DZIŚ JEST:   03   GRUDNIA   2020 r.

Św. Franciszka Ksawerego
Św. Kasjana, męczennika
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


@AdamK @Elżbieta Bo nauczyciel to funkcjonariusz państwowy wykonujący polecenia, które zostały mu wydane z góry i do których się stosuje.
1 miesiąc temu / trooper
 
Nauczyciele podzielili się tak jak całe społeczeństwo. Dyrektorzy również. Podobnie jak księża, politycy, medycy i cała reszta. Nie wrzucajcie wszystkich do jednego worka.
1 miesiąc temu / Babcia
 
Na stronie Stowarzyszenia Dobrostan z Wrocławia jest zakładka covid-19 a w niej zakładka szkoły. Tam jest pismo, które wyjaśnia stan prawny oraz odpowiedzialność dyrektorów nie za zakażenia koronawirusem w szkole, ponieważ szkoły nie są zamkniętą bańką, ale za wprowadzone niezgodnie z prawem obostrzenia. Takie pismo należy wydrukować i zanieść lub wysłać do jak największej ilości szkół. Ma to posłużyć dyrektorom jako informacja o stanie prawnym, ale też jako pismo procesowe w przypadku pociągnięcia kiedyś do odpowiedzialności dyrektorów. Dzieci są zatruwane środkami do dezynfekcji, zatruwane dwutlenkiem węgla wdychanym pod maską oraz niszczy im się zdrowie psychiczne. Na ten moment nauczyciele nie są żadnymi autorytetami. Trzeba bronić dzieci przed nimi.
1 miesiąc temu / Elżbieta
 
"z oczywistych przyczyn epidemicznych" raczej "z oczywistych przyczyn PSEUDO-epidemicznych", i to jest tym gorzej, bo co wtedy z autorytetem, też PSEUDO
1 miesiąc temu / Ryś
 
[email protected] zgadzam się. W szkole córki żaden nauczyciel nie podchodzi zdroworozsądkowo do obecnej sytuacji. Dyrektor od początku roku dążył do nauczania zdalnego lub hybrydowego. Nie dostał na to zgody, ale teraz dostał ponieważ u 2 uczniów jak piszą wykryto "chorobę covid-19". Zadałam pytanie czy to choroba czy pozytywny wynik testu. Nie uzyskałam odpowiedzi, jak i na wszystkie inne pytania. W każdym razie część klas uczy się zdalnie. Słyszę co mówią nauczyciele kiedy jest lekcja on-line. Jeden z nauczycieli tez ma pozytywny wynik na covid-19 jak to mówią. Zupełnie mylą pojęcia. Nauczycielka zastanawia się gdzie on mógł się zarazić? I rozważa to z uczniami. Okazuje się, że był z klasą na wycieczce. Zaraził się więc na wycieczce. Jak można opowiadać uczniom rzeczy tak urągające rozumowi? Przecież oni nie siedzą 24h zamknięci dziećmi w szkole i nie wyszli na wycieczkę. Chodzą do domów, sklepów itd. Jak długo uczniowie wytrzymają w warunkach takiego dysonansu poznawczego
1 miesiąc temu / Elżbieta
 
Nauczyciele nie zarządzili chodzenia w maskach! Są w pracy i muszą się podporządkować. MEN całą odpowiedzialność zrzucił na biednych dyrektorów więc oni zabezpieczają się jak mogą. Jakby nie było masek a ktos zachorowałby do kogo pretensja by była? Oczywiście do szkoły że nie zapobiegli rozprzestrzenianiu. Trzeba spojrzeć czasamu z punktu widzenia innych.
1 miesiąc temu / Ja do Adamk
 
Nauczyciele hodują dziś ludzi nowego pokolenia, takiego "nowego" człowieka pełnego nieufności do ludzi, obaw o doczesne życie. Uczą nowych niewolników systemu. Nauczyciele stracili mój szacunek zupełnie nie wszyscy oczywiście, ale tych mądrych jest jak na lekarstwo, robiąc szopkę sanitarną w szkołach - temperatura, maski na korytarzach, ale już w salach nie ma wirusa, na przerwie znowu jest itp. Wstyd i upadek nauczycielstwa. A uczniowie to widzą i często bardzo trafnie oceniają.
1 miesiąc temu / AdamK
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.