DZIŚ JEST:   01   CZERWCA   2020 r.

NMP Matki Kościoła
Św. Justyna, męczennika
Św. Pauli
 
 
 
 

Michalkiewicz: George Soros marzy o likwidacji „mniej wartościowych” narodów europejskich

Michalkiewicz: George Soros marzy o likwidacji „mniej wartościowych” narodów europejskich
Stanisław Michalkiewicz. Fot. You Tube / Polonia Christiana

„W następstwie masowego duraczenia, prowadzonego przy pomocy piekielnej triady w postaci państwowego monopolu edukacyjnego, mediów i przemysłu rozrywkowego, na uniwersytetach pojawiła się współczesna wersja łysenkizmu w postaci „gender studies”, a rozmaici filozofowie opowiadają studentom, którzy myślą, że to wszystko naprawdę, że prawda nie istnieje”, pisze Stanisław Michalkiewicz.

 

Natchnieniem  do napisania tekstu zatytułowanego „U progu wielkiego odkrycia” okazała się dla Stanisława Michalkiewicza jego „przygoda” w warszawskim metrze. „Oto kupując bilet w automacie stojącym na jednej ze stacji warszawskiego metra, przekonałem się, że maszyna ta wykazuje skłonności do kradzieży pieniędzy. Obstalowując bilet rozpocząłem wrzucanie monet do specjalnego otworu. Po wrzuceniu pierwszej monety ekran zgasł, by następnie powrócić do punktu wyjścia. Zatem ponownie musiałem rozpocząć od obstalowywania biletu, a następnie ponownie wrzucać monety – tym razem już bez niespodzianek”, relacjonuje.

 

Zdaniem publicysty wytłumaczyć można to tylko w jeden sposób: „automat do sprzedaży biletów komunikacji miejskiej musiał pozazdrościć kierownictwu warszawskiego ratusza z panią prezydent Hanną Gronkiewicz-Waltz na czele i na własną rękę podjął próbę nielegalnego wzbogacenia. Najwyraźniej jakimiś sekretnymi drogami musiały dotrzeć doń informacje ujawnione przed komisją do spraw reprywatyzacji, wskutek czego dokonał zmiany pierwotnego programu swego funkcjonowania i samodzielnie przeprogramował się w kierunku bezprawnego pozyskiwania wartości materialnych, vulgo – w kierunku złodziejstwa”.

 

Przytoczony przykład to kolejny dowód na „uczłowieczenie przedmiotów”, czyli wyższy poziom ideologii gender, bowiem tego typu zjawisko „znane było dotychczas tylko w przyrodzie ożywionej, a konkretnie – w przypadku upodobniania się właścicieli do ich psów. Psy, podobnie zresztą jak inne zwierzęta, kiedyś były uważane za rzeczy - ale dzisiaj już awansowały do rangi istot czujących i tylko patrzeć, jak zostaną zrównane z ludźmi. Zwierzęta – powiadają postępaccy mikrocefale – są jak ludzie, co a contrario oznacza, że ludzie są jak zwierzęta. I rzeczywiście – jeśli przypatrzymy się bliżej niektórym Wielce Czcigodnym Parlamentarzystom płci obojga, zwłaszcza z partii Nowoczesna, to trudno oprzeć się wrażeniu, że to może być prawda. Precedens zresztą jest; cesarz Kaligula zrobił senatorem swego konia Incitatusa, więc nic dziwnego, że i starym kiejkutom mogła udać się sztuka wprowadzenia do Sejmu całego stada Wielce Czcigodnych osłów i oślic”.

 

W opinii Stanisława Michalkiewicza wyżej wymienione przykłady stanowią spełnienie marzeń George’a Sorosa „o likwidacji mniej wartościowych narodów europejskich, tworząc na ich miejsce społeczeństwo otwarte, które dla pierwszorzędnego, eksportowego narodu stanie się tak zwanym nawozem historii na którym będą wyrastały i rozkwitały rozmaite Cohn-Bendity, Michniki i inne handełesy”. Nie można się więc dziwić trwającej batalii o sposób nauczania w Polsce, aby na piedestał powróciły tematy polskiej odpowiedzialności za Holocaust, walki z polską homo i ksenofobią etc, oraz aby „rozmaite panie filozofowe w rodzaju pani Magdaleny Środziny” mogły znów bez obaw dyskutować o „różnicy między przodkiem a tyłkiem”, dzięki czemu zdobędą nowe tytuły naukowe, otrzymają „granty” i wyprodukują „zwały makulatury”.

 


Źródło: michalkiewicz.pl

TK

DATA: 2017-09-08 10:06
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Puchacz to odmiana sowy nieprawdaż? Sowa to symbol masonerii. Namawianie do rezygnacji z dawno wyznaczonych przez KK granic ma za pomocą wątpliwości odebrać nam bezpieczeństwo wyznaczone przez Tradycyjne Nauczanie Kościoła m.in. przez postawienie wyraźnych granic. Granice nie dotyczą jedynie państw, ale także, jak to mówią masoni "stereotypów", które nie są zbieżne z hasłami rewolucji francuskiej "równość, wolność, braterstwo". Także fałszywym miłosierdziem można bardzo łatwo pozbawić maluczkich możliwości rozróżnienia dobra od zła i tym zajmują się puchacze. Dlatego puchaczom mówimy zdecydowane NIE. Zdemonizowana grupa musi być nazywana po imieniu zawsze i wszędzie.
ponad 2 lata temu / nie
 
Dziękuję. Ale ostro. Może tak trzeba
ponad 2 lata temu / Nie TW
 
Do @Puchacz: Wiem, wiem. To "antysemicki stereotyp". Podobnie jak to, że to właśnie od nich roiło się w NKWD, a teraz w ruchach lewackich...
ponad 2 lata temu / Robokopo
 
żydowska obsesja panowania nad światem, to nic innego jak antysemicki stereotyp, po to, żeby demonizować jakąś grupę
ponad 2 lata temu / puchacz
 
Do @Puchacz: Nie wiesz, o czym mówisz. Żydowska obsesja panowania nad światem znana jest od wieków. Metoda polegająca na obezwładnianiu psychicznym wobec żydowskiej wspólnoty plemiennej, którą mają i to jak, też.
ponad 2 lata temu / Robokopo
 
Celny felieton , dziękuję
ponad 2 lata temu / Wojciech
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.