DZIŚ JEST:   06   CZERWCA   2020 r.

Pierwsza Sobota
Św. Norberta, biskupa
Bł. Marii Karłowskiej, zakonnicy
 
 
 
 

Michał Tusk ma kłopoty. Czy syn Donalda skłamał przed komisją śledczą?

Michał Tusk ma kłopoty. Czy syn Donalda skłamał przed komisją śledczą?
fot. Adam Chelstowski/FORUM

Dziennikarze „Wprost” ujawnili nagrania, z których wynika, że syn Donalda Tuska, Michał, dokonywał autoryzacji wywiadu na temat swojej pracy dla linii lotniczych OLT Express, których właścicielem był założyciel Amber Gold. Tymczasem podczas przesłuchania, Tusk zaprzeczył, by autoryzował rozmowę.

 

Michał Tusk stając przed komisją śledczą zajmującą się sprawą piramidy finansowej Amber Gold, pytany o rozmowę dla „Wprost” powiedział, że wywiad nie był przez niego autoryzowany.

 

Tymczasem dziennikarze „Wprost” zajmujący się sprawą opublikowali nagranie, z którego wynika, że Michał Tusk autoryzował rozmowę z tygodnikiem przez telefon. Wyrażał zgodę na publikacje wybranych przez dziennikarzy wypowiedzi, korygował, zgłaszał uwagi.

 

Jak dodali byli dziennikarze „Wprost”, zaraz po opublikowaniu tekstu Michał Tusk zadzwonił do nich z podziękowaniami, że kwestie dotyczące jego współpracy z Marcinem P. zostały w ich materiale zaprezentowane uczciwie.

 

Czy Michał Tusk nie pamiętał tego zdarzenia czy świadomie skłamał przed komisją śledczą? Synowi premiera grozi w tej sprawie postępowanie prokuratorskie.

 

 

Źródło: niezalezna.pl

ged


DATA: 2017-06-25 10:34
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

To szukanie czegokolwiek na siłę i robienie "z igły widły". Z zażenowaniem oglądałem Wiadomości w TVP, które odtrąbiło wielki sukces. Teraz będą cały miesiąc (albo i dłużej) wałkować to w Wiadomościach.
ponad 2 lata temu / igła
 
Wystarczy pozwolić im mówić. Prędzej czy później zaczną się plątać w zeznaniach.Inna sprawa, że nikomu raczej nie stanie się krzywda w myśl zasady:"Kopiemy się po kostkach ale nie wyżej."
ponad 2 lata temu / Leaf427
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.