Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   25   MAJA   2019 r.

Św. Grzegorza VII
Św. Bedy Czcigodnego, Doktora Kościoła
 
 
 
 

Między Newsami: Robert Biedroń założył sklep i już dyskryminuje! Zobacz kogo [VIDEO]


Homoseksualny aktywista chce założyć partię. Na razie jednak założył internetowy sklep. Można znaleźć w nim ideologicznie zaangażowane ubrania, które – co ciekawe – nie są dla wszystkich. Kogo dyskryminuje w swoim sklepie Robert Biedroń i czemu służy inicjatywa? Odpowiadają Michał Wałach i Piotr Relich.

 

 

Miniatura:Zboralski/Wikimedia Commons

 

  


DATA: 2018-12-06 15:03:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

:-(
5 miesięcy temu / o boże
 
Brawo, Panowie!
5 miesięcy temu / Frondo z Krainy Deszczowców
 
@[email protected] A co na to Franciszek?:)
5 miesięcy temu / agricola
 
Czekam , kiedy założy firmę Handel Obwoźny i będzie sprzedawał koło Biedronek i in.
5 miesięcy temu / Tak
 
Komentarz dla ludzi "wierzących" komentatorom, bez pokazania choćby jednego "eksponatu" tego sklepu. W tym przypadku to tylko puste słowa. Coś jest piękne czy dobre, brzydkie czy złe, ale tylko polegać musimy na opiniach nie udokumentowanych komentatorów.Czy prawo zabrania pokazywania jak wyglądają strony internetowe?
5 miesięcy temu / Tadeusz
 
Biedroń to ulubieniec PO. Jak Palikot, uruchamiany w miarę potrzeb.
5 miesięcy temu / Zbigniew
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 99 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.