Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   27   LUTY   2020 r.

Św. Gabriela Perdolente
Św. Prokopa
 
 
 
 

Michael Voris o polskich katolikach: czy uratują Kościół?


Odtwórz w YouTube
 
#WIR    #POSTĘP    #KOMUNIZM    #UE    #KOŚCIÓŁ    #MICHAEL VORIS    #VORTEX    #POLSKA    #KRAKÓW

UE domaga się, by narody takie jak Polska przyjęły jej program i zaakceptowały aborcję, „prawa” homoseksualne. I choć istnieje opór wobec takich nacisków, nie jest on tak silny, jak być powinien – ocenia Michael Voris. Jak dodaje, komunizm, niedostatki spowodowały, że część Polaków czuje potrzebę odrzucenia przeszłości i uczyni wszystko, by stać się nowożytnym narodem. Niestety, owo odrzucenie obejmuje poluzowanie moralnego wpływu Kościoła katolickiego.


DATA: 2017-03-01 12:22:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Dear Mr Voris, How is it possible that you mentioned the gey parade about which nobody in Poland thinks or cares but you did not notice the last event when the Poles accepted Christ as their King and the Lord? Or this long speech of yours about the EU. Yes, to make it short: we have to fight them on many fields, but still - we open churches, not close them like in the "wild west" Europe...
ponad 3 lata temu / Golden
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 128 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.