Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   18   STYCZNIA   2019 r.

Św. Małgorzaty Węgierskiej
Bł. Reginy Protmann
 
 
 
 

Michael Voris: dlaczego katolickie media milczą o kryzysie w Kościele? VIDEO


Głęboki kryzys wiary, stale zmniejszająca się liczba kandydatów do kapłaństwa, skandale z udziałem duchowieństwa, nadużycia liturgiczne, moralny upadek formalnie schrystianizowanych społeczeństw. Katoliccy dziennikarze mają aż nadto tematów, którymi powinni się zajmować. Tymczasem liczne redakcje milczą w tematach poważnych, a oburzają się np. antyimigranckimi decyzjami polityków. Znamy to nie tylko z USA! Ale dlaczego tak się dzieje? W programie Vortex wyjaśnia to Michael Voris.

 

Film publikujemy dzięki uprzejmości ChurchMilitant.com.

 

Napisy w języku polskim dostępne po włączeniu.

 

 


DATA: 2018-02-02 09:47:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Aby głosić Prawdę, trzeba mieć ODWAGĘ..Aby mieć ODWAGĘ potrzebna jest WIARA..Aby była WIARA POTRZEBNE jest ŻYCIE z Bogiem...Aby było życie z Bogiem potrzebne jest POSŁUSZEŃSTWO...Aby było POSŁUSZEŃSTWO potrzebne jest SŁOWO BOŻE,które stało się Ciałem i zamieszkało między nami,byśmy mogli żyć Z NIM I DLA NIEGO..A to życie wymaga KATHARSIS METANOI OFIARY..ODDANIA.. POŚWIĘCENIA przede wszystkim WIERNOŚCI PRAWDZIE,którą jest Jezus Chrystus..To jest bardzo smutne co napiszę,ale dzisiaj w moim umiłowany Kościele Katolickim widzę tchórzy,którzy MILCZĄ na fizyczną,moralną,i duchową DEGRENGOLADĘ,TCHÓRZY,którzy nie stają w obronie sacrum KK,bo wiedzą,że OBRONA CHRYSTUSA to wybór Krzyża i prześladowanie,więc dzisiaj w KK mamy DNIjudaizmu, muzułmanizmu i szamanizmu,gdzie się NIE NAWRACA tylko ROZEZNAJE I SUBIEKTYWNIE OCENIA czy kłamstwo to na pewno kłamstwo..czy cudzołóstwo to grzech niewierności szczególnie popełniany w miłości??? a Judasz to na pewno ZDRAJCA?..znam bezwstydnych
8 miesięcy temu / Megi
 
Dlaczego - pseudo >katolickie media< milczą ponieważ są narzędziem MANIPULACJI w rękach hierarchii kościelnej i praca jaką wykonują jest odpłatna. Papież Franciszek do komunikacji zatrudnił wysokiej jakości specjalistów i PR-owców. Transformację kościoła i zmiany należy wprowadzać ostrożnie w tradycyjnej Polsce aby >ciemny lud< się nie zgorszył. Przysłowiową >żabę w garnku należy podgrzewać wolno.< Warto zauważyć , że prawicowe media głównego nurtu uczestniczą w uroczystościach kościelnych pokazując religijność polityków natomiast zupełnie milczą na temat tego co dzieje się w Kościele. Najwyraźniej katolickość na pokaz procentuje przy wyborach. Nie ma jednak odważnych aby podjąć temat zmian i chaosu w kościele. CENZURA działa w imię miłości i jednej prawdy tych co posiadają władzę.
11 miesięcy temu / iskierka
 
Jak mają być powołania młodych skoro Kościół nie broni stanowczym słowem PRAWDY! Nawet teraz - w sprawie rzekomych polskich obozów i szkalowania Polski- MILCZĄ!!!!! POLSCY KAPŁANI ginęli W NIEMIECKICH OBOZACH a ci milczą, za co ? za cenę świętego spokoju i całości świętego Grobu w Jerozolimie? TO JA PRZYPOMINAM SZANOWNEMU EPISKOPATOWI ŻE CHRYSTUS NIE PO TO ZMARTWYCHWSTAŁ
11 miesięcy temu / OLO
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 85 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.