Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   21   LIPCA   2019 r.

XVI Niedziela zwykła
Św. Wawrzyńca z Brindisi
Św. Apolinarego
 
 
 
 

Michał Wałach: patologiczna szkoła zdrady narodowej! Czy tego chcą na Czerskiej? VIDEO


„Gazeta Wyborcza” atakuje pomysł, by nauczycieli oceniać także pod kątem ich osobistych postaw życiowych. Przy okazji czwartkowego tekstu warto zastanowić się, jak wyglądałaby szkoła marzeń postępowego dziennika.

 

 

Fotografia na miniaturze: BARTLOMIEJ KUDOWICZ/FORUM

 

  


DATA: 2018-05-24 17:45:00
AUTOR: MICHAŁ WAŁACH
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

@a la wilk. Gdyby nauczyciel musiał zatroszczyć się sam o swój dochód, tak jak piekarz albo szewc, to nie miał by we łbie takiego szamba jakie chlupocze mu dziś. Zlikwidować bękarta KEN, czyli ministerstwo "edukacji"= propagandy i deprawacji, oraz znieść obowiązek szkolny. Kto lubi się uczyć będzie zdobywał wtedy wiedzę. Idiota i tak niczego pożytecznego z obecnej szkoły nie wynosi, prócz wiary w propagandę i pseudonauki. Co mają do tego rozwodnicy?
ponad 1 rok temu / agricola
 
Czyli jak nauczyciel jest rozwodnikiem jak Trump to powinien mieć niższą pensję?
ponad 1 rok temu / ala wilk
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 105 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.