Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   08   LIPCA   2020 r.

Św. Jana z Dukli
Św. Kiliana, męczennika
 
 
 
 

"Męczennicy z Pariacoto". Klub Skawińska 13 z br Janem Hruszowcem OFM Conv.


Odtwórz w YouTube
 

Męczeństwo uczniów Jezusa Chrystusa nie dotyczy tylko odległych i egzotycznych krajów – może mieć miejsce tuż za progiem naszego domu. Dlatego warto uczyć się od tych, którzy w chwili próby już zdali egzamin. O męczennikach z Pariacoto w Klubie Skawińska 13 opowiada br. Jan Hruszowiec OFM Conv.


DATA: 2019-08-21 09:21:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

W imieniu Stowarzyszenia Dzieci Serc z Radziechów, dziękujemy za wspomnienia o naszym Patronie, bł. O. Michale Tomaszku. Bł. O. Michał jest naszym Patronem od 2008 r. wówczas był to jeszcze Sługa Boży. Naszym zawołaniem są słowa; Któż jak Bóg i tak wszystko co robimy zawsze wpierw polecamy wstawiennictwu Bł. O. Michała Tomaszka. www.dzieciserc.pl
ponad 1 rok temu / [email protected]
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 143 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.