Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   25   STYCZNIA   2021 r.

Nawrócenie św. Pawła Apostoła
Bł. Henryka Suzo
 
 
 
 

Milcząca większość musi krzyknąć! Trzeba zatrzymać atakujących świątynie || JAKA JEST PRAWDA?


Odtwórz w YouTube
 

Jeśli sami się nie zorganizujemy i nie obronimy naszych kościołów przed wandalami, to staną się one łatwym obiektem dla działań wandali działających w szeregach "strajku kobiet". Brońmy świątyń, pomników, nie pozwalajmy na przerywanie Mszy św. Jak to robi? Opowiada o tym gość programu "Jaka jest prawda?" Tomasz Kisiel z Korporacji Akademickiej Akropolia Cracoviensis. Na rozmowę zaprasza Marcin Austyn.


DATA: 2021-01-12 11:58:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Narodowcy i patrioci w Łodzi potrafili się zorganizować, by bronić łódzkich kościołów. Gdyby nie kibice, Marsz Niepodległości i Narodowcy wtargnęliby na Jasną Górę i zbeszczeszciliby Najświętszy Sakrament w kościoąłch. Zastanawia mnie tylko, dlaczego mają przyzwolenie służb do tego powołanych. Dlaczego się z nimi cackają. Już czas pokazać, gdzie ich miejsce. Nie będziemy nadstawiać drugiego policzka. O, nie.
2 miesiące temu / Mary
 
Tu też coś muszę i to znów do mojego ulubionego adwersarza. Panie ?? "Rysiu".. 100 000 ludzi to tam w tej Policji nie ma bo tak ze 20-30% to takie kurduple z warkoczykami, co nie mogą unieść nogi z powodu sporej wagi butów. Ale cóż - jaki Pan - taki kram... Ja wiem że Pan lubi prowokacje ale niech nas Pan nie rozśmiesza takimi danymi o 100 000 ludzi ... a do tego w Policji.. Pozdrawiam ponownie. Ygli22
2 miesiące temu / Ygli22
 
Nie ma milczacej wiekszosci, wiekszosc jest przeciwko kosciolowi i nie ma hamulcow
2 miesiące temu / Gab
 
Proponuję sprowadzić Gwardię Szwajcarską z Watykanu. Kolorowo będzie i może mieszane patrole z żandarmerią i policją ... kolorowo jak na choince będzie.
2 miesiące temu / antyDEMONkrata
 
Dzięki Bogu za tak wspaniałych młodych odważnych ludzi !
2 miesiące temu / Tina
 
Obawiam się że tej milczącej większości za wiele nie ma.
2 miesiące temu / racjonalista
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 130 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.