DZIŚ JEST:   27   MAJA   2020 r.

Św. Augustyna z Canterbury
Św. Fryderyka, biskupa
 
 
 
 

Mel Gibson nakręci kontynuację „Pasji”, Jim Caviezel znów w roli Pana Jezusa

Mel Gibson nakręci kontynuację „Pasji”, Jim Caviezel znów w roli Pana Jezusa
Fot. FilmStills.net/Forum

W rozmowie z amerykańskim dziennikiem odtwórca roli Chrystusa w słynnej „Pasji” Mela Gibsona potwierdził, że słynny reżyser nakręci kontynuację wybitnego dzieła. – To będzie największy film w historii – uważa Jim Caviezel.

 

Aktor, który ponownie wystąpi w roli Pana Jezusa powiedział: Są rzeczy, których nie mogę powiedzieć, a które zaszokują widownię. To wspaniałe. Bądźcie czujni.

 

Caviezel wypowiadał się dla dziennika „USA Today”. Nawiązał do zapowiedzi Gibsona, który przed dwoma laty w rozmowie z tą samą gazetą przyznał się do zamiarów kontunuowania dzieła rozpoczętego „Pasją”. Zapowiedział wówczas, że chce nakręcić fascynujący obraz.

 

Nie powiem ci, jak on to zrobi. Ale powiem ci tyle: stworzy największy film w historii. To dobrze – stwierdził aktor.

 

Nakręcona kosztem 30 milionów dolarów „Pasja”, która trafiła na ekrany w 2004 roku, zarobiła niemal 611 mln.  Jim Caviezel stwierdził, iż reżyser jest gotowy, by rozpocząć kontynuację.

 

 

Źródło: catholicherald.co.uk

RoM

 

 


DATA: 2018-02-01 13:58
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
9
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

@do IzajaszGB Z tego co pamietam to kiedy pan Gibson opuścił swoją żonę i dzieci związał się z jakąś młodą rosyjską piosenkarką. Nie śledzę życia celebrytów i nie wiem czy ten stan trwa nadal, więc dlatego w moim pierwszym poście zadałem pytanie czy już wrócił do żony. Poza tym separacja jest dopuszczalna tylko w niektórych ściśle określonych przypadkach np przemocy, zagrożenia zdrowia lub życia ... poza tymi przypadkami separacja jest złamaniem przysięgi małżeńskiej i jest grzechem ciężkim (śmiertelnym) @kalinka 9 Napisałem wam w liście4, żebyście nie obcowali z rozpustnikami. 10 Nie chodzi o rozpustników tego świata w ogóle ani o chciwców i zdzierców lub bałwochwalców; musielibyście bowiem całkowicie opuścić ten świat. 11 Dlatego pisałem wam wówczas, byście nie przestawali z takim, który nazywając się bratem5, w rzeczywistości jest rozpustnikiem, chciwcem, bałwochwalcą, oszczercą, pijakiem lub zdziercą. Z takim nawet nie siadajcie wspólnie do posiłku. 12 Jakże b
ponad 2 lata temu / IzajaszGB
 
nie osądzajcie ,,a nie będziecie sądzeni,,,tak mówił Jezus ,,,także nie wyliczaj nikomu grzechów człowieku,,jeynie patrz na swoje ...i walcz ze swoimi grzechami...
ponad 2 lata temu / kalinka
 
Na czym polega grzech śmiertelny p. Gibsona? Czy obecnie żyje w związku z inną kobietą? Jeśli nie, to jedynie z tytułu separacji nie popełnia grzechu śmiertelnego.
ponad 2 lata temu / do IzajaszGB
 
Oby zyski nie przesłoniły treści...
ponad 2 lata temu / Prpr
 
Hmm... KKK: 1855 Grzech śmiertelny niszczy miłość w sercu człowieka wskutek poważnego wykroczenia przeciw prawu Bożemu; podsuwając człowiekowi dobra niższe, odwraca go od Boga, który jest jego celem ostatecznym i szczęściem. 1856 Grzech śmiertelny, naruszając w nas zasadę życia, którą jest miłość, domaga się nowej inicjatywy miłosierdzia Bożego i nawrócenia serca, które zazwyczaj dokonuje się w ramach sakramentu pojednania: Gdy bowiem wola zmierza ku czemuś, co ze swojej natury sprzeciwia się miłości, ustanawiającej w człowieku właściwy porządek w stosunku do celu ostatecznego, wówczas grzech jest śmiertelny ze względu na swój przedmiot... zarówno gdy zwraca się przeciw miłości Bożej, jak bluźnierstwo, krzywoprzysięstwo itp., jak i wtedy, gdy zwraca się przeciw miłości bliźniego, np. morderstwo, cudzołóstwo itp... Niekiedy jednak wola zwraca się ku temu, w czym zachodzi pewien brak porządku, który jednak nie sprzeciwia się miłości Boga i bliźniego, np. próżne słowo, nadm
ponad 2 lata temu / IzajaszGB
 
Upss... ale mi się dostało. Śmiałem wytknąć publiczny grzech.... Co do Greków to nie znając Boga nie mając świadomości grzechu tego grzechu de facto nie popełniali, czego nie można powiedzieć o panu Gibsonie. @Jagna tak mam, żonę i czterech synów przy których trwam wiernie od przeszło 19 lat choć były momenty że naprawdę miałem już dość, że już nie dam rady tego ciągnąć... ale wszystko mogę w Tym który mnie umacnia
ponad 2 lata temu / IzajaszGB
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.