DZIŚ JEST:   18   PAŹDZIERNIKA   2019 r.

Św. Łukasza Ewangelisty
 
 
 
 

Mężczyzna owinięty flagą Państwa Islamskiego spacerował po Londynie

Mężczyzna owinięty flagą Państwa Islamskiego spacerował po Londynie
fot.Medyan Dairieh/ZUMA Wire/ZUMAPRESS.com

Bliżej niezidentyfikowany mężczyzna spacerował po Londynie owinięty flagą Państwa Islamskiego. Policja krytykowana jest za to, że nie zdecydowała się na aresztowanie go, szczególnie, że przechadzał się w pobliżu Big Bena i brytyjskiego parlamentu.

 

Mężczyzna owinięty flagą Państwa Islamskiego zwrócił na siebie uwagę turystów. Owinięty w czarną flagę chodził po ulicach Londynu z małym dzieckiem na ramionach, które trzymało w ręku miniaturową wersję flagi Państwa Islamskiego.

 

Policja pytana o incydent przez dziennikarzy „The Guardian” przyznała, że funkcjonariusze zwrócili uwagę na nietypowego przechodnia i nawet z nim rozmawiali, ale nie zatrzymali go ponieważ – według nich – nie dopuścił się on żadnego wykroczenia. „Zakładanie na siebie, noszenie albo demonstrowanie symbolu bądź flagi samo w sobie nie jest przestępstwem, chyba że sposób albo okoliczności w jakich symbol bądź flaga jest prezentowana pozwala przypuszczać, że dana osoba jest sympatykiem bądź członkiem nielegalnej organizacji. O ile wspieranie i członkostwo w IS jest czymś niezgodnym z prawem, o tyle nie jest przestępstwem opowiadanie się za stworzeniem niepodległego państwa” – głosi komunikat brytyjskiej policji. 

 

Źródło: rp.pl

KRaj
DATA: 2015-07-07 11:36
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Nie wiem co to dalej będzie. Modlę się żeby w Polsce się zmieniło żeby ludzie zaczęli się szanować i w końcu emigranci tacy jak ja bedą mogli wrócić z tego kraju Anglii - zgnilizny moralnej. System edukacji jest tutaj tragiczny. Ludzie są tak ograniczeni ze kto nie był nie uwierzy. Np Angole nie wiedza co to za godzina - za kwadrans 18. To tylko mały przykład.
ponad 4 lata temu / Lola
 
Jak nie? Jak TAK! ROSJA! Jedyne odważne mocarstwo mające siłę i chęć, przede wszystkim chęć do obrony białych przed mahometanami. Oczywiście za polityczne, ekonomiczne i kulturowe ceny i ustępstwa reszty białych.
ponad 4 lata temu / nie obroni już nas nikt?
 
Po tym, jak muzułmanin w biały dzień zamordował na londyńskiej ulicy brytyjskiego żołnierza, pojawiły się pomysły, by żołnierze nie nosili publicznie mundurów. A tutaj takie coś...
ponad 4 lata temu / Venatrix
 
Co innego gdyby miał krzyżyk, albo koszulkę z Jezusem...
ponad 4 lata temu / Stoczniowiec
 
Biada tym którzy wpuścili dzicz. Wiedzieli co robią więc nie będą mieli wymówek gdy zacznie się masowe mordowanie chrześcijan w Europie. Przy obecnej demografii to jedynie kwestia czasu. Niech Bóg ma nas w swej opiece bo nikt nas już na tym świecie nie broni.
ponad 4 lata temu / Jacek
 
cyt. -"funkcjonariusze nawet z nim rozmawiali" Jestem wstrząśnięty do głębi odwagą funkcjonariuszy...
ponad 4 lata temu / *v*
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.