DZIŚ JEST:   10   LIPCA   2020 r.

Św. Kanuta, króla
Św. Antoniego Peczerskiego
 
 
 
 

Merkel zamyka drzwi czy otwiera? W biurku kanclerz brakuje dokumentów

Merkel zamyka drzwi czy otwiera? W biurku kanclerz brakuje dokumentów
fot. REUTERS / FORUM

W archiwum urzędu kanclerskiego nie ma dokumentów potwierdzających, że Angela Merkel zdecydowała o tzw. polityce otwartych drzwi, czyli wpuszczeniu do Niemiec imigrantów koczujących na Węgrzech i w Austrii.

 

Sprawę nagłośnił niemiecki „Der Spiegel”, którego dziennikarze nie mogli znaleźć żadnego dokumentu, który potwierdziłby, że kanclerz Angela Merkel podjęła decyzję o przyjęciu do Niemiec dużej liczby imigrantów.

 

Jak twierdzą współpracownicy kanclerz, pewne pilne decyzje zapadały ustnie, stąd brak dokumentów. Przyznają oni, że takowych nigdy nie było ponieważ tzw. politykę otwartych drzwi zapoczątkowała decyzja Merkel wydana niemal natychmiast po konsultacji z premierem Austrii, Wernerem Faymannem. Wiedeń bowiem nie był w stanie poradzić sobie z zalewem imigrantów, którzy przyjechali tam z Węgier.

 

Kanclerz Merkel zdecydowała o przyjęciu imigrantów we wrześniu, ubiegłego roku. Do dzisiaj decyzja ta poważnie ciąży na jej wizerunku i stanowi jeden z poważniejszych zarzutów, kierowanych pod jej adresem.

 

 

Źródło: Interia.pl

ged


DATA: 2016-08-20 08:33
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Z dokumentami , czy bez, postąpiła bezprawnie i zdestabilizowała całą Europę. Powinna natychmiast odpowiadać przed europejskim wymiarem sprawiedliwóści, a imigrantów odesłać, skąd przybyli. Pomóc na miejscu i nie destabilizować tam sytuacji.
ponad 3 lata temu / panda
 
Z dokumentami , czy bez, postąpiła bezprawnie i zdestabilizowała całą Europę. Powinna natychmiast odpowiadać przed europejskim wymiarem sprawiedliwóści, a imigrantów odesłać, skąd przybyli. Pomóc na miejscu i nie destabilizować tam sytuacji.
ponad 3 lata temu / panda
 
Już dawno pomieszało się jej w tej bidnej główce, to i nic dziwnego, że zapomina, gdzie co położyła lub zostawiła. Czas na zmiany!!! Choć może niech tam siedzi, bo im słabszy wróg, tym dla nas lepiej.
ponad 3 lata temu / rozsądny
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.