnić przyczyn katastrofy smoleńskiej, tym bardziej bez kluczowych dowodów. Wynika to niestety przede wszystkim z zaniedbań poprzedniego rządu – zaznaczył.

 

Na pytanie dotyczące teorii o zamachu, odpowiedział że nie można wykluczyć żadnej z opcji oraz iż „pewne jest, że raporty pani Anodiny i pana Laska nie są wiarygodne”.  – Nawet jeśli nie mamy wiedzy co do faktów, to mamy wiedzę co do charakteru systemu postsowieckiego – dodał.

 

Minister Gliński nie ukrywał zadowolenia z zakończenia prac nad postawieniem pomnika smoleńskiego. – Odczuwam ulgę, że udało się nam zbudować pomnik, po latach walki z PO, która tego pomnika nie chciała. To oczyszczające. Dobrze, że jest takie miejsce pamięci i zadumy. To moment symbolicznie kończący czas żałoby – podkreślił.

 

Gliński zapytany o zakończenie obchodów miesięcznic smoleńskich odparł, że „upamiętniliśmy wszystkie 96 ofiar”.

 

Źródło: niezależna.pl, rmf24.pl

PR


DATA: 2018-04-10 10:11
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
2
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

No, no. Widać że na wschodzie wszyscy wiedzą o wszystkim i potrafią przeniknąć i spenetrować prawdę we wszystkich wymiarach. Pan Gliński widać zna osobiście wszystkich na wschodzie. Profesor Kiereś rozważając o Prawdzie i Prawdziwości przytoczył taki oto filozoficzny paradoks: "Wszyscy grecy kłamią powiedział grek ..."
ponad 1 rok temu / Krzysiek
 
To śmieszne żeby tak wielkim operacjom jak Smoleńsk przypisywać tak głupie motywy. No ale pan Gliński pewnie za wszelką cenę chce się przypodobać Prezesowi więc plecie co mu przyjdzie do głowy. Lepiej by było gdyby zamiast opowiadania takich andronów i jednoczesnego wywalania setek milionów na antypolskie muzea zajął się wreszcie porządkowaniem podległego mu resortu.
ponad 1 rok temu / abc
 
Minister kultury RP przede wszystkim ma służyć Interesom Polski..Ma DBAĆ o dziedzictwo Polskiej Kultury..propagować i ROZSŁAWIAĆ Polską historię i Kulturę na całym świecie..Ma inspirować proPolską politykę historyczną. ..Jak narazie Gliński szasta NASZYMI ciężko zarobionych pieniędzmi zakup zbioru Czartoryskich geszeft jak najbardziej opłacalny dla ludzi fundacji,którzy już z kraju wyprowadzili Polskie miliony..PO to by PO-dzielić się majątkiem narodowym...Z tego co wiadomo, minGliński hojnie sponsoruje antypolskie dzieła talmudystów stricte nienawidzących przede wszystkim Chrystusa i nas Jego Kościół...Proszę zapoznać się z wykładami ks prof.Chrostowskiego...wynika z nich jedno..Żydzi nie są zainteresowani dialogiem z nami...Nie istnieje żaden judeochrześcijanizm..Talmudyści wyrośli na gruncie antyChrystusowej kłamliwej doktryny,która przesiąknięta jest okultyzmem i gnozą..Nie na darmo Pan Jezus nazywa od 2000lat żydowskich faryzeuszy synami diabła...Oni naprawdę ISTNIEJĄ
ponad 1 rok temu / Megi
 
@E, @Hanka, @Wojciech, @Megi - jak najbardziej zgadzam się z Wami - dodam tylko, że oczekiwałbym jasnych deklaracji w dowodach osobistych kto kim jest. W przeszłości wiedziałem kto jest obywatelem RP i kto jest narodowości polskiej, a przynajmniej kto się takim deklarował. Jak to kiedyś ktoś powiedział 80% władzy w RP trzyma 2 % żydów (spolszczonych) mianujących się obywatelami RP.
ponad 1 rok temu / odszkodowania
 
Wypowiada się po linii i na bazie, jak jego partyjni koledzy i towarzysze z innych stronnictw, co to od 1944 niewolą Polskę. Ojczyznę Wolną racz nam zwrócić Panie!
ponad 1 rok temu / John Galt
 
"Nawet jeśli nie mamy wiedzy co do faktów" - to miejcie, Szanowny Ministrze, zanim cokolwiek publicznie powiecie, albo przejmijcie się przysłowiem, że "mowa jest srebrem, a milczenie złotem".
ponad 1 rok temu / Hanka
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.