Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   25   LUTY   2020 r.

Św. Cezarego z Nazjanzu
Św. Modesta z Trewiru
 
 
 
 

Michalkiewicz: kto stoi za kryzysem migracyjnym?


Odtwórz w YouTube
 

O wywołanie kryzysu migracyjnego oskarża się w Polsce niemieckie elity oraz Angelę Merkel. Czy tak jest naprawdę? Wina leży po stronie o wiele mocniejszych graczy światowej geopolityki – mówi w rozmowie z PCh24.pl redaktor Stanisław Michalkiewicz, zwracając jednocześnie uwagę, że mimo osłabienia Niemcy są wciąż groźne dla Polski.

   


DATA: 2016-08-24 11:27:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

A czy brał Pan pod uwagę, że Niemcy wykorzystały okazję do stworzenia Islamskiej Legii Cudzoziemskiej, która będzie przejmowała władzę dla Niemiec w wybranych miejscach islamskiejgo imperium?
ponad 2 lata temu / Donald Borowiecki
 
To łatwe do odgadnięcia: Złota Pani Aniela kukiełka cara Władimira.
ponad 2 lata temu / Jakub Stein
 
To robota Żydów,lobbystą i finansistą jest Soros.
ponad 3 lata temu / Propolak
 
Secretary of US Hilary Clinton powiedziala"Sadat" musi odejsc.President Syri byl szanowanym przes obywateli Syri I nikt nie podzielal tej opini.Wkrotce pojawili sie dobrze uzbrojeni "patrioci" I zapoczatkowali to CO many dzisiaj w Syri I Europie .Clinton ma zorganizowane poparcie Na bycie Prezydentem Us. To jest kontynuacja pzryczyny nieszczescia....
ponad 3 lata temu / Vald
 
Kto zarobi na wojnie eligijnej w Europie ? Jakoś wcale mnie to nie dziwi, że USA finansowało Al-Kaidę i finansuję dżihad na Europę. Już w latach 1904-1905. amerykański bankier Jacob Schiff udzielił pożyczki Japonii w kwocie 20 mln $ na uzbrojenie aby ta mogła walczyć z Rosją. W 1915 r. rząd amerykański udzielał pożyczek kajzerowskim Niemcom, Francji i Wielkiej Brytanii aby te mogły ze sobą prowadzić 1 wojnę światową. Udzielanie pożyczek przez Amerykanów i wyniszczająca wojna w Europie sprawiło, że od 1918 r. to amerykańskie centrum finansowe Wall Street zepchnęło z tego piedestału angielski bank londyński,francuski bank paryski i niemiecki bank frankfurcki największe siedziby finansowe Europy. Ale Ameryce było mało. Po 1918 r. wielki ,,przyjaciel? Polski Amerykański prezydent Woodrow Wilson ten, który uznał niepodległość Polski na konferencji Wersalu wydał zgodę aby Wall Street poprzez National City Bank przekazało w latach 1917-1919 sumę 50 mln $ dla bolszewików, a
ponad 3 lata temu / Gość
 
Syria zażewiem III wojny światowej ? ? Chiny przyłanczaja sie do wojny w Syrii ? To zaczyna wyglądać tak, jakby w tej Syrii było coś do wydobycia czy do nagrabienia. Najpierw usa, potem rosja, teraz chiny. Wątpię, żeby zwłaszcza chiny pchały się tam jedynie po to, żeby szkolić żołnierzy czy ?pokonać ISIS?. Musi być jakiś inny powód dla którego największe światowe potęgi militarne z takim zaangażowaniem się do tej Syrii pchają. Morze Śródziemne kto panuje na morza panuje nad najtańszym transportem Azja ? Europa z tych ze chyba chodzi o kontrole nad złożami ropy ? Na morzu w pobliżu Syrii odkryto największe złoża ropy.Pokoj w Syrii oznaczałby wejście na rynek nowej potęgi i przewrót Na rynku petrodolarow.Na to nie chciało pozwolić USA ani Arabia Saudyjska,stworzyli Isis . Wyglada ze ?tu jest rozgrywka między TRÓJCĄ?.kto ew.kogo i w jaki sposób?.nie bierzesz w tym udziału -nie liczysz się?.wszyscy się na siebie czają?badają się nawzajem ..,a to że kilka milionów
ponad 3 lata temu / Gość
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 128 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.