Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   16   STYCZNIA   2019 r.

Św. Marcelego I, papieża
Św. Honorata, biskupa
 
 
 
 

Michał Wałach: agresywny antyklerykalizm w natarciu! „Newsweek” chce szkoły bez Boga


Lekcje religii, krzyże w salach, rekolekcje, a nawet bezmięsne obiady w piątek. To wszystko drażni tygodnik „Newsweek”. Pismo w agresywny sposób zaatakowało związki katolicyzmu i polskiej edukacji.

 

 


DATA: 2018-05-08 10:18:00
AUTOR: MICHAŁ WAŁACH
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

gdzie ma chodzić do szkoły dziecko obywatela polskiego -nie-katolika? do szkoły po wiedzę ,na religie do kościoła ,to dyskryminacja co się dzieje
7 miesięcy temu / hm
 
"@Sec Czyli skoro mamy bronić się przed tolerancją, to mogę głosić,że nie toleruję katolików, tak? To działa w dwie strony." - Ty lepiej Katolików szanuj, za to że pozwalają Ci żyć. Muzułmanie nie są tacy dobroduszni.
8 miesięcy temu / Dexter
 
@ala wilk Religia może być w szkołach. Tu chodzi o to,żeby nie była finansowana przez państwo, a przez instytucję Kościoła Katolickiego. Chodzi tylko o finansowanie.
8 miesięcy temu / ollek
 
Znaczy Newsweek chce żeby w Polsce było jak w USA gdzie nie ma religii w szkołach?
8 miesięcy temu / ala wilk
 
@Sec Czyli skoro mamy bronić się przed tolerancją, to mogę głosić,że nie toleruję katolików, tak? To działa w dwie strony.
8 miesięcy temu / ollek
 
Islam też jest zły. Z perspektywy Polski szybciej jednak nas zaatakuje TOLERANCJA niż Islam.
8 miesięcy temu / Sec
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 85 
WYBRANE DLA CIEBIE
 

 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.