Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   26   MARCA   2019 r.

Św. Dyzmasa (Dobrego Łotra)
Św. Małgorzaty Clitherow
 
 
 
 

Męskość a niepodległość. Czyli o tym jak zakochać się w ojczyźnie


W stulecie odzyskania niepodległości o ojcach niepodległości słyszymy często. Właśnie! A dziś? Mamy prawdziwy kryzys męskości. W teatrze role typowo męskie są coraz trudniejsze do obsadzenia. Jak zatem zagrać klasykę? W programie Kultura TAK, Tomasz A. Żak mówi o tym jaki jest współczesny teatr, jakie cechy kształtuje i na ile wychowuje do patriotyzmu.


DATA: 2018-10-23 12:58:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Gdzie byli Polacy kiedy: Sprzedam Polskę ? msp.gov.pl Aktualizacja: 2010-05-16 Minister skarbu PO/PSL ?Jacek Rostowski? czyli obywatel Wielkiej Brytanii ? Jan Vincent-Rostowski (Rothfeld) zamieścił w tygodniku ?The Economist? ogłoszenie o sprzedaży ponad 670 polskich spółek z ponad 40 sektorów gospodarki. Ogłoszenie polskiego Ministerstwa Skarbu Państwa w ?The Economist?, 8-14 maja 2010 r. ( Katastrofa Smoleńska 10.04.2010r?) Nie pamiętał o aferze Amber Gold i 19 tysiącach oszukanych Polakach bo Europa była w ?kryzysie?. Dlatego przygotowali wyprzedaż Polski i stworzenie Zielonej Wyspy bez 2-3 milionów Polaków, którzy za chlebem wyjechali?
5 miesięcy temu / Mirosław
 
Szukają leszczy co dadzą sobie w imię zludnych sloganow zrzucić bombę na głowę. Przegraliśmy 2 wojnę i wciąż są skutki tej przegranej. Niech każdy żyje jak chce. Nic nikomu do tego. Nie mam zamiaru być patriotą co jak mu nogę urwie na linii a po powrocie zaległe raty z banku będą czekać. A rząd będzie dziękować w drogich garniturach. Dziękuję. Jedyne o co warto walczyć to własną ziemia i rodzina. Resztę niech obcy sobie bierze.
5 miesięcy temu / Rzyt
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 93 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.