DZIŚ JEST:   20   LISTOPADA   2019 r.

Św. Rafała Kalinowskiego
Św. Feliksa Walezjusza
 
 
 
 

Miliony na promocję aborcji. Melinda Gates „pomaga” dzieciom z Trzeciego Świata

Miliony na promocję aborcji. Melinda Gates „pomaga” dzieciom z Trzeciego Świata
fot. flickr.com

Melinda Gates, współprzewodnicząca Gates Foundation i żona słynnego miliardera wyraziła nadzieję, że jej działalność filantropijna przyczyni się do spadku liczby urodzeń w krajach trzeciego świata. W wywiadzie z Davidem Lettermanem przyznała, że antykoncepcja jest najlepszym ratunkiem dla nastolatek umierających z powodu ciąży.

 

W 2018 Bill Gates otwarcie przyznał, że depopulacja i kontrola urodzin to jego cel. Działania polegające na promocji antykoncepcji i aborcji mają – jego zdaniem - przyczynić się do zredukowania nierówności i biedy. Jak widać żona idzie w ślady męża i otwarcie promuje swoją agendę w amerykańskich mediach.

 

W wywiadzie udzielonym gospodarzowi popularnych talk-show, Davidowi Lettermanowi wyraziła nadzieję, że jej działalność „filantropijna” uratuje życie wielu kobiet na całym świecie, które umierają z powodu niebezpiecznych ciąż czy powikłań będących wynikiem niewłaściwie przeprowadzonych porodów. Jak podaje Hollywood Reporter, prowadzący zaprezentował dane z najnowszej książki Gates’ów pokazujące, że powikłania poporodowe najczęstszym powodem śmierci nastolatek z krajów trzeciego świata.

 

„Tutaj pokazujemy jak można przeprowadzić zmiany; w każdym kraju, gdzie udostępniana jest możliwość korzystania z nowoczesnej antykoncepcji, potrzeba tylko jednego pokolenia by w pełni to wykorzystać i odnotować znaczny spadek liczby urodzin. W momencie, w którym [kobiety] otrzymają do niej ciągły dostęp, będą mogły korzystać z niej zawsze i w tajemnicy przed swoimi mężami” – oznajmiła miliarderka.

 

Jak widać pani Gates stawiając na szali życie dziecka i matki, wybiera tylko jedno z nich. Środki przeznaczone na promocję antykoncepcji równie dobrze mogłyby zostać przeznaczone na promocję opieki zdrowotnej, a szczególnie opieki okołoporodowej. Wtedy jednak cel jakim jest stopniowa depopulacja świata nie zostałby osiągnięty.

 

Źródło: lifenews.com / hollywodreporter.com

PR         


DATA: 2019-06-18 10:36
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
4
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Czy B&Melinda Gates to inny Soros? To tylko pokazuje,że poza i dla wielkich pieniędzy mozna zatracić swoja ludzką godność?
5 miesięcy temu / PO KO
 
ruinę i biedę zapewniają tacy jak gatesowiw, david rockefeller co to za,iat eutanazhi zmarł z siódmym sercem i innymi vzęściami zamiennymi itp
5 miesięcy temu / info
 
Łatwiej mieć pieniądze niż rozum.
5 miesięcy temu / admirał
 
Gates'owie rujnują Afrykę, w RPA właśnie trwa kolejny pogrom białych farmerów, a media milczą. Bill jak mówi, chcę zieloną rewolucję w Afryce i wywłaszczyć białych i dać ich ziemię czarnym i ziarno GMO do uprawy. Już raz ich wykopali z Afryki, jak im Bill wcisną szczepionki przeciw polio i zachorowalność wzrosła.
5 miesięcy temu / Martek
 
Antykoncepcja hormonalna w przypadku uwolnienia jajeczka prowadzi do poronienia, także nie ma tu różnicy między dzieciobójstwem a antykoncepcją hormonalną. Autor ma całkowitą rację że kasa powinna iść na opiekę a nie na zabijanie, dzieciobójstwo jest hojnie finansowane przez tych satanistów. Ludzkość produkuje za dużo żywności, głód jest tylko tam gdzie są konflikty zbrojne uniemożliwiające normalne funkcjonowanie wspólnoty. Wina nie leży po stronie za dużej liczby ludzi ale po złej organizacji społecznej czarnych w czym swój sowity udział mają korporacje dbające by miejscowe kacyki czuwały nad ich interesami, oczywiście rodzi to konflikty w których kacyk musi walczyć z siłami antydemokratycznymi i syf jest nieunikniony.
5 miesięcy temu / Cyraniusz
 
zobaczcie jak ślepe są emocje ,mowa o antykoncepcji a wy o czym ?
5 miesięcy temu / chichot
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.