DZIŚ JEST:   17   STYCZNIA   2021 r.

II Niedziela zwykła
Św. Antoniego, opata
Św. Sulpicjusza II
 
 
 
 

Minister finansów: Za 2-3 miesiące możemy zacząć powrót do normalności

Minister finansów: Za 2-3 miesiące możemy zacząć powrót do normalności
printscreen Money.pl

Kiedy znikną obostrzenia? Minister finansów Tadeusz Kościński mówi, że w lutym być może niektóre z nich zostaną wycofane. Prawdziwa zmiana może przyjść jednak dopiero za dwa, trzy miesiące. Minister uzasadnia to sytuacją nie w Polsce, ale tym, co dzieje się w innych krajach, do których podróżują Polacy.

 

- Nie jesteśmy wyspą, jesteśmy częścią całego kontynentu. Naokoło nasi sąsiedzi mają bardzo, bardzo poważne kłopoty. W Polsce też oczywiście mamy kłopoty z pandemią, ale to są kłopoty dużo mniejsze niż u naszych sąsiadów – powiedział minister Tadeusz Kościński w rozmowie z portalem Money.pl.

 

Wspomniał następnie Wielką Brytanię, do której jeździ wielu Polaków.

 

- Nie można więc powiedzieć, że u nas jest dobrze i wszystko otwieramy, bo za tydzień będzie dużo gorzej. Musimy dbać o to, co dzieje się naokoło - dodał.

 

- Mam nadzieję, że za dwa, trzy tygodnie, obostrzenia będą trochę mniejsze - stwierdził.

 

- Mam nadzieję, że szczepionka zadziała, są ludzie, którzy przeszli przez pandemię, wyzdrowieli, mam nadzieję, że nie będą się tak szybko zarażać - stwierdził.

 

- To wszystko będzie robić swoje. Myślę, że za dwa, trzy miesiące, będziemy mogli powoli myśleć o tym, że wracamy do normalności - zadeklarował.

 

- Niektóre obostrzenia zostaną bardzo długo. Ale na zasadzie 80:20, myślę, że 80 procent tych obostrzeń na przełomie pierwszego i drugiego kwartału zacznie znikać – dodał Kościński.

 

Źródło: Money.pl

 

Pach


DATA: 2021-01-13 15:02
 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
2
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Bo plan jest taki ... doprowadzić do ruiny polskich przedsiębiorców i przejąć ich biznesy i upchnąć w jakis państwowy moloch... i rządzić wszystkimi....
2 dni temu / Ola
 
Im nie można już wierzyć. Rok temu na wiosnę mówili, że jak będziemy zachowywać dystans, nosić maski, nie chodzić do kościoła to do lata pokonamy epidemię i będziemy znów żyć normalnie. Ale mimo dostosowania się do restrykcji od jesieni ogłoszono drugą falę i od nowa dystans, dezynfekcja, maski zamykanie szkół, totalny lockdown jeszcze większy niż na wiosnę 2020. Teraz znowu obiecują, że jak wytrzymamy 2-3 miesiące to powrócimy do normalności. A ja się pytam: na jak długo?. bo podejrzewam, że to będzie chwilowe odprężenie, a na jesień znowu 4, 5 fala i zamordyzm i oczywiście wyszczepianie narodu. Dość tego!
3 dni temu / aus
 
Za dwa trzy miesiące nie będzie co zbierać. Tylko fanatycy z powodu grypy wykładają gospodarkę i powodują tragedię braku pracy i pieniędzy u setek tysięcy ludzi.
3 dni temu / Gosc
 
Nie słuchajcie ich. Jest iskra z gór. Na razie to jedyna droga do normalności. Musi być akcja ogólnopolska #otwieramy się
3 dni temu / Paweł
 
nie tylko przejęcie biznesu, ale i zadłużenie państw narodowych na horrendalne procenty na zawsze aż po uczynienie świata niewolnikami jednej jedynej opcji: "narodu wybranego"
3 dni temu / janka
 
Nie zbadali/znależli ,kto jest odpowiedzialny ,że państwa ponoszą takie wielkie koszty/straty?? Straty w ludzkiej psychice może przekraczają zagrożenie ...?
3 dni temu / Don
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.