Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   23   STYCZNIA   2021 r.

Św. Ildefonsa, biskupa
Bł. Wincentego Lewoniuka
 
 
 
 

MIĘSOŻERCA. Wróg numer jeden | Cały film - ZOBACZ JUŻ TERAZ!


Odtwórz w YouTube
 

Po serii pokazów oraz premierze na platformie VOD portalu PCh24.pl, film „Mięsożerca. Wróg numer jeden” jest także dostępny w otwartym internecie! Dokument powstał dzięki wsparciu Darczyńców portalu PCh24.pl. Zapraszamy na wyjątkową projekcję!

 

Wydaje się, że wegetarianizm, weganizm i szeroko rozumiany ruch na rzecz praw zwierząt jest niewinną aktywnością mającą na celu zapobieganie bezcelowemu cierpieniu stworzenia. Nic bardziej mylnego! Okazuje się, że to nieetyczna i niemoralna ideologia, wykorzystująca empatię ludzi dobrej woli, ich dobre serca i uśpioną czujność do realizacji złowrogich celów.  Ruchy wegańskie i wegetariańskie, z pomocą inżynierii społecznej, krok po kroku demontują struktury społeczne, kulturowe, ekonomiczne i religijne, stając się tym samym kolejną odsłoną antychrześcijańskiej i antyludzkiej rewolucji.

 

W filmie „Mięsożerca. Wróg numer jeden” Piotr Relich i jego rozmówcy szeroko omawiają przyczyny i skutki wskazując na niebezpieczeństwa płynące z uczłowieczania zwierząt i zezwierzęcania ludzi.

 

FILM POWSTAŁ DZIĘKI HOJNEMU I ŻYCZLIWEMU WSPARCIU DARCZYŃCÓW PORTALU PCH24.PL. DOŁĄCZ DO ICH GRONA I ZOBACZ NASZE INNE PRODUKCJE


DATA: 2020-02-01 09:59:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Po co masz się logować do yt, nie możesz obejrzeć tutaj? Wystarczy kliknąć na zdjęcie a nie na "odtwórz w youtube".
5 miesięcy temu / do vortex
 
szkoda że nie można go obejrzeć bez logowania się do yt. Pewnie fajny film ale...
5 miesięcy temu / vortex
 
A fajnie, czyli u was trzeba w odcinkach pisać, ok: Sorry, ale futro nie jest ''dobrem najwyższym'' i z katolicyzmem, wolnością, ''polskością'' itp., itd., nie ma nic wspólnego. Wkręcanie ludziom, że ''vege nazim'' i zakaz hodowli zwierzaków na skóry to jedno i to samo jest grubym i niesmacznym nadużyciem. Do momentu wrzutki o ''biednych biznesmenach z branży futrzarskiej'' film uważałam za bardzo sensowne podsumowanie problemu, ale sprzedawanie ludziom głodnych kawałków o ''moralnie uprawnionym'' biznesie futrzarskim na zasadzie, ''bo jak nie my, to inni na tym zarobią'', storpedowało wiarygodność tego filmu. Co ciekawe: nie pamiętam, by w zapowiedziach dotyczących tego materiału padło słowo o futrzarskim biznesie... Wojciech Mucha jakieś dwa lata temu zrobił materiał o kulisach ferm futrzarskich i kolesie, którzy dziś mówią, że 'polski biznes ucierpi na zakazie hodowli na futra' są słabo wiarygodni. Jakieś statystyki ile ''polskich rodzin'' utrzymuje się z pracy na fermach? Polacy tam zsuwaj
11 miesięcy temu / Zuzanna Petryko
 
Ponawiam komentarz: ''Dobry materiał, ''ale''... Obnażenie ludzików z problemami, którzy w erze powszechnego zaniedbania psychologicznego przez ''najbliższych'' chcą być ważni, chcą CZUĆ SIĘ ważni, zauważeni, więc ''stają się moralnie lepsi'' od reszty, poprzez niejedzenie zwierzątek i mówienie o tym wszystkim w około, to dobry zabieg. Coraz więcej osób ma zaburzenia ze spektrum autyzmu i narcyzmu, więc łapią się na bardzo wiele ''filozofii''. ''Nie ma Boga'', więc człowiek traktowany jest jak zwierzę, a zwierzęta stają się coraz bardzie boskie... Świry życzące rolnikom wszystkiego co najgorsze i cieszące się, gdy hodowcę zwierząt przeznaczonych na mięso spotka coś złego oraz inne tego typu chorości ? piona za wytłuszczenie tego syfu. Ale sorry, nikt nie wmówi mi, że ludzkość i Cywilizacja Człowieka Zachodu ? używając tolkienowskiego określenia ? zależy od tego czy w Polsce będą działały fermy zwierząt futerkowych. Sorry, ale futro nie jest ''dobrem najwyższym'' i z kat
11 miesięcy temu / Zuzanna Petryko
 
kliknij w "odtwórz w youtube"
ponad 1 rok temu / Tarzan
 
Jak można obejrzeć ten film ?
ponad 1 rok temu / Tarzan
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 130 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.