DZIŚ JEST:   23   WRZEŚNIA   2019 r.

Św. Ojca Pio z Pietrelciny
Św. Tekli, męczennicy
 
 
 
 

Milla Jovovich nazywa aborcję piekłem i… domaga się prawa do niej

Milla Jovovich nazywa aborcję piekłem i… domaga się prawa do niej
Fot. Instagram

Wpis znanej aktorki na portalu społecznościowym pokazuje, jak wielkie spustoszenie powoduje w sercach i umysłach ludzi kolportowane przez aborcjonistów kłamstwo na temat tak zwanego przerywania ciąży.

 

Milla Jovovich, znana dzięki takim filmom jak „Powrót do błękitnej laguny”, „Piąty element”, „Resident Evil” czy „Joanna d’Arc”, zabrała głos na Instagramie ze względu na zaznaczający się w niektórych amerykańskich stanach trend zmierzający w stronę ustanowienia prawodawstwa zwiększającego ochronę życia dzieci nienarodzonych.

 

W swoim wpisie aktorka i modelka zastrzegła, że niechętnie udziela się politycznie i robi to tylko wtedy, gdy czuje się do tego zmuszona. Takim impulsem było jednak dla niej niedawne podpisanie przez Briana Kempa, gubernatora stanu Georgia, zakazu zabijania dzieci poczętych po upływie sześciu tygodni ciąży.

 

„Stawką są nasze kobiece prawa do uzyskania bezpiecznych aborcji dokonywanych przez doświadczonych lekarzy. W ubiegły wtorek gubernator Georgii podpisał drakońską ustawę, która zakazuje wszystkich aborcji po sześciu tygodniach – zanim większość kobiet zda sobie sprawę, że jest w ciąży – także w przypadkach gwałtu czy kazirodztwa” – napisała Jovovich.

 

Celebrytka wylicza następnie stany, w których trwają prace nad wprowadzeniem podobnego ustawodawstwa: Ohio, Missisipi, Kentucky, Iowę i Północną Dakotę. I w tym miejscu wkracza na równię pochyłą. Na przykładzie własnych przeżyć związanych z przebytą tzw. aborcją opisuje jej okropieństwo, używając tego jako argumentu… za swobodą zabijania dzieci.

 

Otóż przed dwoma laty, w trakcie kręcenia zdjęć do kolejnego filmu aktorka serbsko-rosyjskiego pochodzenia została najwyraźniej przekonana przez „lekarzy”, że w związku z rozpoczęciem przedwczesnej akcji porodowej dziecka w 5. miesiącu ciąży musi poddać się tzw. aborcji. Sama nalegała by wszystko odbyło się w pełni świadomie, bez narkozy.

 

„To było jedno z najbardziej przerażających doświadczeń, jakie kiedykolwiek przeżyłam. Nadal mam o tym koszmary. Byłam osamotniona i bezradna. Kiedy myślę o tym, że kobiety mogą stanąć w obliczu aborcji w jeszcze gorszych warunkach niż ja z powodu nowego prawa, wywraca mi się żołądek. Pogrążyłam się w jednej z najgorszych depresji mojego życia i musiałam ciężko pracować, by z tego wyjść” – wyznaje.

 

Zgoda na zabicie własnego synka lub córeczki kosztowała Millę Jovovich przerwę w karierze, miesiące spędzone z dala od ludzi, konieczność zachowywania emocjonalnej równowagi wobec dwójki urodzonych wcześniej dzieci. Aktorka za wszelką cenę chciała uniknąć zażywania leków antydepresyjnych.

 

Wyznanie aktorki szokuje tym bardziej, że opisując po tylu miesiącach przeżywany koszmar wciąż nie znajduje ona odpowiedzi na rzeczywistą przyczynę swej traumy. Stara się też pogodzić zaangażowanie po stronie rzekomego prawa do pozbawiania życia niewinnych istot z… wdzięcznością wobec Stwórcy.

 

„Dzięki Bogu udało mi się znaleźć wyjście z tego piekła, nie sięgając po leki, ale pamięć o tym, przez co przeszłam i co straciłam, będzie ze mną do dnia mojej śmierci. Aborcja to koszmar w najgorszym wydaniu. Żadna kobieta nie chce przez to przejść. Ale musimy walczyć, aby upewnić się, że nasze prawa zostaną zachowane, aby uzyskać bezpieczny do niej dostęp, jeśli zajdzie taka potrzeba. Nigdy nie chciałam mówić o tym doświadczeniu. Ale nie mogę milczeć, gdy stawka jest tak wielka” – podsumowała Jovovich. Opatrzyła swój wpis hasłami używanymi przez wojujących aborcjonistów: prochoice i prochoicegeneration („za prawem do wyboru”, „generacja pro-choice”).

 

Dla dzisiejszej medycyny najwcześniejszym bezpiecznym momentem przyjścia na świat jest okres około 30. tygodnia ciąży. Dość rzadko udaje się lekarzom zachować przy życiu wcześniaki około 22. tygodnia. Najprawdopodobniej więc dziecko Milli Jovovich umarłoby po porodzie bądź w jego trakcie. Diabelska przewrotność proaborcyjnej propagandy polega jednak między innymi na zatarciu w świadomości nawet dorosłych ludzi różnicy pomiędzy świadomym, mechanicznym przerwaniem życia dziecka a jego przedwczesnym, lecz naturalnym zgonem. To tak jakby nie odróżniać śmierci w tragicznym wypadku od morderstwa z premedytacją.

 

Źródło: Instagram

RoM

 

 


DATA: 2019-05-16 15:23
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
11
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

To skrajnie pokrętne myślenie można chyba tylko wytłumaczyć silnym związaniem diabelskim. To takie /straszne/, że ta gwiazda otarła się wręcz o branie leków psychotropowych ;. Na szczęście biedactwo wyszło /cało/ z morderstwa na własnym dziecku.
4 miesiące temu / magis
 
I co z tego, że dziecko będzie z gwałtu? Czy będzie przez to mniej człowiekiem? Nie należy mu się prawo do życia? Żona mojego przyjaciela jest dzieckiem gwałtu. A oprócz tego wspaniałym i bardzo kochaną żoną i matką. Czasem lepiej siedzieć cicho i uchodzić za głupca, niż zabierać głos i rozwiewać wszelkie wątpliwości.
4 miesiące temu / lmao
 
Biedna kobieta. Piekło zaciera ręce i czeka... Na celebrytkę...
4 miesiące temu / Krakusik
 
Zaproszenie demonów śmierci skutkuje utratą logicznego myślenia...
4 miesiące temu / Gość
 
Dobrze napisali w komentarzu do jej słów. Należy odróżniać między aktem naturalnym naturalna śmierć a morderstwem. Jeśli tej różnicy nie ma, to nie ma również różnicy w tym, co oprawcy ofiarom robili na Wołyniu - wszak i bez nich większość z nich już by nie żyła, zdążywszy umrzeć ze starości. Oni zaś przyspieszyli ich odejście. O Katyniu, rządach Mao i Holokauście już nie wspomnę.
4 miesiące temu / aaa
 
Nigdy nie robiła wrażenia inteligentnej.
4 miesiące temu / stasiu
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.