DZIŚ JEST:   31   MAJA   2020 r.

Zesłanie Ducha Świętego
Nawiedzenie NMP
Św. Kamila Baptysta Varano
Św. Petronella
 
 
 
 

Mężczyzna owinięty flagą Państwa Islamskiego spacerował po Londynie

Mężczyzna owinięty flagą Państwa Islamskiego spacerował po Londynie
fot.Medyan Dairieh/ZUMA Wire/ZUMAPRESS.com

Bliżej niezidentyfikowany mężczyzna spacerował po Londynie owinięty flagą Państwa Islamskiego. Policja krytykowana jest za to, że nie zdecydowała się na aresztowanie go, szczególnie, że przechadzał się w pobliżu Big Bena i brytyjskiego parlamentu.

 

Mężczyzna owinięty flagą Państwa Islamskiego zwrócił na siebie uwagę turystów. Owinięty w czarną flagę chodził po ulicach Londynu z małym dzieckiem na ramionach, które trzymało w ręku miniaturową wersję flagi Państwa Islamskiego.

 

Policja pytana o incydent przez dziennikarzy „The Guardian” przyznała, że funkcjonariusze zwrócili uwagę na nietypowego przechodnia i nawet z nim rozmawiali, ale nie zatrzymali go ponieważ – według nich – nie dopuścił się on żadnego wykroczenia. „Zakładanie na siebie, noszenie albo demonstrowanie symbolu bądź flagi samo w sobie nie jest przestępstwem, chyba że sposób albo okoliczności w jakich symbol bądź flaga jest prezentowana pozwala przypuszczać, że dana osoba jest sympatykiem bądź członkiem nielegalnej organizacji. O ile wspieranie i członkostwo w IS jest czymś niezgodnym z prawem, o tyle nie jest przestępstwem opowiadanie się za stworzeniem niepodległego państwa” – głosi komunikat brytyjskiej policji. 

 

Źródło: rp.pl

KRaj
DATA: 2015-07-07 11:36
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Nie wiem co to dalej będzie. Modlę się żeby w Polsce się zmieniło żeby ludzie zaczęli się szanować i w końcu emigranci tacy jak ja bedą mogli wrócić z tego kraju Anglii - zgnilizny moralnej. System edukacji jest tutaj tragiczny. Ludzie są tak ograniczeni ze kto nie był nie uwierzy. Np Angole nie wiedza co to za godzina - za kwadrans 18. To tylko mały przykład.
ponad 4 lata temu / Lola
 
Jak nie? Jak TAK! ROSJA! Jedyne odważne mocarstwo mające siłę i chęć, przede wszystkim chęć do obrony białych przed mahometanami. Oczywiście za polityczne, ekonomiczne i kulturowe ceny i ustępstwa reszty białych.
ponad 4 lata temu / nie obroni już nas nikt?
 
Po tym, jak muzułmanin w biały dzień zamordował na londyńskiej ulicy brytyjskiego żołnierza, pojawiły się pomysły, by żołnierze nie nosili publicznie mundurów. A tutaj takie coś...
ponad 4 lata temu / Venatrix
 
Co innego gdyby miał krzyżyk, albo koszulkę z Jezusem...
ponad 4 lata temu / Stoczniowiec
 
Biada tym którzy wpuścili dzicz. Wiedzieli co robią więc nie będą mieli wymówek gdy zacznie się masowe mordowanie chrześcijan w Europie. Przy obecnej demografii to jedynie kwestia czasu. Niech Bóg ma nas w swej opiece bo nikt nas już na tym świecie nie broni.
ponad 4 lata temu / Jacek
 
cyt. -"funkcjonariusze nawet z nim rozmawiali" Jestem wstrząśnięty do głębi odwagą funkcjonariuszy...
ponad 4 lata temu / *v*
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.