DZIŚ JEST:   25   STYCZNIA   2021 r.

Nawrócenie św. Pawła Apostoła
Bł. Henryka Suzo
 
 
 
 

Miliony nie tylko na aborcję. George Soros jednym z głównych promotorów i sponsorów eutanazji

Miliony nie tylko na aborcję. George Soros jednym z głównych promotorów i sponsorów eutanazji
fot. flickr.com

George Soros, amerykańsko-węgierski finansista żydowskiego pochodzenia, jest powszechnie znany ze wspierania na całym świecie olbrzymimi kwotami lobby proaborcyjnego. Okazuje się, że jest zarazem czołowym patronem ruchu eutanazyjnego. 

 

Fundacja Open Society Sorosa przekazała 540 tysięcy dolarów grupie Death with Dignity National Center z siedzibą w Portland w USA, podaje amerykański portal Lifenews.com. Death with Dignity o jedna z trzech największych na świecie organizacji wspierających tak zwane wspomagane samobójstwo. Według raportu sporządzonego przez amerykańską konserwatywną organizację non-profit, Capital Research Center, Death with Dignity jest powiązana z Sorosem także za sprawą jednego z jej czołowych pracowników, Marka Glaze'a, który współpracował z Open Society jako konsultant.

 

Według portalu LifeNews.com Soros wspiera eutanazję już od lat. Jedna z jego fundacji miała w roku 2010 przekazać milion dolarów grupie proeutanazyjnej Compassion&Choices.

 

Choć finansowe zaangażowanie Sorosa na rzecz eutanazji jest bardzo silne, wciąż blednie w porównaniu z tym, co zrobił na rzecz legalności mordowania przez kobiety dzieci nienarodzonych. Według informacji portalu Newsbusters przekazał astronomiczną kwotę 85 milionów dolarów grupom organizującym doroczny proaborcyjny Marsz Kobiet w USA. Dla celów wspierania aborcji fundacje Sorosa nie zawahały się nawet przed złamaniem prawa. 250 tys. dolarów popłynęło od finansisty do irlandzkiej organizacji Abortion Rights Commision, która walczyła o legalizację zabijania dzieci przed słynnym referendum w tej sprawie; irlandzkie prawo tymczasem pozwala wyłącznie na symboliczne dotacje na cele polityczne ze strony podmiotów zagranicznych. Przekazane ćwierć miliona dolarów grupa musiała ostatecznie zwrócić.

 

Źródło: Lifenews.com

Pach


DATA: 2019-07-31 20:56
 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
7
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Powinien sobie zafundowaćten zbieg świat odetchnąłby z ulgą
ponad 1 rok temu / Moskito
 
Soros sam mógłby dać przykład i poddać się eutanazji
ponad 1 rok temu / Stach
 
Jak dla mnie wygląda jak Reptalianin. To złe duchy przebywające na tym świecie w ludzkiej skórze.
ponad 1 rok temu / Miks
 
chyba jesteś młody albo nie widziałeś cierpienia
ponad 1 rok temu / @ Robert
 
@matka,babcia Tak, tak, oczywiście, dodatowo ja również powinienem mieć prawo o zadecydowania o twojej aborcji bo widzę, że się męczesz na tym świecie. Co prawda aborcja będzie trochę opóźniona bo już się urodziłeś/aś ale lepiej późno niż wcale :
ponad 1 rok temu / Robert
 
Powinien zacząć od siebie. A poza tym on już lonoć nie żyjebjuż od 3 lat
ponad 1 rok temu / Mamoń
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.