DZIŚ JEST:   18   SIERPNIA   2019 r.

XX Niedziela zwykła
Św. Heleny, cesarzowej
Bł. Sancji Janiny Szymkowiak
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Pan Trzaskowski chciałby aby wszyscy byli tacy jak on. Jednak czy chore drzewo może rodzic dobre owoce a czy zdrowe drzewo może rodzic zle owoce? Kiedyś nasi dziadkowie bronili naszej ojczyzny a dzisiaj nam rodzicom przyszło bronić naszych dzieci przed demiralizacją chorych ludzi aby nie zarażali czystych i niewinnych dusz dzieci. Bądźcie mężni i dzielni kochani rodzice o nie pozwólcie aby ktoś chory dotykał i uczył waszych dzieci.
5 miesięcy temu / Iwona
 
Deklaracja Rafala Trzaskowskiego jest promowaniem pedofilii, co jest niezgodne z polskim prawem. Ten Pan powinien byc postawiony przed sadem. Tyle w temacie !
5 miesięcy temu / Hania Small
 
Tzw. "facebook" usunął wpis p. Zofii Klepackiej o tej treści. To jeszcze jedna ilustracja faktu, że nie warto zadawać się z tzw. fejbukiem.
5 miesięcy temu / Konrad Józef T
 
@Wojtek Broniliście piekarza i kilku innych ludzi za to,że miał prawo odmówić wykonania usługi homoseksualistom. Były to ich prywatne firmy. A teraz macie pretensje do prywatnej firmy "Facebook Inc", o to,że jej właściciel robi co chce, jeśli chodzi o treści publikowane na jego stronie. Gdzie tu sens i logika?
5 miesięcy temu / ollek
 
ollek- I to jest kwintesencja- Facebook to lewacki Portal, promujący wszelkie dewiacje i zboczenia wg ideologii swojego własciela.... tylko dlaczego sądy karzą włascielela drukarni , prywatnej drukarni który odmówił wydruku sodomickich ulotek???
5 miesięcy temu / wybiórcza tole
 
Zabralam swoje dziecko ze szkoly w Warszawie ,bede dojezdzac ,razem z nim ..nie szkodzi ,moj syn tez nie ma z tym problemu
5 miesięcy temu / Ela
 
Nie nazywajmy ich "LGBT", bo oni tego chcą, żeby nie budzić negatywnych skojarzeń. Nazywajmy ich po imieniu: sodomici, dewianci, zboczeńcy, pedaraści. Co do tego ostatniego - wg słownika PWN jest to termin medyczny.
5 miesięcy temu / Homeomorfismus
 
Ostatnio rząd RP wynegocjował z FB prawo do vetowania cenzury wiadomości, należy więc złożyć skargę do Min. Cyfryzacji...
5 miesięcy temu / Kakondi
 
Brawo za decyzję i odwagę. Pozdrowienia dla Zosi!!
5 miesięcy temu / Paweł
 
Czego nie rozumiesz olek. Fejsbuk pisze o wolności wypowiedzi a usuwa i blokuje wpisy/informacje prawdziwe, jednocześnie promując dewiacje i aborcję. Ludzie opierają się na oficjalnym regulaminie i spodziewają się jego przestrzegania. Niech napiszą otwarcie w regulaminie że to serwis dla homoseksualistów a wszystkie informacje o treści tradycyjnej będą blokowane...
5 miesięcy temu / Wojtek
 
Jak żeglarz żeglarzowi: trzymaj kurs, silnych wiatrów i stopy wody pod kilem!
5 miesięcy temu / Pierre_
 
Nie mam Facebooka i jestem szczęśliwy.
5 miesięcy temu / Sec
 
Zośka jesteś kul prawdziwą patriotką
5 miesięcy temu / Polak
 
@do wyznawców p Facebook Inc to prywatna firma, Zukerberg jako jej właściciel ma prawo do zarządzania nią jak chce. Nie rozumiem więc tych pretensji wobec właściciela jak i samego portalu.
5 miesięcy temu / ollek
 
Są trzy wyróżniające cechy Polek, które Pani Zofia osobą swoją potwierdza: mądrość, odwaga i piękno.
5 miesięcy temu / green
 
Mnie fb zablokowal po tym jak zamieszczalam posty nt. ochrony dzieci poczetych. Zarzadali dowodu osobistego. Nie korzystam juz z ich uslug????
5 miesięcy temu / Karolina
 
ollek- ano takie prawo,które mówi ,że......kazdy ma równe prawo do wyrażania swojej opinii...chyba ,ze to Portal Homoseksualistów i innych dewiantów czyli Portal Branżowy i dopuszcza tylko opinie promujace !!!!!!!!!!!!!!
5 miesięcy temu / do wyznawców p
 
Dla takich kobiet dzień kobiet. Nie dla lgbt!
5 miesięcy temu / verseau
 
@banita A niby jakie prawo łamie Facebook?
5 miesięcy temu / ollek
 
Brawo!
5 miesięcy temu / alo
 
Pan Trzaskowski chce przeznaczyć pieniądze warszawiaków na hotel dla sodomitów? PS "W Kontaktie" nie stosuje takiej cenzury jak "Facebook", a nie wiem dlaczego rosyjski portal miałby być gorszy od żydowskiego.
5 miesięcy temu / Ryszard Kubaszk
 
Czy na FB naprawdę niema rady?? Przecież oni łamią podstawowe prawo w Polsce. Ja już tam nie zaglądam, gdyż blokowali mnie systematycznie dosłownie za nic, a na mój profil wciąż "wdzierały" się dziwne persony.
5 miesięcy temu / banita
 
masz kobieto kochones
5 miesięcy temu / jan
 
Pani Zosiu - jest Pani piękna i wielka! Dziękuję!
5 miesięcy temu / wzruszona
 
Pani Zofia Noceti - Klepacka nie ma w zwyczaju ulegać naciskom i zbaczać z obranego kursu. Mężna kobieta!
5 miesięcy temu / Migg
 
LGBT cofa cywilizację w miejsca przed neandertalczykiem. Człowiek ma rozum, który ma nim kierować. W odróżnieniu od zwierząt, które kierują się popędami.
5 miesięcy temu / Legwan
 
Niedlugo z placzem bedziemy spiewac "Jeszcze Polska nie zginela",gdyz to, co sie wyrabia doprowadzi do wynaturzenia i samozaglady.
5 miesięcy temu / O Nie!
 
Coś mi się wydaje ze trzaskowski korzystając z orzeczenia wojewódzkiego sądu administracyjnego stwierdzi że małżeństwo to również "związek" osób tej samej płci i udzieli "ślubu" cywilnego rabiejowi i jego ... nie wiem jak go nazwać niech każdy nazwie jak chce.
5 miesięcy temu / emk
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.