Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   07   GRUDNIA   2019 r.

Pierwsza Sobota
Św. Ambrożego, Doktora Kościoła
Św. Marii Józefy Rosello
 
 
 
 

Michael Voris zakończył wizytę w Polsce. Zobacz co powiedział podczas spotkania w Krakowie [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

Michael Voris amerykański dziennikarz, obrońca tradycyjnego nauczania Kościoła Katolickiego, producent filmowy i działacz katolicki odwiedził nasz kraj. Zapraszamy do obejrzenia krakowskiego spotkania z twórcą produkcji filmowych poruszających m.in. ważne wydarzenia z życia Kościoła. 


DATA: 2016-12-09 12:34:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Bardzo ciekawy wykład! czy w innych miastach to samo było? - pytam bo nie widzę nagrań.
ponad 2 lata temu / Teresa
 
Super, że M. Voris przyjechał, ale najważniejszą postacią jest tutaj tłumacz! Właściwie dlaczego nie założył nóg na stół, bo mało brakowało, a zaczepiłby o własną szyję. Powinien siedzieć skromnie z tyłu, a nie wypinać brzuch jako pierwszy na scenie. A z polskim u Pana to też tak średnio...
ponad 2 lata temu / golden
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 119 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.