DZIŚ JEST:   19   LUTY   2020 r.

Św. Konrada z Piacency
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Panie Premierze, wiem, że miota się Pan z różnymi uczuciami, może nawet ma Pan czasami ochotę powiedzieć jak to żydzi witali napadających 17.09.39r. rosjan na Polskę, zapisywali się do NKWD aby móc mordować Polaków i kraść ich majątki. Wiem, że chciałby Pan powiedzieć jak to żydzi dezerterowali lub uciekali przed poborem do wojska, aby nie bronić Polski w której mieszkali i wiem, że chciałby Pan powiedzieć jak to 37% żydów znajdujących się na wysokich stanowiskach w UB, prokuraturze i sądach w latach 1944 do 1968 skazało na smierć lub bezpośrednio zamordowało około 150 tysięcy prawdziwych Polaków walczących w AK przeciwko niemcom i rosji. Wszystko to wiem, ale chciałbym aby tez Pan wiedział, że my Polacy NIGDY nie odczuliśmy przyjaźni żydów do Polaków, nigdy nie mogliśmy liczyć na ich pomoc i nigdy oni żydzi nie byli dla nas przyjaciółmi !!!
9 miesięcy temu / sopociak
 
A tak, tak. Dba z takim zapałem, że już zapomniała o swojej. Od dbania o kulturę żydowską jest Israel, panie Parobek.
9 miesięcy temu / agricola
 
Ale to ja dostrzegam w Izraelu antypolonizm i to coraz wiekszy
9 miesięcy temu / darek
 
@ pan, pierwszy sługa, minister znaczy się SŁUGA z łaciny, nie można używać słowa ,,pan pierwszy sługa,, pan to pan a sługa to sługa
10 miesięcy temu / szpulas11
 
buty dla armii nazistowskiej socjalistycznej rzeszy niemieckiej za hitlera robiła żydowska firma adidas:D za wiki :D
10 miesięcy temu / szpulas11
 
ważne by zostawić Polskę w dobrych ryncach, dudok zostawi córce , znaczy się żydom:D
10 miesięcy temu / szpulas11
 
Pan premier M.M. dobrze powiedzial, ze polska dba o kulture zydowska .... Odbywa sie to kosztem PODATNIKA POLSKIEGO i POLSKIEJ KULTURY i nauczania w POLSKICH SZKOLACH Dzieci, Mlodziezy, Studentow itd. Cierpi tez w POLSCE Szpitalnictwo a pieniadze gdzie ida, np 100milinow PLzl? Ciekawe?
10 miesięcy temu / Jara
 
Premier ma tutaj rację. Da Pacem Domine.
10 miesięcy temu / Adam81
 
Pan Premier zapomniał dodać, dlaczego relacje polsko-zydowskie są takie dobre ? Odpowiem za Niego: bo robicię co chcą ! A co mówią o nas w Izraelu ? Szkoda słuchać, czytać i się denerwować.
10 miesięcy temu / Bartek
 
O kulturę żydowską niech żydzi dbają. Niech Pis przestanie wreszcie się łasić!
10 miesięcy temu / grimm
 
Pan Premier nie widzi problemu antysemityzmu w Polsce i słusznie, bo go nie ma. I dlatego powinien mówić o antypolonizmie amerykańskich i izraelskich polityków, urzędników, dziennikarzy. Przestańmy się tłumaczyć z win, których nie popełniamy. Żądajmy przeprosin od USA i Izraela. Czas wstać z kolan, bronić prawdy, honoru Ojczyzny.
10 miesięcy temu / zielony
 
Żydzi przejmują polskie terytorium a Morawiecki o bardzo dobrych stosunkach. Chyba Morawieckiego z żydami.
10 miesięcy temu / niehalo
 
Zaklinacz....
10 miesięcy temu / X
 
Jeszcze jeden argument na to, żeby nie głosować na PISrael.
10 miesięcy temu / Obcy Astronom
 
Niemcy wraz z generałami syjonistycznymi którzy byli w SS, wymordowali ponad 6 milionów Polaków i Polskich Żydów, a teraz rosyjscy żydzi tak zwani Litwiacy domagają się odszkodowań. Nie muszę przypominać, że Litwiacy marksisto komuniściteraz sterują UE i manipulują lewicą oraz promują Multi-Kulti, żeby zniszczyć Katolicyzm i Chrześcijaństwo w Europie. Syjoniści z USA odesłali też z powrotem na rzeź statek pełen Europejskich żydów, jak wiadomo Rotschildowie mieli ogromny wpływ na to, aby ich tam zatrzymać w USA, ale tego nie zrobili. Ale ich celem było stworzenie państwa Izrael z Litwiakami, kosztem Polskich Żydów i tych ortodoksyjnych, których poświęcili. Tak naprawdę połowa Polaków ma w sobie pochodzenie Polskich Żydow, więc jakim prawem Litwiacy mają dostać pieniądze, za naszych obywateli?
10 miesięcy temu / Sprawiedliwoś
 
Drogo nas i nasze dzieci będzie kosztować to bezgraniczne wazeliniarstwo, "Dobra" zmiano
10 miesięcy temu / ku pamieci
 
Bardzo dobrze powiedziane. Po wyborach czekamy na rachunek za to wystąpienie od strony żydowskiej. Jak słychać kwota 300 mld dolarów jest już nieaktualna i pojawiła się kwota 365 mld dolarów, do zapłacenia przez Polaków. To rachunek za puste gadanie i za brak realnego konkretnego działania Panie Morawiecki.
10 miesięcy temu / PM
 
Bardzo dobrze powiedziane, panie premierze.
10 miesięcy temu / Marek33
 
@ pomidor: Jeśli tylko ofiara nie będzie za bardzo wierzgać, to relacje będą "bardzo dobre" i o to Pan Premier się postara.
10 miesięcy temu / Bolek
 
A jak wyglądał los Polaka, którego spotkał Żyd ?!
10 miesięcy temu / Spostrzegawczy
 
pewnie się pomylił bo zamiast żydowską powinien powiedzieć kulturę faryzeuszy. Żydzi się nawrócili i uwierzyli w Jezusa Chrystusa.
10 miesięcy temu / Zainteresowany
 
Śmieszny mały człowiek...
10 miesięcy temu / antyPOPiS
 
Chce usłyszeć o szacunku Żydów dla Polaków. Chce usłyszeć o Żydach, którzy mówią innym dobre rzeczy o Polakach. Chce usłyszeć o miłości Izraelczyków do dzielnego Narodu Polskiego. Cisza... Aha. Dobrze. Wszystko rozumiem.
10 miesięcy temu / marcin
 
Dno
10 miesięcy temu / Łuki
 
Nie wiem czy coś to da? "Starsi i mądrzejsi" i tak wiedzą lepiej, zwłaszcza ci co siedzieli w USA i palcem nie chcieli kiwnąć w obronie zarzynanych swoich pobratymców.
10 miesięcy temu / ma
 
Każdy premier musi być pragmatykiem i pan Mateusz Morawiecki taki jest, nie idąc jednak na kompromisy ze swoim, katolickim sumieniem.
10 miesięcy temu / poleszuk
 
Za dużo tej polityki służalczej wobec Izraela. Żaden rząd nie zacieśniał tak współpracy. Niedługo zawrą nieformalny " związek małżeński ". Warto poczytać artykuły Pana Michalkiewicza czy Pana Grzegorza Brauna. Trafne diagnozy. Szkoda , że " drobna zmiana " nie jest taka gorliwa w obronie życia dzieci nienarodzonych. Czas na prawdziwą prawicę , a nie prawice z nazwy !
10 miesięcy temu / Bartek
 
ojeny co to za czasy ze trzeba caly czas glaskac zydow bo inaczej zrobia nam cos zlego...
10 miesięcy temu / nwo
 
Jak pokazuje ostatnio ujawniona poufna notatka MSZ już niedługo te relacje będą jak między pijawką o ofiarą.
10 miesięcy temu / pomidor
 
Poleciał za nasze podatki zapewnić starszych braci w wierze o służalczości? Duda poleciał wcześniej tłumaczyć się i przekonywać jakiegoś burmistrza New Jersey w sprawie pomnika katyńskiego..i go chyba udobruchał?
10 miesięcy temu / Darek
 
a kto zadba o kulturę polską.
10 miesięcy temu / Gość
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.