Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   23   STYCZNIA   2021 r.

Św. Ildefonsa, biskupa
Bł. Wincentego Lewoniuka
 
 
 
 

Mięsożerca. Wróg numer jeden || CAŁY FILM


Odtwórz w YouTube
 

Czy zwierzęta mają prawa równe ludziom? Czy czworonogi będą sądzić nas na Sądzie Ostatecznym? Weganizm i wegetarianizm dawniej znajdował się jedynie na talerzach. Teraz wypełzł z nich i dotarł na salony społeczno-polityczne. „Mięsożerca. Wróg numer jeden” to pierwsza produkcja w polskim internecie, która pokazuje prawdziwy obraz ideologów i członków organizacji „prozwierzęcych”. Do czego doprowadzić nas może to lewackie szaleństwo, jeśli stanowczo mu się nie oprzemy?

 

„Mięsożerca. Wróg numer jeden” to produkcja w całości sfinansowana dzięki naszym Darczyńcom. Nie stoją za nami żadne organizacje, dlatego nasze sukcesy zawdzięczamy jedynie wsparciu naszych Przyjaciół.

  

  

Czytaj także:
DATA: 2020-10-07 14:14:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

dzisiaj w największym duńskim dzienniku jest artykuł na temat konsumpcji mięsa, cytuję. "Nowe zalecenia dietetyczne Duńskiego Urzędu Weterynaryjnego i Żywności zalecają, aby Duńczycy ograniczyli spożycie mięsa z 500 do 350 gramów tygodniowo. To musi pomóc wzmocnić wysiłki na rzecz klimatu. Ale jeśli Duńczycy mają jeść mniej mięsa, według eksperta trzeba zmienić zachowanie."
13 dni temu / wserg
 
?Wystarczy zostawić ludzi przez 20 lat bez posługi kapłana, a ludzie zaczną oddawać cześć zwierzętom.? św. proboszcz z Ars 1850r.
3 miesiące temu / janka
 
I już prawie po polskiej branży futrzarskiej. Od momentu premiery filmu wiele poszło do przodu. Idzie ucisk jakiego jeszcze nie było od początku świata. Najbardziej zdumiewający jest fakt że ludzie sami sobie założą powrozy niewoli. Do głowy im nie przyjdzie aby się sprzeciwić. Tych sprzeciwiających się będzie jedynie garstka. Ludzie będą jak zwierzeta dla siebie. Tak już było w historii. Sodoma i Gomora. Grecja i Rzym i wiele innych cywilizacji. Tylko że teraz technologia pozwala na pełną kontrolę. Nie będzie można się ukryć.
3 miesiące temu / Marek
 
Nie zostanie pustka - już odpowiedni plan jest. Człowiek zostanie sprowadzony do roli bezwolnego niewolnika, pozbawionego prawa do decydowania o sobie, numeru w systemie zarządzanym gdzieś tam przez kogoś, kto będzie decydował o wszystkim - ten trend już jest widoczny i jasny. Czyli nieograniczona WŁADZA i posiadanie WSZYSTKIEGO - wszystkich zasobów naturalnych tej planety włącznie z dehumanizowanymi ludźmi. O to chodzi i każda metoda do osiągnięcia tego jest dobra dla tych ludzi.
3 miesiące temu / gg
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 130 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.