DZIŚ JEST:   18   STYCZNIA   2021 r.

Św. Małgorzaty Węgierskiej
Bł. Reginy Protmann
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Przypominam po raz kolejny. Prosze przeczytac ksiazke "Aniol Stróż Polski. Oredzia dla Polski i Polaków....". Tam jest jasno napisane, ze ".. ten rzad nie jest rzadem który idzie w zgodzie z prawem bozym - koncowka zdania to moje słowa, niestety nie pamietam dokładnie, lecz intencja jest zachowana. Nie ma co sie okłąmywac, ze PiS zabezpieczy interesy Polski i Polaków w zgodzie z Prawem Bozym. Tak jak pisał Pan Gadowski - czas na polska partię która bedzie reprezenowała chrzsijanską Polskę.
11 dni temu / Ra
 
Nie chcę takiego rządu,,,skoro Prezydent obiecał wolność a teraz rząd nas tylko straszy i wciska na hama szczepionki i straszy że będzie na s dyskryminować!
15 dni temu / alkaj
 
czy zaczyna się sgregacja i dyskrymianacja??,,straszenie i wymuszanie?? bo jak nie to co?? jestem zawiedziona,,przegracie pis,,,jeżeli nie zmienicie frontu,
22 dni temu / kasikas
 
1 sza sankcja to prokuratorska dla premiera i wicepremiera za czerwone bandyctwo ... i tworzenie struktur mafijno gangsterskich z wykorzystaniem służb specjalnych policji i Wojska RP
28 dni temu / komendant MO
 
Nie ma różnicy w ilości "zakażeń" w sąsiadujących obok siebie Stanach USA czy państwach Europy w których wprowadzono obostrzenia i tych w których nie wprowadzono. Dowodzi tego na oficjalnych danych rządowych Tomasz Sommer.
29 dni temu / wo
 
wasze bankowe miejsce to tylko podziemia bankow i nie wychodzic na powietrze bo siejecie wirusy
29 dni temu / olek
 
"Umierają ludzie" a leczyc ich nie wolno skuteczną amantydyna!
29 dni temu / Petrus
 
A ten świt to taki bardziej iluminacki?
29 dni temu / Polka
 
Na przykład Roraty zaczynają się przed świtem, Zygmunt Krasiński napisał Przedświt, przed świtem ćwierkają ptaki. Szósta rano teraz jest też przed świtem.
29 dni temu / P.G.
 
Rząd do DYMISJI Kaczyński na emeryturę. Zostaliśmy oszukani.
29 dni temu / iskierka
 
PRECZ!!!
29 dni temu / Iga
 
Przyjmując, że koronawirus został opracowany sztucznie i celowo, by przy jego pomocy ponadnarodowy kapitał przejął kapitał poszczególnych narodów świata i całkowicie je sobie podporządkował, trudno nie wysnuć wniosku, że poszczególne rządy, w tym niestety i nasz, pełnią, niezależnie od tego, czy świadomie i intencjonalnie, czy też nie, ale jednak rolę zwiadowców umożliwiających, przy pomocy testowania każdego, kto tylko się rusza i nie wchodzi na drzewo, rozpoznanie, na potrzeby wrogiej, ponadnarodowej armii, szkód poczynionych przez nią przy pomocy wypuszczonej, ofensywnej broni biologicznej, tj. genetyczno-wirusologicznej. A skoro tak, to nie ma co się szczepić, bo to, czego ww. armia nie dokonała przy pomocy wprowadzonego drogą kropelkową wirusa, jak widać spapranego przez jej szarlatańskich naukowców, którzy po prostu okazali się dużo głupsi od matki natury potrafiącej obronić człowieka, dokończy ona teraz wstrzykując go w postaci "dobrowolnych" szczepionek.
30 dni temu / Wypad chamy!
 
Uwaga! Jak podają różne stacje TV, w gminie Świeradów-Zdrój wszyscy mieszkańcy dostaną za darmo testy wykrywające przeciwciała IgM i IgG, czyli pokazujące, czy przeszło się zakażenie lub właśnie się je przechodzi. Co oznacza, że naszym rządowym jedynowładcom dramatycznie zaczyna brakować zakażonych i nie mają już skąd ich brać, skoro zezwalają gminom na wykorzystywanie funduszy przeznaczonych początkowo na inne cele, tu: 150 tys. zł na walkę z alkoholizmem, aby wyłudzać od zdrowych w ogromnej większości mieszkańców gmin i miast wykonanie testu. Bo przecież skoro już coś dają za darmo, to ich intencje nie mogą być czyste. Potwierdzeniem tego jest fakt, że wykrycie aktywnej infekcji MUSI BYĆ ZGŁOSZONE Sanepidowi i lekarzowi POZ. A żeby było śmieszniej, wg burmistrza dzięki masowemu testowaniu gmina chce maksymalnie ograniczyć propagację koronawirusa. Bo chce, by mieszkańcy byli bezpieczni dla turystów. Ale dla jakich? Skoro przed 18 stycznia nikt nie przyjedzie, a po
30 dni temu / tym bardziej
 
Panie premierze, panem świata jest Bóg i On decyduje o początku i końcu życia człowieka. Widać że usiluje Pan przejac Jego rolę w "trosce o nasze zdrowie i zycie" Ale my nie chcemy tego. CHCEMY SPOKOJNIE ZYC.
30 dni temu / Em
 
Same sukcesy, jak za Gierka.
30 dni temu / Ewa
 
Ludzie umierają, to dlaczego zakazaliście ich leczenia amantadyną?
30 dni temu / katol
 
Jeśli pan premier uważa że potrzeba dalszych działań, to ma prawo tak uważać i działać, ale w takim wypadku mamy stan wyjątkowy w prawie. To czytelne, przewidziane przez ustrojodawców rozwiązanie. Ogranicza prawa i wolności ale na czytelnych zasadach. Wszystkie inne ograniczenia rodzą obawy bo mają słabe oparcie formalne i nie znamy mechanizmu odwołania się od ograniczenia swobód czy ich powrotu.
30 dni temu / M
 
a taki był z niego dobry i zaufany doradca Premiera tuska
30 dni temu / szpulas11
 
Niestety ludzie bezmyślnie łykają to co wciska im banda pinokiów. Terror dopiero zaczyna ukazywać swoje oblicze pod płaszczykiem fałszywej troski o zdrowie.
30 dni temu / Gość
 
ale protesty sa zajete przez wynajete przez Morwieckiego i reszte owe czarownice i o to im chodzilo by zablokowac nimi ulice
30 dni temu / zbigniew
 
Mieszkam w maleńkim miasteczku i mogę wyjść chyba tylko sama. Czy ktoś by ten protest zauważył? Nie mam dojść do mediów, więc ustawki nie zrobię. Jedyne, co mogę, to podpisywać protesty i, jeśli akurat sytuacja materialna jest nieco lepsza, wspomóc kogoś działającego.
30 dni temu / @Nie narzekajmy
 
Tak ,to "przed switem" przypomina mi jego inne slowa z nagran z Sowy. Kpia z nas i to jest kod milionerow ,ktorym sie posluguja niczym wtajemniczeni "wladcy " tego swiata. Zalosne.
30 dni temu / hm
 
życzmy miłych świątecznych szczepień, niech mateuszek nadstawi coś tam i przyjmie szczepionkę narodową w 80% dostaw
30 dni temu / Kpt. Żbik
 
Tylko wyjdźmy na protest o 12:00 dzisiaj. Od pisania w internecie nic się nie zmieni. Cały NARÓD ppwinien się zbuntować. Tu i teraz potem będzie za późno.
30 dni temu / Nie narzekajmy
 
raz jeszcze serdecznie gratuluję wszystkim, którzy się nabrali na konserwatyzm i katolickość PiS. To nie jest tak, że nikt nie uprzedzał
30 dni temu / Ar
 
"Przed świtem". Czy tylko dla mnie brzmi to satanistycznie?
30 dni temu / Krzysztof
 
On powtarza po Bramach. Bramy powiedział kilka dni temu no to że teraz będzie najgorszy epidemiologiczne czas.
30 dni temu / Zagubiona owiec
 
Panie Kazimierzu. Tylko, że oni zachowują się tak, jakby kolejnych wyborów miało już nie być.
30 dni temu / Freedom
 
Obawiam się że dla myślących i nie posłusznych ale także dla nie zaszczepionych będą obozy i internowania taki PRL bis
30 dni temu / Bebe
 
Byłby chichot historii, jakby Zjednoczona Prawica wykończyła szczepionką swój elektorat, który kupuje jej kłamstwa. W tym te o szczepionce.
30 dni temu / Michał
 
Pan Premier to chyba osobiście dostał te wytyczne z"wyższej półki ". Sypie cały czas" Nowym Porządkiem" i" Nową Normalnoscią ".
30 dni temu / Apostoł
 
Prof. Piotrowski wyjaśnił nam ten duży sukces... Podpisana Instrukcja przez premiera w lipcu i to wszystko! Wszedł budżet w UE to będą restrykcje za brak "praworządności "Już się lewactwo o to postara
30 dni temu / Polonus
 
Panie Premierze, co Pan jeszcze zamierza, aby "skruszyć" NARÓD i "zmusić" do szczepienia nieznaną i tylko "warunkowo dopuszczoną" do stosowania substancją? Sami producenci wystąpili o "warunkowe" dopuszczenie specyfiku! Apeluję o umiar i rozsądek w działaniu!!! Bo im bardziej "promujecie" szczepienia mam na myśli władzę i tzw. "dyżurnych ekspertów", tym bardziej w NARODZIE rośnie sceptycyzm i opór! Ja także mam wątpliwości! NARÓD ma prawo znać charakterystykę substancji którą uważa się za PANACEUM na korona-wirusa!!! Bo lekarstwo nie może być gorsze od choroby! Nie można osób, które mają wątpliwości - szczepić się czy nie - nazywać "kołtuństwem" czy płasko-ziemcami? Takie słowa wypowiada minister pańskiego rządu AN - to niedopuszczalne! Proszę zmienić narrację! Bo stąpa Pan po bardzo cienkiej linii - NARÓD jest na skraju wyczerpania psychicznego! PS. Dlaczego producenci "szczepionek" nie chcą wziąć odpowiedzialności za swój produkt? Czego się obawiają???
30 dni temu / Poznanianka
 
W Bazyllii wszyscy mają sie zaszczepic, jesl nie traci sie prawo to pomocy socjalnej.
30 dni temu / sda
 
Wymienić ten rząd i jego spec doradców na usługach big pharma
30 dni temu / Hcohf
 
Szok? A czy to był kompromis aborcyjny? Jaki może być kompromis, jeżeli chodzi o życie dzieci z podejrzeniem choroby podkreślam... podejrzeniem!!! ? Często maluszki rodzą się zdrowe. A nawet jakby były chore, to w czym są gorsze od każdego z nas. "Kompromis"...to nie kompromis, a mordowanie niewinnych. Premier ma się doszkolić, w którym momencie rozpoczyna się życie ludzkie, od kiedy to życie ma swe własne DNA i jest osobnym organizmem... Podpowiem: od poczęcia...
30 dni temu / Julia
 
KKK 675 Przed przyjściem Chrystusa Kościół ma przejść przez końcową próbę, która zachwieje wiarą wielu wierzących Por. Łk 18, 8; Mt 24, 12. Prześladowanie, które towarzyszy jego pielgrzymce przez ziemię Por. Łk 21,12; J 15,19-20. odsłoni "tajemnicę bezbożności" pod postacią oszukańczej religii, dającej ludziom pozorne rozwiązanie ich problemów za cenę odstępstwa od prawdy. Największym oszustwem religijnym jest oszustwo Antychrysta, czyli oszustwo pseudomesjanizmu, w którym człowiek uwielbia samego siebie zamiast Boga i Jego Mesjasza, który przyszedł w ciele Por. 2 Tes 2, 4-12; 1 Tes 5, 2-3; 2 J 7; 1 J 2, 18. 22.
30 dni temu / Nick
 
Po pierwsze to nie jest rząd. To ludzie przeszkoleni przed masonerię do wdrażania planu zniewolenia ludzkości tzw. NWO. To jest droga tylko w jednym kierunku. Nie ma z niej powrotu... Kwestia tylko czy ludzkość w porę uświadomi to sobie.
1 miesiąc temu / Paweł
 
Śpieszmy się kochać Eucharystię.Tylko siła modlitwy i wiary nam pomoże.Niektorzy stracili wiarę i rozum.
1 miesiąc temu / Stefan
 
To żasługa Dudy- załatwił 6 grudnia niedzielę dla supermarketów a teraz zrzucają na Naród
1 miesiąc temu / Obłuda
 
W dniu, kiedy zostało ogłoszone że morawiecki zostaje nowym premierem dr Stanisław Krajski wygłaszał wykład w którym powiedział, że najgorsze co mogłoby się teraz stać, to to, że Morawiecki zostanie premierem. Za chwilę odezwała się kobieta z sali, że właśnie odebrała wiadomość że morawiecki ma być nowym premierem... Śmiem twierdzić że Polska mimo że nie miała przez ostatnie 3 dziesięciolecia dobrego premiera, to najgorszym szkodnikiem jest obecny.
1 miesiąc temu / Ja
 
Sz p pr Morawiecki niema na co czekać przy tak potężnym poparciu i samych sukcesach,myślę że wraz z komendantem jeszcze przed świętami ogłoście godzinę policyjna,stan wojenny ,czołgi,wozy pancerne i wszystko będzie klawo jak cholera,śmiało wyborów następnych już tak nie wygracie więc niczym nie rezykujecie naród was kocha,a myślę że p pr Duda też was wesprze
1 miesiąc temu / Kazimierz
 
W RAMACH AKCJI PRZYMUSZENIA MORAWIECCZYCY DALI ROZKAZ BANKOM OBNIZAC WARTOSC ZLOTOWKI TAK JAK W LATACH 8O tych
1 miesiąc temu / ZBIGNIEW
 
Ile Ci zapłacili, premierku z bożego dopustu, że tak zachęcasz do szczepienia, hmmm? Pewnie sporo, a może i lepszą dawkę dali, mniej niesprawdzoną...
1 miesiąc temu / Michael Wolf
 
Tego znieść się nie da tresura jakaś... nie jestem przestęp cą zeby mnie zamykać!!!
1 miesiąc temu / Tego
 
Dante jak już rozważysz to napisz na czym to ma polegać? Jaki sens pisać takie bzdury, robić swoje i aż tyle.
1 miesiąc temu / Dario
 
Pamiętajcie, że ostatnio zmieniono przepisy i można każdego unieruchomić i na siłę podać każdy specyfik zaordynowany przez lekarza lub felczera. Asystować przy tej procedurze może policja lub żandarmeria. Tak więc to nie koniec, a dopiero początek tej zabawy z Narodem Polskim. Jak ludzie się nie obudzą i nie udzielą #"Narodowej Odpowiedzi", to zrobią z nami co zechcą. Duńczycy latem się zmobilizowali i nie pozwolili na wprowadzenie podobnych regulacji ustawowych. Polacy słodko spali, lub krzyczeli na ulicach o aborcji, a tymczasem po cichutku wprowadzono bezkarność urzędniczą, bezkarność dla lekarzy i szczepienia na siłę.
1 miesiąc temu / 123
 
Czy Pan Premier i jego ekipa mają przyobiecaną jakąś prowzję od każdej wyszczepionej sztuki, że tak niesamowicie się starają, czy co?!
1 miesiąc temu / Poco
 
A ja rozważam obywatelskie nieposłuszeństwo. Niech ten "rząd" sam się obostrza, zaostrza, wyostrza i co im tam jeszcze na zdrowie psychiczne wyjdzie. Mogą sobie nawet aplikować codziennie elektrowstrząsy.
1 miesiąc temu / Dante
 
Tu nie ma co rozważać tylko już trzeba gnać.
1 miesiąc temu / Smutny
 
Zło które jest złem jest mniej niebezpieczne niż zło które zwie się dobrem.Bez niedomówień myśle tu o obecnie sprawujących ten nierząd.
1 miesiąc temu / Andrzej.
 
Czytam i nie wierzę w to co czytam. Czy tylko socjotechnika - totalne zastraszenie aby się szczepili, czy perfidna realizacja diabelskiego planu zniewolenia
1 miesiąc temu / WojtekP
 
Premierze dodaj ze to wszystko nie obowiazuje Lempart i jej chuliganow ulicznych, szwadronow śmierci. Wtedy bedziesz zgodny z prawdą.
1 miesiąc temu / retro
 
A co przewidział dla tych rozwrzeszczonych dzikusow z ulic miast.jak rząd z nimi sobie poradzi kiedy tą swołocz będzie niepokoić porządnych Polaków.
1 miesiąc temu / ztula
 
a Naród rozważa przegonienie tej bandy, która chce nas zniewolić i zniszczyć
1 miesiąc temu / qaz
 
Widać jak się premierowi spieszy, żeby wyszczepiać Polaków zanim się zorientują jakim "dobrodziejstwem" chce nas obdarzyć... Nie szczepić się za wszelką cenę! Eutanazja + z opóźnionym zapłonem!
1 miesiąc temu / Polak
 
Steruje narodami ogólnoświatowy Rząd, któremu podlega M. Morawiecki i inni z " naszego" Rządu. To przecież widać gołym okiem. Ogólnoświatowa tresura, i zagłada pewnej części ludzkości, szczególnie chrześcijan, starszych,chorych. W tej chwili nie mamy szans protestu, bo są przygotowani perfekcyjnie. Nie mamy prawdziwych elit, charyzmatycznych polityków, którzy byliby w stanie cokolwiek zrobic.Tylko Boża interwencja może nas uratować, o co należy się modlić.
1 miesiąc temu / Ula
 
Ciekawe czy jak szanowny pan premier zarządzi masowe samobójstwo to ilu to wykona wiadomo dla swojego dobra.A myślozbrodnia nie będzie tolerowana.
1 miesiąc temu / Andrzej.
 
Generał Morawiecki chcę dorównać zgniliźnie tych tzw. rozwiniętych" krajów. Niech się sam szczepi i od innych się odczepi wykonawca poleceń światowego rządu!
1 miesiąc temu / .......
 
Szczepionka p/Covid-19 tak wyeliminuje Covida, jak szczepionka p/grypie wyeliminowała grypę!
1 miesiąc temu / Anaja
 
Szukajcie grup oporu! Są w wielu miastach
1 miesiąc temu / Anaja
 
Nie wiem co na to premier, ale nie stosuje się do żadnych jego restrykcji... I choćbym miał zapłacić mandat, którego nie przyjmę, to będzie to cena wolności. Tylko tak z Bożą pomocą pokonamy ten neobolszewizm.
1 miesiąc temu / Polak
 
Nie tytułujcie tego zdrajcy per Premier
1 miesiąc temu / gogh
 
Możecie skorzystać z doświadczeń poprzedników i wprowadzić stan wojenny. Z godziną policyjną nie będzie problemu.
1 miesiąc temu / Martyna
 
U NICH STRACH BO POLACY WYCZULI CO ZAWIERA ICH MIKSTURA A JESLI SIE NIE UDA ZAPEDZIC PRESJA ZASTOSOWANYCH KAR TO BEDA MUSIELI SIE OBJAWIC I PRZEPROWADZIC SILOWE SZCZEPIENIA A BOJA SIE BUNTU NAWET W POLICJI I WOJSKU A PRZECIEZ POLSKE OCZYSCIC MUSZA I CO ROBIC?
1 miesiąc temu / zbigniew
 
Czekam, kiedy w ramach Narodowego Programu Ograbiania Polaków bankster ogłosi, że nacjonalizuje wszelkie oszczędności obywateli... Pewnie już niedługo.
1 miesiąc temu / Raróg
 
Dla kogo pan pracuje panie Morawiecki? W czyim imieniu podejmuje pan tak katastrofalne dla narodu polskiego decyzje? Kto dał panu zgodę na przeprowadzanie na Polakach eksperymentu medycznego masowe szczepienie ludzi szczepionką niesprawdzoną w IV etapach badań naukowych jest eksperymentem na masową skalę ?
1 miesiąc temu / Martyna
 
Spokojnie, to dopiero się rozkręca. Już jakiś lewacki dziennikarzyna, wyskoczył z propozycją, aby wszystkich księży przetestować na Covida. Dobrze że tak późno, ale zawsze mogą zrobić to na dwa tygodnie, przed Świętami Wielkanocnymi. Wtedy, zważając na to, że 80% tych testów daję fałszywy wynik pozytywny, zamkną wszystkie kościoły. Bo niech na plebani znajdzie się jeden z księży któremu w teście wyjdzie wynik pozytywny, to mimo, że wszyscy będą zdrowi, zamkną kościoły i nie będzie żadnej Mszy Św. Lewactwo podejmie temat i będzie wrzask i naciski.
1 miesiąc temu / taki 1
 
Niech mi ten zimny dryblas w pinglach wyjaśni co ma godzina policyjna do zarażania jakimkolwiek wirusem?!? Ktokolwiek mi to wyjaśni?! Niech mi ten okularnik, tuskowy wychowanek, niszczący Polskę i likwidujący strategiczne gałęzie przemysłu, wyjaśni czemu przy spadku tych ich cyferek zeanych wskaźnikami zakażeń wprowadzają coraz ostrzejsze restrykcje?!? Czekam. Może jego sekta betonu umysłowego dalej popierającego PiS mi to wyjaśni? Nie? Nue było jeszcze przekazy z TVP? Nie powiedziała Holecka co macie myśleć?
1 miesiąc temu / Jadzia Wdowa
 
morawiecki oszalał
1 miesiąc temu / nohood
 
CZy ludzie sobie nagle zdali sprawę, że są śmiertelni?
1 miesiąc temu / MK
 
Proponuję egzorcyzmy, bo widać, że są opętani wyszczepianiem
1 miesiąc temu / akurat
 
Kiedy w końcu ten okupant dostanie "Narodową Odpowiedź" na jaką zasłużył?
1 miesiąc temu / 123
 
Jak pan premier nas zaszczepi, to już ludzie nie będą umierali. Trzeba tego zbawcę jak najszybciej odsunąć od władzy i osądzić. To co on planuje ze swoimi przybocznymi bandytami zakrawa na morderstwo na Narodzie.
1 miesiąc temu / Pinokio
 
Dajcie nam żyć...
1 miesiąc temu / rrr
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.