DZIŚ JEST:   23   LIPCA   2019 r.

Św. Brygidy, patronki Europy
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Marana tha, przyjdź, Panie Jezu! Oczyść Twój święty Kościół ze zgniłych moralnie hierarchów, pogrążających się w ciemnościach, prowadzonych na łańcuchach szatana i pociągających do Piekła maluczkich. Jezu Chryste, ratuj Twój Święty Kościół któryś nabył własną Krwią. Króluj nam Chryste!
4 miesiące temu / ry.janszarmach3
 
Módlmy się na naszych biskupów!
4 miesiące temu / alo
 
> Zamiast x.Dolindo Modlitwa Ojcze Nasz.... Modlitwa x. Dolindo w stosunku do którego Święte Oficjum prowadziło proces zarzucając mu Modernizm jest OBRAŹLIWA. Promowanie przez Kurię Warszawską Bp Nycza nabożeństw i modlitw tego człowieka służy nowej polityce kościelnej doceniającej ZASŁUGI MODERNISTÓW i REFORMATORÓW KOŚCIOŁA. Sugerowanie , że o.Pio mówił: ? Idźcie lepiej do ks. Dolindo! Nie jest poparte żadnym dowodem. Ma jedynie za zadanie uwiarygodnienie osoby. Więcej roztropności. Jezus Chrystus jest Synem Bożym. Żywym Bogiem , który karmi nas Swoim Świętym Ciałem. Nie jest naszym >sługą< od załatwiania > brudów< i potrzeb.
4 miesiące temu / iskierka > Daro
 
Kosciol wychodzil juz z roznych opresji ale sie oczyszczal jezeli nie bedzie woli oczyszczenia nic dobrego z tego nie bedzie.
4 miesiące temu / Nick
 
Sprawa homoseksualizmu w kościele jest wewnętrzną sprawą kościoła, a zrobiono z tego nagonkę. Czekam z niecierpliwością kiedy wielcy z LGBT odpowiedzą za masowy przymusowy homoseksualizm na świecie z jawnym wykorzystywaniem pedofilskim. Tak jawnym że żądają prawnego zezwolenia na seksualne współżycie z dziećmi w tym z własnymi. Ta hipokryzja jest obrzydliwa. Ślepota poprawnych politycznie kościelnych osobistości jest żenująca. I ci ludzie zwą siebie obrońcami wiary. Są tylko kiepskimi pasterzami którzy pozwalają by wilki, hieny i szakale porywały i pożerały im owce.
4 miesiące temu / banita
 
Jestem przerażony co ten biskup opowiada.. Jakie niewłaściwe zachowanie? Homoseksualizm i czyny sodomskie to grzech tak wielki że aż wołajacy o pomstę do nieba. Jako katolik oczekuję ws wiary od mojego biskupa mowy tak tak nie nie a nie jakiegoś sciemniania i rozmydlania
4 miesiące temu / Adam
 
Szczyt w Watykanie nie jest ekumeniczny, czyżby duch Soboru II został porzucony przez hierarchię? Ostatnio ciągle tylko ekumenizm i ekumenizm, z wszystkimi i w związku z tym brakuje na obradach hierarchów z innych religii, które kroczą ekumeniczną drogą. Dlaczego nie omawia się sprawy nadużyć seksualnych wśród chrześcijan, a tylko mówi się o katolikach?
4 miesiące temu / Robert
 
JEZU, TY SIĘ TYM ZAJMIJ !!!
4 miesiące temu / Daro
 
Tak jak chyba wszyscy przypuszczaliśmy, ten szczyt do niczego dobrego nie doprowadzi. A to dlatego, że obecna hierarchia nie jest gotowa ani zdolna do oczyszczenia. Trzeba coś zrobić, żeby można było powiedzieć, że coś robimy.
4 miesiące temu / Ireneusz
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.