DZIŚ JEST:   31   MAJA   2020 r.

Zesłanie Ducha Świętego
Nawiedzenie NMP
Św. Kamila Baptysta Varano
Św. Petronella
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Na depresję nie bierze się psychotropów! Choruję na depresję po poronieniu zaczęłam się leczyć sześć lat po tym strasznym wydarzeniu, starałam się radzić sobie sama, ale w końcu dolegliwości fizyczne - permanentne zmęczenie, smutek, wypalenie i bóle głowy - kazały mi iść do lekarza. Biorę escitil - bezpieczny lek nowej generacji, który nie otumania, a podnosi nastrój. Nie chodzi tu o jakiś "haj", a o polepszenie nastroju, o doładowanie tej "baterii". Milla nie wie o czym mówi i daje policzek takim kobietom jak ja. Nigdy w życiu nie poddałabym się aborcji. Mam żal do ginekologa, który wiedział, że z trudem, po pięciu latach zaszłam w drugą ciążę i zignorował moje obawy. Dwa dni później moje dziecko odeszło, zostawiając mnie w szoku. Nie można pozwolić, by niedouczeni, leniwi lekarze popełniali grzech zaniechania. To oni w większości przypadków doprowadzają do tych nieszczęść.
7 miesięcy temu / Katarzyna
 
To skrajnie pokrętne myślenie można chyba tylko wytłumaczyć silnym związaniem diabelskim. To takie /straszne/, że ta gwiazda otarła się wręcz o branie leków psychotropowych ;. Na szczęście biedactwo wyszło /cało/ z morderstwa na własnym dziecku.
ponad 1 rok temu / magis
 
I co z tego, że dziecko będzie z gwałtu? Czy będzie przez to mniej człowiekiem? Nie należy mu się prawo do życia? Żona mojego przyjaciela jest dzieckiem gwałtu. A oprócz tego wspaniałym i bardzo kochaną żoną i matką. Czasem lepiej siedzieć cicho i uchodzić za głupca, niż zabierać głos i rozwiewać wszelkie wątpliwości.
ponad 1 rok temu / lmao
 
Biedna kobieta. Piekło zaciera ręce i czeka... Na celebrytkę...
ponad 1 rok temu / Krakusik
 
Zaproszenie demonów śmierci skutkuje utratą logicznego myślenia...
ponad 1 rok temu / Gość
 
Dobrze napisali w komentarzu do jej słów. Należy odróżniać między aktem naturalnym naturalna śmierć a morderstwem. Jeśli tej różnicy nie ma, to nie ma również różnicy w tym, co oprawcy ofiarom robili na Wołyniu - wszak i bez nich większość z nich już by nie żyła, zdążywszy umrzeć ze starości. Oni zaś przyspieszyli ich odejście. O Katyniu, rządach Mao i Holokauście już nie wspomnę.
ponad 1 rok temu / aaa
 
Nigdy nie robiła wrażenia inteligentnej.
ponad 1 rok temu / stasiu
 
I dostęp do broni...tutaj akurat demokraci są zamordystami i prawa obywateli do obrony swojej wolności chcą ograniczyć
ponad 1 rok temu / Abberacja
 
Aborcja rzeczywiście spustoszyła jej umysł i wcale z tego nie wyszła skoro przestrzega przed Piekłem pod pretekstem dostępu do Piekła. Zapętlił ją szatan. Po drugiej stronie jest Mary Wagner i jej antyaborcyjne wystąpienia na terenie klinik aborcyjnych, za co za każdym razem płaci utratą wolności. Prawo, na warunkach szatana. Każde zamordowane w wyniku aborcji dziecko to niewiniątko złożone szatanowi w ofierze. Tutaj potrzebna jest modlitwa Różańcowa milionów przed Najświętszym Sakramentem, by nastąpiły nawrócenia i zwycięstwo Królowej Maryi. Króluj nam Chryste!
ponad 1 rok temu / ry.janszarmach3
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.