DZIŚ JEST:   18   LUTY   2020 r.

Św. Konstancji
Św. Szymona
Bł. Fra Angelica
 
 
 
 

Michalkiewicz: we wrześniu rozpocznie się antypolska ofensywa organizowana m.in. przez sodomitów

Michalkiewicz: we wrześniu rozpocznie się antypolska ofensywa organizowana m.in. przez sodomitów
źródło: twitter.com / Telewizja Republika

„Kiedy się przyjrzymy, ile odcinków frontu politycznej wojny zostanie otworzonych w naszym nieszczęśliwym kraju już na początku września, to możemy dostać nie tylko oczopląsu, ale i serca palpitacji”, uważa red. Stanisław Michalkiewicz.

 

Do pierwszego „starcia” dojdzie już 4 września, kiedy to „do walki o sprawiedliwość społeczną ruszają nauczyciele pod wodzą żelaznego prezesa Związku Nauczycielstwa Polskiego, pana Sławomira Broniarza, który temu związkowi prezesuje już prawie 20 lat!”. Michalkiewicz widzi w planach Broniarza liczne analogie do ostatnich lat II Rzeczypospolitej, kiedy to również nauczyciele zbuntowali się przeciwko władzy w obronie „upiornej stalinówny” – Janiny Broniewskiej i Wandy Wasilewskiej (obie redagowały prosowieckie pisemko dla dzieci „Płomyk”) i 5 października 1937 roku „ruszyli w pochodzie pod Belweder”.

 

„Pan Broniarz pomylił się tylko o miesiąc, ale za to urządza swoją manifestację w 80. rocznicę tamtego, prosowieckiego strajku”, podkreśla red. Michalkiewicz i przypomina, że strajk sprzed 80 lat miał miejsce w czasie prowadzenia przez żołnierzy Stalina bestialskich mordów wobec naszych rodaków w ramach „Operacji Antypolskiej NKWD”.

 

„Nie przeszkadzało to jednak mikrocefalom zrzeszonym w ZNP walczyć z polskim rządem w obronie Płomyka. (…) I teraz też pan Sławomir Broniarz skwapliwie przyłącza się z całą swoją trzódką do kombinacji operacyjnej, tym razem zorganizowanej przez niemiecką BND przy niejakim udziale starych kiejkutów, które zmobilizowały nie tylko swoich agentów, co to wieszają się, albo dostają zawałów z powodu obniżki emerytur, ale również – konfidentów we wszystkich środowiskach”, wskazuje Michalkiewicz.

 

Kolejny front politycznej wojny szykują Rzeczypospolitej zdaniem Michalkiewicza „środowiska mobilizowane przez lobby żydowskie”. Zdaniem byłego sędziego Trybunału Stanu ich działania zostaną sfinansowane z tzw. funduszy norweskich, które wesprą „inicjatywy i organizacje działające rozkładowo na organiczne więzi społeczne, na podobieństwo bakterii syfilisu”.

 

Redaktor Michalkiewicz wymienia niektórych z beneficjentów tych funduszy. Są to:

- Fundacja Przestrzeń Kobiet (kobiety LGBT) – 154 tys. zł,

- Stowarzyszenie Interwencji Prawnej („osoby” LGBT) – 344 876, 02 zł,

- Lambda Warszawa (sodomici) - 212 532,61 zł,

- Fundacja Kreatywnej Przestrzeni i Rozwoju CampoSfera (kobiety i „osoby” LGBT) – 231 328,63 zł,

- Stowarzyszenie Otwarta Rzeczpospolita, co to walczy z „antysemityzmem” - 348 677,94 zł,

- Stowarzyszenie Miłość Nie Wyklucza („osoby LGBT) – 224 575,14 zł,

- Fundacja LGBT Business Forum (pracownicy LGBT) – 156 230,14 zł.

- Fundacji Kultura dla Tolerancji (osoby „trans-płciowe) - 62 516,98 zł.

 

„Najbardziej zagadkowe towarzystwo pod nazwą Pozytywni w Tęczy, za którym kryją się osoby świadczące usługi seksualne w Warszawie, dostało 347 287,05 zł”, kończy wyliczankę Michalkiewicz i przypomina, że „w ten sposób Fundacja Batorego, której powierzono rozprowadzanie „funduszy norweskich, w latach 2013-2017 wydała 130 mln złotych!”.

 

„Nic dziwnego, że sodomici, gomorytki, osoby świadczące usługi seksualne, albo walczące z mową nienawiści i tak dalej – na każde skinienie gotowi są demonstrować przeciwko każdemu, kogo Partia wskaże, pod byle pretekstem – więc tylko patrzeć, jak do boju na swoim odcinku frontu ruszy Ogólnopolski Strajk Kobiet i pozostałe jurgieltnicze oddziały” - alarmuje  Michalkiewicz.

 

Na koniec autor tekstu „Para z szampana o rajskim zapachu” wskazuje jeszcze jeden front jesiennych walk. Jest nim prowadzone przez prokuraturę IPN „śledztwo w sprawie fałszywych zeznań przeciwko byłemu prezydentowi naszego nieszczęśliwego kraju Lechowi Wałęsie, który zaklina się, że nie był konfidentem Bolkiem i niczego nie pisał”. Zdaniem Michalkiewicza Wałęsa nadal będzie przysięgał że nic nie podpisał a wspierać go w tym będą wszelkiej maści „autorytety moralne”, co oznaczać będzie nie mniej, nie więcej tylko że „klangor w obronie noblisty po raz kolejny podniesie się aż pod niebiosa”.

 


Źródło: michalkiewicz.pl

TK

 
DATA: 2017-09-01 11:03
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Czyżby specjalista od propagandy komunistycznej, nieudolnie tuszujący czerwoną barwę, poczuł się zagrożony?
ponad 2 lata temu / do nn
 
Ejże! Tomaszu nie być taki srogi.Przesiąknąłeś jak widać propagandą komunistyczną,tylko ubrałeś inne barwy.To coś w rodzaju ruszaniem palcem w bucie.A Pan Michalkiewicz to taki trybun polityka skwerowego.
ponad 2 lata temu / nn
 
Przynajmniej dużo agentury muszą ujawnić, a to szybciej orientuje w sprawie.
ponad 2 lata temu / gosc
 
Zdelegalizować ZNP który broni marksizmu jak niepodległości.Żydokomuna od zawsze szkodzi Polsce i Polakom.Sami kodziarze to większość to żydokomuna i Ubywatele PRL również .
ponad 2 lata temu / Tomasz
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.