Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   19   LIPCA   2019 r.

Św. Symmacha, papieża
Św. Jana Plessingtona
 
 
 
 

Mateusz Ochman: Czym jest a czym nie jest prawdziwa miłość? SŁOWO DAJĘ – nowy program w PCh24TV


Miłość. Popkultura skutecznie zbanalizowała znaczenie tego słowa sprowadzając go do romantycznych uniesień, czułych słówek, czerwonych róż, maślanych oczu i seksu. Czym jest prawdziwa miłość? Co tak naprawdę ślubujemy w trakcie przysięgi małżeńskiej? Dlaczego w miłości uczucia nie powinny brać góry nad rozsądkiem? Na te i inne pytania odpowiada Mateusz Ochman programie Słowo Daję, nowości w ramówce PCh24TV.


DATA: 2019-02-14 09:10:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Czy zatem wygłosiłem herezję?
5 miesięcy temu / Pwl
 
Ale to nie jest polemika z prowadzącym tylko z cytowanym przez niego katechizmem kościoła katolickiego, który cytuje.
5 miesięcy temu / Do PWL
 
Mateuszu, nie zgodzę się z tezą, że człowiek może kochać drugiego człowieka tylko i wyłącznie wtedy, kiedy wpierw pokochał Boga w Trójcy jedynego, a w przeciwnym razie taka miłość jest tylko uzurpacją. Śmiem twierdzić, że miłość jest dużo prostszą cnotą, że nawet ludzie, którzy nigdy nie poznali Pana Boga, dajmy na to poganie, również mogą kochać prawdziwie. Przez dziesiątki tysięcy lat przed narodzeniem naszego Pana, Jezusa Chrystusa ludzie istnieli, czuli, mieli swoje marzenia , a także kochali. Pozdrawiam
5 miesięcy temu / PWL
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 105 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.