DZIŚ JEST:   28   STYCZNIA   2021 r.

Św. Tomasza z Akwinu,
Doktora Kościoła
Bł. Juliana Maunoir
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Bo plan jest taki ... doprowadzić do ruiny polskich przedsiębiorców i przejąć ich biznesy i upchnąć w jakis państwowy moloch... i rządzić wszystkimi....
13 dni temu / Ola
 
Im nie można już wierzyć. Rok temu na wiosnę mówili, że jak będziemy zachowywać dystans, nosić maski, nie chodzić do kościoła to do lata pokonamy epidemię i będziemy znów żyć normalnie. Ale mimo dostosowania się do restrykcji od jesieni ogłoszono drugą falę i od nowa dystans, dezynfekcja, maski zamykanie szkół, totalny lockdown jeszcze większy niż na wiosnę 2020. Teraz znowu obiecują, że jak wytrzymamy 2-3 miesiące to powrócimy do normalności. A ja się pytam: na jak długo?. bo podejrzewam, że to będzie chwilowe odprężenie, a na jesień znowu 4, 5 fala i zamordyzm i oczywiście wyszczepianie narodu. Dość tego!
13 dni temu / aus
 
Za dwa trzy miesiące nie będzie co zbierać. Tylko fanatycy z powodu grypy wykładają gospodarkę i powodują tragedię braku pracy i pieniędzy u setek tysięcy ludzi.
14 dni temu / Gosc
 
Nie słuchajcie ich. Jest iskra z gór. Na razie to jedyna droga do normalności. Musi być akcja ogólnopolska #otwieramy się
14 dni temu / Paweł
 
nie tylko przejęcie biznesu, ale i zadłużenie państw narodowych na horrendalne procenty na zawsze aż po uczynienie świata niewolnikami jednej jedynej opcji: "narodu wybranego"
14 dni temu / janka
 
Nie zbadali/znależli ,kto jest odpowiedzialny ,że państwa ponoszą takie wielkie koszty/straty?? Straty w ludzkiej psychice może przekraczają zagrożenie ...?
14 dni temu / Don
 
3 i pół roku to czas na zniszczenie klasy średniej i NARODOWEGO biznesu, potem łaskawie przejmą własność za długi od zbankrutowanych , wprowadzą dochód gwarantowany i cyfrową walutę ,a wtedy nie będzie już szans na bunt
14 dni temu / Vlad
 
Przecież już mówią że ten preparat działa tylko rok,więc będą musieli szczepić chyba w systemie czterozmianowym do końca świata i jeden dzień dluzej
14 dni temu / Kazimierz,
 
Czy nie widzicie wielkiego, krzyczącego absurdu?! Po co wprowadzono zakazy i nakazy? Niby ze względu na zdrowie i życie zagrożone straszliwą chorobą. Więc dlaczego o ich znoszeniu mówi minister finansów? Więc chyba nie chodzi o zdrowie w tych wszystkich zakazach i nakazach.
14 dni temu / Emil M.
 
Ludzie, umiejcie czytać między wierszami. Każdy z ministrów,"ekspertów" lub innych rządowych bądź okołorządowych kreatur mówi o "normalności" ze swojego punktu widzenia. Otóż dla jednego normalność będzie wtedy, kiedy wszyscy się zaszczepią, dla drugiego wtedy, kiedy "inne państwa" czyt. Niemcy zakończą lockdown. Cóż zatem będzie "początkiem powrotu do normalności" w rozumieniu ministra finansów ? Nic innego, jak wprowadzenie w życie ustawy o Systemie Informacji Finansowej, nad czym właśnie praca wre. A więc znamy już datę, od kiedy będziemy poddani niczym nie ograniczonej inwigilacji fiskalnej. Natomiast pełnia "nowej normalności" w sensie finansowym będzie osiągnięta oczywiście po likwidacji gotówki.
14 dni temu / Ruben
 
Poczekają aż odpowiednia ilość firm upadnie i wtedy pozwolą na prowadzenie działalności, ale wtedy już zostaną głównie koncerny. Mam nadzieję że ta nowa inicjatywa pootwierania wszystkiego się uda.
14 dni temu / Polka
 
coś podobnego słyszałem i marcu i w maju i w październiku i w listopadzie i w grudniu i teraz.
14 dni temu / hehe
 
Ależ niesympatyczna i spasiona buzia.
14 dni temu / nieprzyjemny wi
 
Hahahahhahahahahahhhahahahahajahahahahah
14 dni temu / Paweł
 
gra na czas, a za 2-3 miesiące powiedzą, że chcieli a jest znowu gorzej. Kto jeszcze im wierzy
14 dni temu / yuz
 
I oto powstał nowy prorok.
14 dni temu / Andrzej.
 
Próbuje ludzi podprowadzić, by wyhamować impet protestów górali oraz innych otwierających się przedsiębiorców aż do momentu, kiedy wejdzie w życie absurdalne udogodnienie dla obywateli polegające na braku możliwości odmowy przyjęcia mandatu, a zamiast tego powstanie "nieistniejącej dotąd możliwości" odwołania się od mandatu przed sądem w terminie 7 dni. Co ciekawe, to "udogodnienie" było ostatnio reklamowane przez wiceministra sprawiedliwości M. Warchoła oraz posłów Solidarnej Polski. Jak już zyskali sympatie ludzi bronieniem Amantadyny, to robią na gwałt wszystko, by je teraz utracić. Z kolei, JG skompromitowany do cna ze względu na swe wcześniejsze anty-obywatelskie działania, nagle okazuje się, całkiem sensownie, krytykować ten wymysł, bo pomysłem trudno to nawet nazwać.
14 dni temu / Szopkarze
 
Do Anonimowy xyz:Davos w tym roku z powodu zarazy w połowie maja br.w Singapurze
14 dni temu / ztula
 
Nie będzie normalności, dopóki ten pan będzie w rządzie.
14 dni temu / Republikanin
 
PRAWDE MOWI BO CI ZWODZICIELE ZAKLADAJA IZ DO TEGO CZASU WSZYSTKO ZOSTANIE OPANOWANE POD KATEM PRZEJECIA ZA ZLOTOWKE CALEJ POLSKI PRZEZ NIENAZARTYCH PRZYBYSZOW A POLACY WYSZCZEPIENI BEDA W ZNAKOMITYM LETARGU SZYBOWAC PO ZASWIATACH I BEDZIE REALNIE IV RZESZA POD SWIATOWYM ZARZADEM KORPORACJI TYCH CO JUZ WCZESNIEJ DO WLADZY WPROWADZILI STALINA I HITLERA I HIMLERA I ZNAKOMITEGO DOKTORA MENGELE ANIOLA SMIERCI KTORYCH NASTEPCY TAK DOSKONALE ZABRALI SIE ZA GLOBALNE WYSZCZEPIENIA A PRODUCENT ELIKSIRU DOSKONALI SIE NIE TAK DAWNO W NIGERII GDZIE ZNACZNIE USZCZUPLIL NACJE DOSWIADCZALNYCH TUBYLCOW
14 dni temu / zbigniew
 
Dzięki PCH mamy wreszcie okazję POZNAĆ Min.Finansów T.Kościńskiego. Informacja jaką przekazuje jest nic nie warta gdyż opiera się jak u p.Morawieckiego na dobrych życzeniach, osobistej nadziei i oklepanym zwrocie BYĆ MOŻE jak nazwa perfum z komuny. Warto jednak zwrócic uwagę na zdanie :Nie jesteśmy wyspą, jesteśmy częścią całego kontynentu- co powiela TYLKO przekaz rządu i jego podporządkowanie GLOBALNYM UWARUNKOWANIOM zmierzającym do WYKASOWANIA/ RESETU średniej klasy obywateli/ przedsiębiorców z życia gospodarczego Polski. Kto na bieżąco śledzi opinnie ekspertów i nowe TRENDY EKONOMICZNE mające swoje źródło w SOCJALIŹMIE, na lewackich uczelniach a także w Watykanie z niepokojem może usłyszeć o ISTNIENIU i WPROWADZENIU do ekonomii WSKAŹNIKA WYCENY ŻYCIA CZŁOWIEKA. Dziś mówiła o tym w porannej audycji tok-efm dr Czarczyńska. Wartość życia 1Amerykanina=22mln.zł., WARTOŚĆ życia 1Polaka=68 tys.zł. Acha jeszcze weszło w życie określenie ludzie ZBĘDNI/nieproduktywni.
14 dni temu / iskierka
 
Nic nie warte słowa - polityk to taki cwany twór, który mówi tylko to co mu się opłaca i za co mu płacą.
14 dni temu / M
 
Ale się dranie drażnią z Polakami. Minister finansów z Izraela mówi kiedy Polakom zakończymy pandemię, może za dwa albo trzy miesiące. SZCZYT CHAMSTWA, pomijam, że ci ludzie zasłużyli już na NORYMBERGIĘ BIS. Te bajeczki, typu, "a bo, a bo, a bo w Anglii to to, czy to tamto, a we Francji to to, a bo w Niemczech to to, to my też. ŻENADA
14 dni temu / mk
 
Gdzie jest grypa i simon
14 dni temu / Moher
 
Jak nam zabiorą gotówkę no to część problemu zniknie Davos 25.01 -27.01.21r. Nie trzeba komentarzy...
14 dni temu / Anonimowy xyz
 
noo, trochę się przyłożył do nauki języka polskiego. Ale i tak przydałby się polski lektor/ o rozmowie w moneypl/
14 dni temu / szpulas11
 
ale lockdawn zniszczył służbę zdrowia
14 dni temu / qwe
 
to ten Pan który promuje Polskę gotówkową.
14 dni temu / Trotyl
 
Tak szybko większości ludzi nie da się zaszczepić. No chyba że się myle.
14 dni temu / Wanda
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.