Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   24   MARCA   2019 r.

III Niedziela Wielkiego Postu
Św. Katarzyny Szwedzkiej
Bł. Szymona Łukacza, męczennika
 
 
 
 

Michał Wałach: duma z polskości nie przejdzie! Czyli długi weekend z „Newsweekiem”


Kolejny raz w ciągu ostatnich tygodni lewicowo-liberalny „Newsweek” pisze o mrocznych momentach w polskiej historii. Czy opisywanie ciemnych stron naszych dziejów i publikowanie poświęconych tej tematyce tekstów w dniach patriotycznych świąt można uznać za zwalczanie przejawów dumy z polskości? Niestety tak!

 

 


DATA: 2018-04-23 15:17:00
AUTOR: MICHAŁ WAŁACH
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Panie Michale, na co my Polacy pozwalamy naszym wrogom to m a m y!!! Inteligencja prawicowa w tym prawicowi dzienniarze - po prostu sa pokonani przez lewakow! Ich spiaczka trwa juz spory czas! Szkoda na ten temat gadac i pisac!
10 miesięcy temu / Pawel
 
Ludzie o mentalności mongołów nie pasują do Cywilizacji Rzymskiej- nigdy Polska nie będzie ich Ojczyzną
10 miesięcy temu / do sierściuchów
 
Red. Wałach ma trochę racji w tym co mówi ale zapomniał wspomnieć także, że z powodu ustawy o IPN robi się nagonkę na Polaków. Gdyby nie to, to Newsweek najprawdopodobniej nie pisałby w tym terminie takich rzeczy. Wydaje mi się, że te dwie rzeczy są ze sobą w pewien sposób.
11 miesięcy temu / trooper
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 93 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.