DZIŚ JEST:   24   CZERWCA   2018 r.

Narodzenie św. Jana Chrzciciela|
XII Niedziela zwykła
Św. Symplicjusza
 
 
 
 

Minister Błaszczak: przyjmiemy zadeklarowaną przez rząd PO-PSL liczbę imigrantów! Poseł Górski: rząd przyjmie tylko chrześcijan

Minister Błaszczak: przyjmiemy zadeklarowaną przez rząd PO-PSL liczbę imigrantów! Poseł Górski: rząd przyjmie tylko chrześcijan
Krystian Maj/FORUM
#ISLAM    #GÓRKSI    #PIS    #RZĄD    #BŁASZCZAK    #SZYDŁO    #KOPACZ    #IMIGRANCI    #UCHODŹCY    #NIEMCY    #MERKEL    #DUDA    #RASPAIL    #OBÓZ ŚWIĘTYCH    #KUCHARCZYK    #ŚWIECCY    #KOŚCIÓŁ    #EUROPA    #CHRZEŚCIJANIE

Rząd PiS nie znalazł możliwości, by wycofać się z decyzji swoich poprzedników, którzy zobowiązali się przyjąć do Polski ok. 7 tys. imigrantów przebywających w obozach na terenie Europy. Po tygodniach unikania jednoznacznej odpowiedzi i kolejnych deklaracjach o gwarancji bezpieczeństwa, rząd zdecydował, że do Polski wpuszczeni zostaną tylko chrześcijanie.

 

- Zapadła decyzja w rządzie. Polska będzie przyjmowała tylko uchodźców-chrześcijan. Chcemy integracji tych ludzi z Polakami, a nie tworzenia gett islamistycznych, jak ma to miejsce na Zachodzie. Chcemy uniknąć strachu naszych rodaków i agresji naszych gości, tym bardziej terroryzmu – napisał na Facebooku dr Artur Górski, poseł PiS.

 

Chwilę wcześniej Mariusz Błaszczak, szef MSWiA na antenie Polsat News jednoznacznie wskazał, że liczby uchodźców zadeklarowane przez poprzedni rząd są „obowiązujące” i nie ma możliwości ich zmiany. Błaszczak zapewnił jednak, że Polska będzie pomagać „uchodźcom i chrześcijanom” 

 

Wedle założeń polityków, do Polski trafią tylko takie osoby, które nie będą budziły żadnych wątpliwości co do tego kim są i w jakim celu przybywają do Polski. Pozostali będą odsyłani z kwitkiem. Za selekcję zapewne będzie odpowiadało MSWiA. To niełatwe zadanie, bo wielu uchodźców nie posiada dokumentów i ich identyfikacja jest trudna, a nawet niemożliwa.

 

Według danych Komisji Europejskiej, Polska przygotowała dotychczas… 100 miejsc dla relokowanych uchodźców (w sumie ma ich być ok. 7 tys.). Wedle podjętych zobowiązań, pierwsi z nich mieliby być przyjęci w naszym kraju już w tym roku. MSWiA podkreślało jednak, że ze względu na bezpieczeństwo polskich obywateli, większość uchodźców, których Polska ma gościć powinna zostać przyjęta w przyszłym roku. Szczegółowe plany działania resort ma przedstawić w najbliższych dniach.

 

molik


DATA: 2016-01-08 11:47
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
1
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

A jak pani Szydlo ma zamiar zakwaterowac migrantow? Przygotowanych w tej chwii jest miejsc dla 1000 migrantow, a pozostali? Beda co zakwaterwani w szkolach zeby bylo tak jak w Niemczech?
ponad 2 lata temu / kaita
 
Ona tylko jest Pani Kopacz PO chciała przyjąć 700 TYŚ TZW "UCHODŹCÓW"Niemiec jak na razie Pni Szydło PIS mówiła 100 Chrześcijanach z Grecji.W Grecji są oficerowie łącznikowi.Wyznawcy ALLACHA i tak prędzej czy później dostaną się do naszego Państwa przecież są otwarte granice.Nie słyszałem aby obecne władze chciały zamknąć granice i wprowadzić kontrolę graniczną.MODLITWA RÓŻAŃCOWA ZA POLSKĘ POLSKĄ EMIGRACJĘ ZAROBKOWĄ[10MLN] O POWRÓT DO KRAJU ZA EUROPĘ ZACHODNIA ZA EMIGRANTÓW KTÓRZY PRZYBĘDĄ DO NASZEJ OJCZYZNY ZA ŚWIĘTĄ MATKĘ KOŚCIÓŁ BISKUPÓW DUCHOWIEŃSTWO RODZINY.INTRONIZACJA JEZUSA KRÓLA NA KRÓLA POLSKI.
ponad 2 lata temu / Tomasz
 
Panie Błaszczak, nie wyobrażam sobie sprawdzenia prawdziwych CHRZEŚCIJAN. Chyba że znają JĘZYK POLSKI, to można ich wtedy ROZPOZNAĆ.Panie BŁASZCZAK,co OBIECALIŚCIE POLAKOM, że nie przyjmiecie Uchodźców do POLSKI,a teraz zmieniacie ZDANIE. Większość POLAKÓW GŁOSOWAŁO na WAS że byliście przeciwni przyjmowaniu UCHODŹCÓW do POLSKI. OKŁAMALIŚCIE POLAKÓW. DANIA, SŁOWACJA i INNE KRAJE WYCOFAŁY się ze sprowadzaniem UCHODŹCÓW do swoich KRAJÓW. DLACZEGO wy tego nie ZROBICIE,tym bardziej,że to nie WY ZGODZILIŚCIE się,tylko RZĄD Pani KOPACZ. Mieliście i macie Prawo skorzystać Z anulowania zobowiązań Pani KOPACZ. CHCECIE ZGOTOWAĆ POLAKOM SYF, NAPADY, KRADZIEŻE, GWAŁTY. Możemy POMAGAĆ ale tam na miejscu,tam jest ich KULTURA i RELIGIA.Ci LUDZIE nie nadają się do EUROPY,LUDZIE OTWÓRZCIE OCZY,póki nie jest za późno.Panie BŁASZCZAK,jak ZACZNĄ GWAŁCIĆ WASZE POLITYKÓW dzieci to wtedy się OPAMIETACIE-ale będzieza późno oni chcą naszych pieniędzy i DARMOWYCH MIESZKAŃ
ponad 2 lata temu / moniczka55384
 
.... A JAK TO SPRAWDZICIE ???? kłamała Kopacz !!! a teraz kłamie Szydło !!!
ponad 2 lata temu / ona
 
Tomaszu, wreszcie mogę się z Tobą zgodzić :)
ponad 2 lata temu / Rozczarowany
 
Rozczarowany Ale wiekszośc jest wyznawcow Allacha ktorzy bezbrnych Chreściajan oraz swoje Kobiety wyrzucali z barek do morza.Jak wiesz dla Wyznawcow Allacha słabszy sie nie liczy oraz niewierny tj Chreścijanin Zyd Apostata.Chrześcijanie z Syrii w Polsce już są sprowadzeni przez Fundacje Polsko-Syryjska ESTERA.Ja jestem za ich przyjeciem tylko obawiam sie tylko Terroystow udających"Chrześcijan"Tak samo wśrod pielgrzymow mogą byc ukryci terroeyści tego nie wykluczam.Uważam że oprocz oficerow łącznikowych w Grecji powinni być specjaliści zajmujący sie Islamem oraz Duchowni Katolcy .
ponad 2 lata temu / Tomasz
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.