DZIŚ JEST:   24   STYCZNIA   2021 r.

Niedziela Słowa Bożego
Św. Franciszka Salezego, Doktora Kościoła
Św. Felicjana, biskupa
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Niech sobie rodzinkę zaszczepi ! Ode mnie trzymaj się koleś z daleka
6 miesięcy temu / Kris
 
Niech się nasz rząd zaszczepi po 2 latach ja się zastanowię jak Bóg da dożyć.
7 miesięcy temu / Dawid
 
Ten Szumowski powiedział że dopóki się wszystkich Polaków nie WYSZCZEPI! Chce nas szczepić jak bydło!
7 miesięcy temu / Krzysztof
 
Nie zaszczepię się i nie pozwolę zaszczepić swoich bliskich. Jeżeli już to najpierw sprawdzimy jak działa szczepionka na tych, co tak bardzo chcą aby szczepienie było obowiązkowe. Tylko, że obowiązkowe nie oznacza przymusowe.
7 miesięcy temu / Sarna
 
Dam się zaszczepić na COVID, jeżeli nie zachoruję, wierzę w działanie szczepionek, zostałem w życiu zaszczepiony jak większość już kilkanaście/ -dziesiąt razy, ostatnio w 48 r.ż. na odrę, żyję, nie zmieniło to mojego stanu zdrowia, przekonań, chyba nikt mną nie steruje. Co do aspektu finansowego to już i tak, jak każdy nabijam kabzy różnym instytucjom i potentatom. Jestem przeciwnikiem szczepienia przymusowego, jak ktoś chce ryzykować, to jego sprawa. Nawet jak zaszczepi się dużą część populacji, to zagrożenie dla niezaszczepionych spadnie. Nie odrzucam z góry tzw. teorii spiskowych, ale sądzę, że jeszcze nie przyszedł czas na masowe wszczepianie chipów, a mam ludzi wokół siebie, którzy tak myślą. Ruchy antyszczepionkowe budzą we mnie uczucia, jakie żywię do skrajnych poglądów politycznych, sekt czy fundametalizmów religijnych.
8 miesięcy temu / Nikifor
 
NIE, panie Szumowski, nie będzie łatwo "wyszczepić" Polaków diabelskimi szczepionkami. Będziemy się bronić. Będziemy bronić zdrowia i życia naszego i naszych rodzin,będziemy bronić naszej wolności i prawa wyboru. A wy będziecie nas prześladować, wiązać pasami, kaftanami bezpieczeństwa i prześcieradłami, będziecie nas bić i poniewierać, kłuć diabelskimi szczepionkami na siłę, wsadzać do więzień, głodzić i wyrzucać z mieszkań. Wasze bojówki będą nas torturować i zabijać, bo NIE POZWOLIMY się dać "wyszczepić" dobrowolnie.Warto to wkalkulować w swoje wielkie plany, panie SZ. I również to, że "Pan Bóg nie rychliwy, ale sprawiedliwy".
8 miesięcy temu / Noe
 
Ciekawe komu chce napchać kabzę?
8 miesięcy temu / xyz
 
Sam się zaszczep, ale najpierw na wirusa ciemnoty!
8 miesięcy temu / Nika
 
Szumu spoko gość, bardzo go lubie i jego zakon lubie
8 miesięcy temu / Marcin
 
Nie zaszczepię się!
8 miesięcy temu / A.
 
on powiedział "wyszczepi", bo bydłem jesteśmy dla niego, bardzo współczuję tym przed którymi zamknięto bramy kościołów, jednak na szczęście nie wszystkie, nieprawdopodobne uczucie będąc na nielegalnym nabożeństwie,
8 miesięcy temu / ja
 
Ja juz wiem, że to cały cyrk. teraz do przedszkola idzie troje dzieci i tabun pracowników z nimi. A najmniejsi mieli iść najpóźniej. Przecież teraz w maju to matury powinni zdawac starsi co to mogą o 2 m od siebie siedziec i rozumieją polecenia. Zupełnie nie podobał mi się czas, gdy do kościoła mogło wejść 5 osób bo wtedy w Olkuszu wszystkie koscioły zamknięto, bo uważano, ze dla 5 nie ma co otwierać. Poukrywali się nasi księżulkowie na długi czas. I świąt nie było i woda święcona straciła swą moc, albo przestano to wierzyć, ze ją ma. I kto ludkowi pomagał na tym froncie? Gdzie się podziali pasterze? Nie szukali ani jednej owcy. Zamknęli drzwi do owczarni, wydali owieczki na pastwę wilków - tv i strachu.
8 miesięcy temu / Ja
 
Początkowo uważałem działania rządu za słuszne, ale im głębiej w las, tym mniej w nim drzew. Po co rząd dał się namówić merkel, geatsowi, holenfrom na udział w procesie szczepinkowym ? niemcy około 500 mln Euro, holendrzy około 300 mln Euro, francuzi około 400 mln Euro, Polska skromnie ale jednak 3 mln Euro ? W przeszłości słyszałem o globalistach, masonerii i oglądałem filmy sf-fiction, a teraz jestem świadkiem tego wszystkiego.
8 miesięcy temu / odszkodowania
 
Szumowski,zaszczep siebie i swoją rodzinę.
8 miesięcy temu / Piguła
 
NO i zaczyna się najgorsze co przeczuwałem.
9 miesięcy temu / Konan
 
Trzeba mówić jakoś inaczej Panie Cejrowski, bo jeśli Pan się będzie domagał, żeby przyjął tą szczepionkę w potrójnej dawce, to oni wezmą wodę z fiolek, które będą wyglądały identycznie jak szczpionki i wstrzykną mu tą potrójną dawkę na wizji, byle ludziom udowodnić, że szczepionki to cud nad cuda. Już gdzieś czytałem, że na Zachodzie bodajże czy gdzieś, ktoś tak oponował i jakiś polityk publicznie na wizji pozwolił sobie wstrzyknąć szczepionkę tylko jestem pewien, że to nie była szczpionka, a np. zwykła woda destylowana w ampułce czy coś innego, żeby pokazać ludziom, że on też sobie serwuje i jest za.
9 miesięcy temu / roby
 
Zacznijmy pierwsi szczepić rząd bo jest najważniejszy
9 miesięcy temu / Piere
 
Chyba Ty
9 miesięcy temu / Maya
 
,,Z tą epidemią będziemy żyć 1,5 roku, jeśli nie dłużej, dopóki nie zaszczepimy się wszyscy na koronawirusa ? powiedział w wieczornym programie telewizji publicznej szef resortu zdrowia". Szumowski, tobie się wydaje, że masz bezwolnych gojów przed sobą?
9 miesięcy temu / ja
 
Pan minister pierwszy zaszczepi się
9 miesięcy temu / gość
 
Po moim trupie panie ministrze najpierw niech Pan minister cię zaszczepi żona i dzieci
9 miesięcy temu / Haha
 
Rozpoczyna się istotnie wielki ucisk... Boże ratuj błagam. Ratuj przed politykierami, i szczepionką. Jezu pozwól wytrwać do końca i zachować duszę na życie wieczne...
9 miesięcy temu / Cecylia
 
Ty się zaszczep bo jak umrze sąsiad to będziesz winny
9 miesięcy temu / Olo
 
WHO: Nie wszyscy wyleczeni z COVID-19 mają przeciwciała. Jeśli przejście tej choroby nie daje odporności, to jakim CUDEM szczepionka ją da??? NIE MA takich mozliwosci!
9 miesięcy temu / fake-pandemia
 
Na wirusa nie można się uodpornic szczepionka bo on ciągle mutuje
9 miesięcy temu / Rita
 
Po moim trupie!!!!
9 miesięcy temu / Hahahs
 
a szczepionka z niespodzianką bedzie darem billa g. - tego imdywiduum które mówiło że szczepionki posłużyć mają depopulacji o ileś tam procent. wielki ucisk czas zacząć!
9 miesięcy temu / !!!
 
Tak zwana szczepionka ???? śmierci ? żaden obywatel tego nie zrobi!!! Przestańcie kłamać bo to wszystko zaplanowane macie tyle że deptamy was po piętach i w końcu jednemu z was noga się powinnie!!!
9 miesięcy temu / Justa
 
Nie Wasze doczekanie żeby się szczepic jak jeszcze chcecie ludzi wykończyć
9 miesięcy temu / Ania
 
Będziemy żyć epidemią dopóki Szumowski będzie ministrem...
9 miesięcy temu / Ola
 
Stek bzdur. Nic więcej.
9 miesięcy temu / palec 1906
 
Oby Pan Bog pokrzyzowal plany tym co niosa zgube dla nrodu
9 miesięcy temu / Rys
 
To jest zapowiadany dawno temu reset. A ci dwaj na zdjęciu podpisali zobowiązanie depopulacji Polaków w Agendzie 2030. Między innymi z pomocą szczepionek. Więc niech nie udają filantropów, dobrodziejów, ojców narodu. Precz z nimi.
9 miesięcy temu / wont
 
Po szczepieniach to dopiero bedzie prawdziwa epidemia ale nigdzie w mediach juz tego nie uslyszymy
9 miesięcy temu / Rys
 
Jako minister powinien pierwszy się zastrzepic publicznie i wiarygodnie
9 miesięcy temu / Irka
 
ministrze szczep się sam!!
9 miesięcy temu / emk
 
No wlasnie apropo szczepienia na grype po niej u nas w domu starcow najwiecej rezydentow umiera wlasnie pare tygodni po szczepieniu I tak jest co roku. Ta szczepionka chyba stworzona by tych staruszkow szybciej usmiercic
9 miesięcy temu / Eve
 
A ten Szumowski to lekarz czy znachór? Raczej znachor. Wirusy mutują panie znachór.
9 miesięcy temu / med
 
Banda zwodzicieli i oszustów.Precz z nimi
9 miesięcy temu / Michał
 
Towarzysze komuniści Morawiecki, Szumowski Kaczyński: Żeby mnie zaszczepić musicie mnie zabić. Dowodów na nieuleczalne choroby poszczepienne po grypie mam dosyć u siebie i wokół siebie. Jesteście wyjątkowo podli.
9 miesięcy temu / przewlekle chor
 
Ku bajki
9 miesięcy temu / Jack
 
Co się dziwicie przecież mamy rząd nie gojowy, delikatnie mówiąc. A więc ich wspólnota trzyma się ze wspólnotą międzynarodową tą od WHO.
9 miesięcy temu / grimm
 
Tak mówią zdrajcy.To już nie jest teoria spiskowa. To się dzieje naprawdę. Teraz już wiadomo dlaczego milicja dostała podwyżki, dlaczego kupują armatki wodne. Tym postem popełniłem myślozbrodnię jak u Orwella w Roku 1984.
9 miesięcy temu / Rok 1984
 
Co to ma być > "będziemy proponować NOWE FORMY ŻYCIA" > Przecież to DYKTATURA !!! Co to za NAKAZ > MUSIMY się WSZYSCY ZASZCZEPIĆ ? !!!. Jacy WSZYSCY ? Co już mamy TOTALNE GLOBALNE ZNIEWOLENIE LUDZI i OGŁUPIENIE władzy ? Kubeł zimnej wody na głowy polityków i duchownych głoszących "miłość" życia zabijających wolność WYBORU. Lepiej powidzcie nam CO ZA BANDYCI wyprodukowali wirus i w jakich laboratoriach ? Jacy bandyci dążą i planują GLOBALNE ZNIEWOLENIE. Po co nam ONZ , WHO i inne skrypto- mas.-organizacje eksperymentujące na ludziach i mówiące jak mają żyć ludzie ? Dosyć płacenia SKŁADEK na EXPERYMENTY nad ktorymi nie ma kontroli. Nas zastraszają i ZNIEWALAJĄ a GLOBALNA WŁADZA POLITYCZNA wzrasta w siłę ! Draństwo ! Któż jak Bóg !
9 miesięcy temu / iskierka
 
O to w tym wszystkim chodzi, tj. o opracowanie szczepionki przeciwko wirusowi mutującemu, a więc szczepionki całkowicie nieskutecznej. Ale ich to nie obchodzi. Celem reżimu jest uzyskanie całkowitej kontroli nad ludnością Włoch i świata i aby to zdobyć, niezbędna jest sytuacja nadzwyczajna.Dziennikarz, Cesare Sacchetti przypomina, że W Brescii i Bergamo, 34 000 osób zostało zaszczepionych przeciwko meningokokowi. Szczepionki te osłabiają układ odpornościowy. System chce, żebyśmy uwierzyli, że w Bergamo i Brescii wszyscy zginęli od koronawirusa. System ciągle kłamie.
9 miesięcy temu / daopl
 
A ta szczepionka ma być od Billa Gates'a? To niech nasz rząd pójdzie na pierwszy ogień, czyli da się zaszczepić. Oczywiście szczepienie będzie przymusowe? Pytanie raczej retoryczne.
9 miesięcy temu / Mao
 
Od listopada do stycznia 2020 roku, zaszczepiono ok. 125 000 osób powyżej 60 roku życia "nową" szczepionką przeciwko grypie. Pamiętaj: Zdrowie jest zawsze sprawą indywidualną chorego.Publiczne są domy zwane burdelami.Ustawy medyczne służą handlarzom i spec - służbom,w celu lepszego zniewolenia człowieka warto doddac ,ze Działo się to w najbardziej przemysłowym regionie Włoch
9 miesięcy temu / dakopl
 
@Republikanin Znam osoby, które już od jakiegoś czasu chętnie poddałyby się szczepieniu, przebierają zniecierpliwieni nóżkami w oczekiwaniu na szczepionkę "ratującą im życie"
9 miesięcy temu / Agat
 
Mamy szalęńców przy władzy. Zachowujă się jak małpa z brzytwą.
9 miesięcy temu / MSW
 
po moim trupie chyba
9 miesięcy temu / Ryszard
 
@Agilla: to, że nie ma takiego prawa, nie oznacza, że go nie będzie w przyszłości. Nie było prawa o wielu zakazach, które teraz obowiązują, a teraz jest i co gorsza, większość uważa, że jest słuszne. Poza tym przy obecnej histerii nie trzeba wprowadzać takiego prawa. Wystarczy A odpowiednio ogłupić naród i od razu pojawią się kolejki do punktów szczepień i chętnie naród jeszcze za to zapłaci, B ustanowić regulacje, że np. nieszczepiony nie będzie mógł pójść do kościoła, albo na basen, albo na wykład na uczelni...
9 miesięcy temu / Republikanin
 
Ile odpalają firmy produkujące szczepionki tym którzy później będą nas zmuszać do ich brania? A co my na to, wiadomo - gest kozakiewicza!
9 miesięcy temu / PL
 
To brzmi jak groźba..
9 miesięcy temu / Iz
 
Przestańcie bredzić o szczepionkach tylko skupcie się na najważniejszej kwestii - władza wiedziała od początku, że szczepionek ani leków nie będzie przez najbliższy rok. Mogli albo dokonać pełnej izolacji żeby maksymalnie wygasić problem i zminimalizować ryzyko albo postąpić jak w UK na początku, czyli zignorować problem i żyć ze świadomością ogromnej liczby chorych. Co jednak zrobili? Zafundowali 2 miesiące paraliżu zarówno służby zdrowia jak i gospodarki nie wprowadzając pełnej izolacji, po czym wycofują się z tego przed prognozowanym przez nich największym wzrostem zachorowań. Cel - przeprowadzenie wyborów i rozruszanie gospodarki. Pierwszy mam nadzieję większość zignoruje a drugie jest nie do odratowania przy panującej epidemii, bo i tak masa osób będzie chorych, więc też na zwolnieniach. W taki oto sposób zawalona zostanie służba zdrowia i zniweczone 2 miesiące. Rządzą nami durnie.
9 miesięcy temu / Akwin
 
Kurtyna coraz wyżej się podnosi i ukazuje prawdę.
9 miesięcy temu / Chris
 
Nie jesteśmy królikami doświadczalnymi. Przecież skutki uboczne szczepionek wychodzą po latach. Coś tu śmierdzi.
9 miesięcy temu / Szczepionki ok
 
Ten facet jest moim zdaniem całkowicie niewiarygodny i nielogiczny.
9 miesięcy temu / Spostrzegawczy
 
Oni od dawna pokazują swoją prawdziwą twarz, tylko nie wszyscy to zauważyli. Dlatego mam nadzieję, że dalej będą konsekwentnie się pogrążać aż wszyscy przejrzą na oczy.
9 miesięcy temu / Agat
 
Czytam niektóre komentarze i zwyczajnie przykro mi się robi... Czy naprawdę nie ma już ludzi, którzy mogliby napisać: ja się nie zaszczepię i podpisać się pod tym swoim własnym imieniem i nazwiskiem? Czy to, co jest oznaką zwykłej kultury i dobrego wychowania staje się już aktem odwagi?
9 miesięcy temu / Tomek Primke
 
Od listopada do stycznia 2020 roku, zaszczepiono ok. 125 000 osób powyżej 60 roku życia "nową" szczepionką przeciwko grypie. Pamiętaj: Zdrowie jest zawsze sprawą indywidualną chorego.Publiczne są domy zwane burdelami.Ustawy medyczne służą handlarzom i spec - służbom,w celu lepszego zniewolenia człowieka
9 miesięcy temu / dakopl
 
Zaraza mutuje jak grypa.Żadnych szczepień. MZ to agenda NWO.
9 miesięcy temu / Precz z tyrani
 
w Bergamo wcześniej wszyscy starzy ludzie byli sczepieni na grypę ,osłabiono ich i padli na coronę,szczepi się ewentualnie młodych ,szczepionka to wszczepiona choroba w tam małej dawce ze organizm ma się na nią uodpornić ,szczepienie starch ludzi to pomyłka oni już nie maja siły na produkowanie przeciwciał i chorują
9 miesięcy temu / ewa
 
TO SA CZELADNICY SAKTY MASONSKIEJ TYLKO BEZWZGLEDNY OPOR ALE WIDAC ZE BEDA LAPAC LUDZI POLAKOW DLA NICH PODLUDZI I NA SILE SZCZEPIC TO SELEKCJA NARODU JAK ZA DAWNYCH CZASOW NAZIZMU
9 miesięcy temu / zbigniew
 
O co ten krzyk ? Minister mowić moze wszystko , ale nie ma jeszcz prawa o obowiązkowych szczepieniachi nigdy nie będzie .
9 miesięcy temu / Agilla
 
obowiązkowe szczepienia? - wystarczy skojarzyć różne fakty: W 2018 roku podali do publicznej wiadomości że naukowcy z Michgan skonstruowali najmniejszy komputer wielkości 0,3mm, który ma służyć wczesnemu rozpoznawaniu chorób po wprowadzeniu do organizmu człowieka. Teraz chcą na siłę wprowadzić technologię 5G. Jeżeli dodamy te dwa fakty to przychodzi na myśl werset z Pisma Św. Ap.13,16. Powiem prościej - co zostanie wstrzyknięte przy okazji szczepienia? Czy każdy będzie miał możliwość sprawdzenia pod mikroskopem zawartości strzykawki zanim zostanie mu to wstrzyknięte? Czy poprostu tylko ma uwierzyć że "siły rządzące" chcą dla niego jak najlepiej i zgadzać się na wszystko? a co z jego życiem wiecznym?....
9 miesięcy temu / Piotr
 
Idea słuszna. Warunek jest jeden: szczepionka nie może budzić zastrzeżeń etycznych, nie może być zbudowana na bazie linii komórkowych od abortowanych dzieci. Jeśli źródło szczepionki będzie wolne od takich praktyk to chętnie się zaszczepię.
9 miesięcy temu / M
 
Szczepić chcą w pierwszej kolejności osoby starsze, najbardziej narażone. Brak wyciągania wniosków z Włoch - zabija przecież swój twardy elektorat. Ale skoro planowano przedłużyć kadencję Dudy tylko 2 lata to znaczy że za 2 lata już Polski nie będzie, a w Polin starsi, religijni ludzie tylko by wadzili... Co do chcenia/pozwalania na szczepienie to jest na to ustawa i przepisy - w zagrożeniu epidemiologicznym jest przymus i będą szczepić przemocą. Tylko boża interwencja może nas obronić.
9 miesięcy temu / Wojtek
 
A ja przychylam się do teorii spiskowej która mówi że te szczepionki już są przygotowane a te 1,5 roku jest po to żeby tak zmęczyć ludzi żeby sami ustawili się w kolejce po szczepionkę czy po czipa, byle tylko móc wyjść na spacer czy pojechać na wakacje... KTO WYTRWA DO KOŃCA BĘDZIE ZBAWIONY...
9 miesięcy temu / IzajaszGB
 
No i proszę. Pis pokazal swą prawdziwą twarz.Absolutnie nie zaszczepię się. Precz z Pis.!!!!!!
9 miesięcy temu / Anty
 
Powiedział wreszcie o co im chodzi.Ciekawe czy zaszczepią się ci z sekty smoleńskiej .Głosowałem na nich.
9 miesięcy temu / andrzej
 
Ludzie Billa Gatesa.
9 miesięcy temu / to są
 
Do @antytroll- WON trollu!!!
9 miesięcy temu / Gość
 
Ten człowieczek upadł na mózg! Pod żadnym pozorem się nie zaszcepię! Ani ja, ani moja rodzina, ani moi rodzice!!!! WON PIS!!!
9 miesięcy temu / Gość
 
@antytrol : czemu nie nazywasz nas od razu ruską onucą? To wasz towarzyszu bolszewiku najbardziej popisowy numer. Jesteście bandytami i tyle. Wasze miejsce jest za kratami.
9 miesięcy temu / i tyle
 
Popieram Jolę
9 miesięcy temu / Nick
 
anty troll sieje jadem
9 miesięcy temu / americanos
 
Nie udało się im ze świńską grypą w roku 2009 to uda się teraz. Będą nas szczepić szczepionką od niejakiego Bila G. Szatański plan dopięty na ostatni guzik.
9 miesięcy temu / Marcin,były wy
 
i damy się zaczipować
9 miesięcy temu / Olo
 
Cyt. "Ja powtarzam, że z tą epidemią będziemy żyć 1,5 roku, jeśli nie dłużej, dopóki nie zaszczepimy się wszyscy na koronawirusa" podejzewam szalenstwo ,bron Boze nie wolno glosowac na ludzi mowiacych w stylu Cyt."Będziemy proponować pewne formy życia normalnego," poniewaz nastepnym razem z powodu kataru ludziom nie bedzie wplno wygladac przez okno.Mysle natomiast ze widzimi koniec ale nie maluczkich lecz zgnilych elit tzw. samozaoranie przez slepote ,gasnie swiatlo w tym bezboznym sarkofagu i jest poploch bo raju ziemskiego nima a jest tam coraz coraz ciemniej.Nawet Kosciol staraja sie zaslonic by nie widziec swej sromoty.
9 miesięcy temu / Nick
 
I tak przegrają nikt nie pokona Boga słudzy Szatana.
9 miesięcy temu / Zorro
 
Mentalność poganiaczy niewolników. Pamiętam jak szumowski został ministrem. Ależ były zachwyty, cmokanie. Od razu mówiłem że będzie 10x gorszy od poprzednika.
9 miesięcy temu / Tolek
 
Może znajdzie się ktoś kto pokaże jak się przeciwstawić tej pysze, za którym pójdą inni.
9 miesięcy temu / Jerzy
 
Maski opadają?
9 miesięcy temu / Trąbolot
 
A po koronaświrusie będzie kolejny wirusik i człowiek stanie się własnością państwa. Tylko Konfederacja może nas uchronić przed tym szaleństwem.
9 miesięcy temu / greg
 
Sami niech się zaszczepią.
9 miesięcy temu / Monika
 
Jeżeli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Globalna epidemia związana z koronowirusem, może posłużyć jako pretekst do globalnych szczepień. Wywołana panika spowoduje że ludzie zgodzą się na wszystko byleby ktoś obiecał bezpieczeństwo. Więc zgodzimy się na każdą szczepionkę bez wnikania co ona zawiera byleby poczuć choćby ułudę ratunku. Jeżeli jednak NWO uzna że za mało ludzi umarło na koronowirusa to mogą to skorygować przy okazji podawania szczepionki np przez powodowanie bezpłodności już to było przerabiane przy okazji innych szczepień w Afryce, zbijając na tym kasę na organizowanie kolejnych programów związanych z depopulacją. Na koniec pytanie kto na tym zarobi, jakie firmy? Jeżeli poumierają chorzy i starzy to nie trzeba będzie płacić rent i emerytur. Fundusze emerytalne są powiązane z bankami, a np. w Polsce tarcza antykryzysowa jest tak pomyślana że banki nie poniosą kosztów a zarobią na pomocy dla firm. Kto rządzi bankami?
9 miesięcy temu / trzeźwy
 
@Jan Ty to chyba głosowałeś na SLD tylko okularów zapomniałeś i zaznaczyłeś nie tą kratkę co trzeba... Teraz się nie tłumacz. Ja tam mam nadzieje że następne wybory wygra PiS aby wszyscy pieniacze się ładnie zapienili
9 miesięcy temu / Roy
 
Panie ministrze,a ja się nie zaszczepię!Nie mam życzenia żeby mi ktoś świadomie i z premedytacją wstrzykiwał zarazki choroby,której nikt nie zna!Dobrze wiemy,że szczepionki to zarazki konkretnej choroby zapodawane człowiekowi.Dodatkowo te zarazki są utrwalane,konserwowane i opatrywane datą do spożycia za pomocą różnych środków chemicznych,które dla człowieka nie są już takie dobroczynne!I nie ma co wciskać kitu o szkodliwości leków krwiopochodnych,one są mniej szkodliwe niż te chemiczne wynalazki,które jedno "leczą",a pozostałe organy niszczą.Dodam,że taką dobrością miały być szczepionki na grypę,ale nic z tego nie wyszło,ludzie po szczepieniu jeszcze ciężej przechodzą to choróbsko niż nie szczepieni,mam przykład w rodzinie.Po zaszczepieniu na grypę mało się ciotka nie przekręciła,wylądowała na 2 miesiące w szpitali,a co będzie jak podobne efekty będą po szczepieniu na tę koronę i szpitale zapełnią się chorymi jeszcze więcej niż dziś?Umiar wskazany jest!Nie wszyscy!
9 miesięcy temu / protestuję!!!
 
@jola Co ty bredzisz ? Nie chcesz to się nie szczep ale później nie waż się iść do lekarza jak ci się coś stanie z tego powodu. Niech cię leczą samozwańczy eksperci od wszystkiego z ''Jutuba'' których się naoglądałaś a później powtarzasz bzdury. No i oczywiście oklepane hasła, że to wina tego strasznego PiS-u ble, ble, ble... Według ciebie to powinni zrobić tak jak we Włoszech co nie ? Nie kompromituj się. No chyba że za pisanie takich głupot ci płacą, to wiele wyjaśnia
9 miesięcy temu / antytroll
 
Po dej deklaracji że wszyscy obowiązkowo się zaszczepimy to pis może pakować walizki a on niech ucieka do Indii
9 miesięcy temu / Adam
 
@i tyle Mocodawcy to kazali tobie pisać te bzdury... Mocodawcy z pod znaku czerwonej zarazy. Ile bierzesz za jeden wpis ?
9 miesięcy temu / antytroll
 
Za rok to będzie po rzędzie dobrej zmiany.To jak się traktuje Polaków musi zostać ukarane.
9 miesięcy temu / były zwolennik
 
Szydzący z obywateli realizuje NWO.
9 miesięcy temu / R.
 
Powiedział to co mu mocodawcy nakazali... Cel plandemii szczepienia przymusowe! A 5G dopełni reszty...
9 miesięcy temu / I tyle...
 
Sam sie czlowieku zaszczep. w koncu suweren nie wytrzyma. pis powinien wyjsc do zwyklych ludzi i posluchac co mowia o tym szalenstwie. posluchac ludzi ktorych zwolniono z pracy. wiekszosć z nich to wyborcy PIS,jak mówią byli wyborcy.
9 miesięcy temu / jola
 
"Czyli ze jeszcze rok chodzenia w maseczkach i dwumetrowych odstepow?" podejrzewam, że nawet dłużej, a na pewno Kościołów do max 50 wiernych.
9 miesięcy temu / lol
 
Niech się sami zaszczepią!
9 miesięcy temu / Jola
 
szczepionka na wirusa,?? który mutuje szybciej niż oni myslą. mam nadzieje ze pis przegra wybory. mowie to jako niedawny wyborca pis
9 miesięcy temu / Jan
 
dlaczego w Niemczech nie ma szczepień obowiązkowych a u nas są. Państwo znowu będzie próbowało zarobić na obywatelach. Mój syn dostał alergię po szczepieniach. Najpierw proponowałbym zaszczepić podwójnie rzadzacych
9 miesięcy temu / dam
 
Są już na smyczy Gatesa??? Dramat? Juz za PO była taka walka o obowiązkowe szczepienia przeciwko grypie??
9 miesięcy temu / Śledź
 
A jak się nie zaszczepię to co? Kula w łeb? Mam nadzieję, że Bóg ich szybko i boleśnie ukarze za to co nam robią i planują zrobić.
9 miesięcy temu / Czysty
 
Za ile srebrników się sprzedali, trzymając całe państwa w terrorze niewoli, chcąc ich przy okazji depopulować szczepionką ?
9 miesięcy temu / vigo
 
Czyli ze jeszcze rok chodzenia w maseczkach i dwumetrowych odstepow?
9 miesięcy temu / Rrr
 
Dokładnie powiedział: "dopóki nie wyszczepimy wszystkich Polaków"!
9 miesięcy temu / Antyszczepienia
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.