Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   26   STYCZNIA   2021 r.

Św. Tymoteusza, biskupa
Św. Tytusa, biskupa
 
 
 
 

Miłosierdzie a post i pokuta. Rekolekcje Wielkopostne z ks. prof. Pawłem Bortkiewiczem (6)


Odtwórz w YouTube
 

U kresu Wielkiego Postu spoglądamy na przejmującą i pełną nadziei scenę biblijną opisującą historię Niniwy. Widzimy wezwanie do pokuty, którego motywem jest czas. Jeszcze 40 dni a Niniwa zostanie zburzona... Cała historia kończy się wielkim gestem miłosierdzia Boga - ocaleniem miasta dotkniętego zarazą grzechu. Ale w tle tego miłosierdzia ważnym elementem jest post i pokuta. Zapraszamy na szóstą część Rekolekcji Wielkopostnych z ks. prof. Pawłem Bortkiewiczem.

Czytaj także:
DATA: 2020-05-06 17:53:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Dziękuję za piękne rekolekcje i życzenia. Życzę Księdzu i całej Redakcji Błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.
9 miesięcy temu / Tina
 
Tak jak mieszkańcy Niniwy odpowiedzieli pokutą i nawróceniem na nawoływania proroka Jonasza tak i my i cały świat jeśli chce wzorem Niniwy doświadczyć miłosierdzia Bożego musi się nawracać i pokutować za idolatrię, homoseksualizm, aborcję, eutanazję, pedofilię, mordy, wojny, rabunki, pachamamę, deprawacje wszelkiego rodzaju lgbt itd itd Jak Pan ma nam okazać miłosierdzie skoro nie chcemy się nawrócić i pokutować? "Jeśli się nie nawrócicie tak samo zginiecie" - Pan nasz Jezus Chrystus
9 miesięcy temu / CZASY KOŃCA
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 130 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.