DZIŚ JEST:   10   LIPCA   2020 r.

Św. Kanuta, króla
Św. Antoniego Peczerskiego
 
 
 
 

Merkel idzie w zaparte! Nie chce nawet wyznaczenia górnego limitu imigrantów w Niemczech

Merkel idzie w zaparte! Nie chce nawet wyznaczenia górnego limitu imigrantów w Niemczech
REUTERS / FORUM
#POLSKA    #ISLAM    #MUZUŁMANIE    #NIEMCY    #MERKEL    #IMIGRANCI    #UCHODŹCY    #SCHENGEN

Kanclerz Niemiec pozostała głucha na głosy bawarskiej CSU wsparte przez część ugrupowania politycznego Angeli Merkel (CDU) i odrzuciła postulat zmiany polityki migracyjnej rządu. To oznacza, że Niemcy nie wyznaczą maksymalnej liczby imigrantów, których Niemcy przyjmowaliby każdego roku. Będą inne, „europejskie” rozwiązania.

 

Zgadzamy się co do tego, że liczba przyjeżdżających do Niemiec uchodźców powinna być odczuwalnie i trwale zmniejszona – mówiła Merkel.

 

Kanclerz nie chciała jednak zgodzić się na ustawienie limitów dla nielegalnych imigrantów, ale postulowała o wypracowanie innego, europejskiego rozwiązania.


Na głowę Merkel ze strony polityków koalicyjnej CSU posypały się gromy. Bawarski minister finansów Markus Soeder wprost uznał, że „sytuacja wymknęła się spod kontroli”, zaś otwarcie granicy było „ciężkim błędem”. Apelowano o zaostrzenie kontroli na granicach i zawracanie imigrantów, którzy docierają do Niemiec z krajów UE, które są dla nich bezpieczne. Żaden z polityków CSU nie  poparł stanowiska Merkel. Ta zaapelowała o jedność i solidarność.


Tylko w 2015 roku do Niemiec przybyło 1,1 mln uchodźców, głównie z krajów Bliskiego Wschodu. Zagrożenie dla bezpieczeństwa jakie ze sobą przynieśli imigrancji spowodowało podział polityków co do słuszności prowadzenia tak otwartej polityki migracyjnej. CSU chciałaby, aby roczny limit uchodźców został ustawiony na liczbie 200 tys.MA


DATA: 2016-01-21 09:39
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

@df - dzikusy mogą się zwracać przeciwko komu chcą, nam wystarczy wola do zdecydowanej obrony. Izrael doskonale pokazuje, że jak się chce to można to zrobić nawet w całym morzu Arabów.
ponad 4 lata temu / abc
 
df Niemiec już praktycznie nie ma przez rządy lewicy laickiej.Jerzeli obecne władze naszego kraju przyjmą"uchodźców"to u nas będzie to samo.
ponad 4 lata temu / Tomasz
 
@abc A gdy już Niemcy zostaną zdemontowane i powstanie kalifat lub choćby tylko islamistyczna republika, to jak myślisz przeciwko komu się zwrócą? Gdzie będą "nawracać" i werbaować kolejnych naiwniaków na samobójcze misje? Niemcy przynajmniej są z naszego kręgu cywilizacyjnego.
ponad 4 lata temu / df
 
Nawe SAS, GROM, Rangersi i Marines razem wzięci nie potrafią tak zdestabilizować życia w państwie jak Angela eM.
ponad 4 lata temu / Komandos
 
Zamknąć granice naszego państwa przywrócić kontrolę graniczną.Na granicy postawić płot z drutu kolczastego tak samo jak Węgry.
ponad 4 lata temu / Tomasz
 
"Kanclerz nie chciała jednak zgodzić się na ustawienie limitów dla nielegalnych imigrantów" - to co nielegalne jest karalne. Jakie limity dla "nielegalnych imigrantów". LIMIT WYŁĄCZNIE z OPCJĄ "0" Read more: http://www.pch24.pl/merkel-idzie-w-zaparte--nie-chce-nawet-wyznaczenia-gornego-limitu-imigrantow-w-niemczech,40723,i.html#ixzz3xtj9rXWK
ponad 4 lata temu / odszkodowania
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.