DZIŚ JEST:   24   KWIETNIA   2019 r.

Św. Jerzego
Bł. Mariana z Ratyzbony
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


konferencja była porażką. totalną. gospodarzowi pluto w twarz. no i czy ten nowy porządek to nie tzw NWO? ja za takie coś - dziękuję. kp
26 dni temu / kp
 
Jak się domyślam nowy porządek świata tak jak w USA - Otwarcie i po cichu, przez wpływy polityczne Ameryka została sprowadzona pod żydowską kontrolę. Pisarz Bloomberg jednoznacznie stwierdza, że: Ameryka nie narzeka... Amerykanie patrzą w inną stronę.
27 dni temu / Bogusław Maśl
 
Ja bym wolał mieszkać na uboczu a nie w centrum wydarzeń. Chcę żyć w spokoju, móc pracować, zarabiać, aby dzieci były zdrowe itd itp. Jak jeden czy drugi chce być w centrum to niech sobie gdzieś pojedzie a nie wciąga nas w jakieś centrum. A jakieś nowe to niech sobie testują z daleka od nas. Jak będzie dobre i się sprawdzi to chętnie dołączymy a jak nie będzie dobre to sobie zostaniemy tu gdzie jesteśmy.
27 dni temu / maciek
 
PiS ostatnio mowi o Nowym Porzadku Swiatowym oraz Wolnosci, Rownosci ... ale nie dla dzieci nienarodzonych niestety - jawny heretyk z Argentyny zaprzecza istnieniu Katolickiego Boga, a od smierci Piusa XII z Watykanu wychodzi nauczanie potepione przez Sobor Trydencki, Watykanski I i wszystkie poprzednie - sprzeczne z Vaticanum II... smierdzi to na kilometr siarka i potepionymi przez Papieza Leona XIII organizacjami w encyklice "Inimica Vis" ... ale na koncu Niepokalane Serce Maryi zatriumfuje
28 dni temu / odmawiajcie Roz
 
Im ktoś wierzy ?
29 dni temu / Wojciech
 
Lepiej by Polska brała udział w porządkowaniu niż miała by być porządkowaną.Jak to było w czasie 2 WŚ.
29 dni temu / kazik
 
Jeszcze jeden polityk, otwierający świat na NWO. Świat Orwela powoli się materializuje. Rządzić będą ci, którzy mają 90 procent majątku światowego. Morawiecki jak donoszą pewne źródła,wysłał swoje dzieci do szkoły z językiem wykładowym hebrajskim. Ułatwi im to zdobycie pozycji w świecie Rothschildów i im podobnych.
30 dni temu / Benek
 
Morawiecki zapowiada, że Polski nie będzie.
30 dni temu / Niktoś
 
Nie przypadkowo prokurator Lech Kaczyński zablokował ekshumacje w Jedwabnem-jego brat Prezes idzie dalej i Polandia będzie płacic za "zydowskie mienie" aż zostanie księżycowy krajobraz
1 miesiąc temu / bez złudzeń
 
Morawiecki w ogóle się nie kryje, maska opadła, rząd prowadzi do New World Order. Czy ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości?
1 miesiąc temu / ba
 
Ile nowych zakładów i miejsc pracy zbudowano i jakie dobra mają produkować by Polacy wrócili z tułaczki?
1 miesiąc temu / Mino
 
Morawiecki zdaje się wyraża dumę z powodu udziału w budowie nowego totalitarnego porządku świata. Państwa podbite przez USA, zależne od Izraela i wrogie Iranowi dokonały wojennego "przełomu" i "utworzyły zespoły", co MM uważa za sukces. Wygląda na to, że weźmiemy udział w tej wojnie lub nie weźmiemy udziału tylko z powodu antypolonizmu Żydów. Jeśli żydzi przeproszą to uderzymy na Iran. A może powinniśmy się cieszyć z ataków żydostwa bo paradoksalnie dzięki temu zachowamy neutralność wobec Iranu? Czy może Kaczyński po kryjomu wyśle polskie wojsko na tę wojnę? Stanowisko POPiS-ów w sprawie wojny i roszczeń jest kompletnie niejasne i ukrywane przez rządzących. Proponuję aby wszyscy popierający PiS tj. według sondaży 40% oraz popierających KO tj.20%, Biedronia tj.13% dobrowolnie oddali żydom swoje nieruchomości. W lokalach wyborczych powinni siedzieć notariusze, którzy sporządzać będą odpowiednie akty notarialne. Zydzi gdzieś muszą emigrować przed wojną.
2 miesiące temu / obwieszczenie
 
@ma: ano, wim ci ja o tym. Żeby dialektyka marksistowska była pełna, musi być teza, antyteza i synteza. A wtedy parafrazując Kaczmarskiego - "bataliony nas wszystkich będą lizać im stopy, oni manną z gwazd sypną, byśmy mieli co jeść" - "nagle widzę, żem w Raju po lodowej podróży, a tam Bóg mój, którego, czciłem wam wszak na złość. Mam więc Boga takiego, na jakiegom zasłużył, a tam trup mój - biedaczek - zmarzł już całkiem na kość".
2 miesiące temu / rozbawiony
 
@rozbawiony: Nooo... wicie rozumicie taki trynd mamy teraz. Ot mondrość etapu. Obecnie jesteśmy na etapie dąsania się z Izraelem i teraz mamy "porozumienie ponad podziałami".
2 miesiące temu / ma
 
Szanowni Państwo, te widowiskowe podziały na "prawicę", "lewicę" itd. to tylko taki teatrum pauperum - szopka dla ubogich: na mówinicy w sejmie, w telewizji, internecie itd. ciskają na siebie gromy, a w rzeczywistości to kumple i przyjaciele, którzy są jedynie marionetkami w rękach swoich mocodawców. To aktorzy które doskonale wiedzą, co mają robić i jak odwracać uwagę od rzeczy ważniejszych. Symulują starcia polityczne, a tak naprawdę wszyscy są na tej samej smyczy.
2 miesiące temu / rozbawiony
 
To straszne ten nowy porządek
2 miesiące temu / Grażyna
 
@Ryszard: Pod tym przewodnictwem? Wiesz, w muszli klozetowej też jest środek.
2 miesiące temu / ma
 
Mamy premiera mądrego i patriotę z charakterem.
2 miesiące temu / Intel
 
NWO?
2 miesiące temu / Tom Bombadil
 
...Warszawa środkiem ustali się świata ...
2 miesiące temu / RYSZARD
 
Do @Sec Lepiej "zmarnować" głos niż głosować na partię jawnie antypolską a taka PiS jest co ostatnio dobitnie pokazał. PiS robi to samo co PO ściąga islamistów z Pakistanu, Bangladeszu i Indii oraz popiera gender - patrz konwencja stambulska. Jedną zarazą tylko inaczej się nazywa. Koniec z głosowaniem na tzw. mniejsze zło. A co do braku alternatywy to już widać jak na tym wychodzimy w relacjach z USA. Polacy muszą sobie sami stworzyć alternatywę bo pseudowybory pomiędzy partiami realizującym interesy zagranicy doprowadzą nas do zagłady.
2 miesiące temu / emk
 
folwarczny ekonom się wygadał, ciekawe czy pany mu to darują?
2 miesiące temu / &
 
Zakłamanie premiera Morawieckiego przekracza ramy zdrowego rozsądku. Jak ten człowiek jest w stanie się ogolić? spojrzeć na siebie w lustrze?
2 miesiące temu / Pierre_
 
Nazwa "nowego światowego porządku", chociaż formalnie jest neutralna, wzbudza bardzo niedobre skojarzenia z pomysłami rodem z powieści "1984" niejakiego Erica Blair'a (pseud.: George Orwell).
2 miesiące temu / Konrad Józef Turzyński
 
Mateusz, pewnie masz rację, że coś się dzieje, ale ty nie masz prawa wiedzieć co, bo robisz u nich za lokaja, a lokajom pan raczej nie mówi o swoich planach na przyszłość.
2 miesiące temu / kolego
 
Panie Morawiecki, Hitler też budował nowy porządek świata. Tak samo Stalin. Obaj z pomocą żydowskich pieniędzy USA. Idziemy w ich ślady? Nie wstyd Panu?
2 miesiące temu / wzmacniacz
 
dobrze że irę już spacyfikowali, Polacy nie nauczą się
2 miesiące temu / szpulas11
 
Alternatywą jest RN...idż i głosuj a nie siejesz propagande
2 miesiące temu / antyPOPiS
 
Wokół nas dzieją się rzeczy NIEZROZUMIAŁE , przerażające. Spisek i ZDRADA w Kościele i równolegle to samo spisek i ZDRADA Polski i Polaków przez rządzących. Zaufanie i naiwność ludzi zostały WYKORZYSTANE w walce przeciwko Narodowi, który żyjąc Ewangelią i otwartością został OSZUKANY , sponiewierany, ośmieszony. Dlaczego Polska ma stać się częścią nowego światowego porządku ? Najpierw porządek musi zapanować w nas i u Nas w Polsce z pomocą Bożą. INNE PORZĄDKI - GLOBALNE to utopie i miraże polityka pieniądza , interesów. Marzenia i Palny pana Premiera wpisują się w globalne plany ONZ/masonów, Izraela, USA] i są inspirowane najwyraźniej pychą światową , która PRZYCIEMNIA RACJONALNE MYŚLENIE o Polsce i Polakach.
2 miesiące temu / iskierka
 
@Sec - jakiś wróżbita jesteś, że tak autorytarnie stwierdzasz?
2 miesiące temu / ZZZ
 
To co do tej pory bylo jedynie przypuszczeniem,teraz juz okazuje sie faktem. Poziom dwutlenku wegla i stopien zakazenia atmosfery jest taki sam lub zblizony do wszystkich poprzednich ugrupowan politycznych w powojennej historii Polski. Zaraza "porzadku" Stalina czy Hitlera wiedzie na skroty do Izraela.
2 miesiące temu / Bartek
 
A więc Palestyna w Polsce? Morawieckiemu już dziękujemy.
2 miesiące temu / ergo
 
@Sec: 5% narodowców jest zasługą PiS. To PiS ich blokuje. Tym bardziej będziemy PiS zwalczać.
2 miesiące temu / mundi
 
Zamiast w Bogu pokladacie nadzieję w Fatimie. Można to przeczytać w wielu komentarzach.
2 miesiące temu / Sec
 
Bedziemy w centrum uwagi ,jak na spadnie na glowe pierwsza rakieta . Durnie u wladzy !
2 miesiące temu / A
 
@antyPOPis Jeżeli życzysz temu rządowi upadku to wiedz, że nie ma alternatywy. Na dzień dobry to władzy przechodzi Pan Schetyna, Biedroń, Lubnauer, Kamysz. Wyrzucają religię ze szkół, akceptuje homomalzenstwa, sprowadzają islamistów. Narodowcy nawet nie dostaną 5 %.
2 miesiące temu / Sec
 
To jest ewidentny znak że te człowiek jest wrogiem narodu polskiego a poza tym idąc tym torem myślenia już nie długo będą wołać pokój i bezpieczeństwo aż tu nagle spadnie na nich zagłada to tak dla przypomnienia
2 miesiące temu / ckm
 
Ten rząd upadnie...to jest kwestia czasu.
2 miesiące temu / antyPOPiS
 
@AKWIN Poczytaj dobrze Pismo Święte by zrozumieć, że Bóg ma kontrolę nad wszystkim. Jak chce to wyda ludzi w ręce niegodziwca. Jest też dużo o błogosławieństwie dla tego, kto przestrzega Bożych Przykazań. Patrz wszystkich. I nie polega ba rzeczach, które nie mówią, ani nie słyszą. Dzisiejsze czytanie też będzie pomocne.
2 miesiące temu / Sec
 
Oderalniony człowiek, oderalniony rząd. Oni już dawno stracili kontakt z rzeczywistością. Tak czy inaczej nawet gdyby mieli świadomość swojej kompromitacji i tak będą triumfalnie ogłaszać sukces. Cóż im pozostało? Jak mówi powiedzenie: porażka jest sierotą.
2 miesiące temu / Iw
 
To wezwanie powinno popłynąć z ambon, tam jest głowa i ostatnia organizacja Polaków. Gdzie głos Koscioła. To jest milczenie zdrady i zepsucia. Wojownicy kościoła do boju o ojczyznę ziemską dla naszych dzieci i niebiańską dla nas wszystkich. Boze prowadż Polaków do walki i do zwyciestwa. Sw. Michale Archaniele bądż naszą obroną...
2 miesiące temu / Wezwanie
 
Do gościa tak tak Fatima.
2 miesiące temu / GOSC 31
 
Polska znalazła się w centrum wydarzeń i procesów, które ukształtują nowy światowy porządek czyli porządek żydowski?
2 miesiące temu / aaa
 
Każdy odpowie za swoje grzechy. Jak nie wiecie na kogo zgonic zganiacie na żydów i masonów. Nikt ich nie widział więc łatwo. W Polsce widzialem tylko 2 razy żydów ortodoksyjnych. Większość zlodzieji to jednak nasi.
2 miesiące temu / Sec
 
@Sec - pierwsze słyszę aby wybrany demokratycznie rząd miał boskie namaszczenie. Chyba ktoś nie odróżnia władzy jako narzędzia od władzy jako panowania. To pierwsze zawsze pochodzi od Boga a nie to drugie.
2 miesiące temu / Akwin
 
@Gość "Jeśli zwrócą się do mnie Ja będę ich Bogiem, a oni będą moim ludem". Tu jest rozwiązanie. Bezpośrednio.
2 miesiące temu / Sec
 
Cieszę się że Polska w końcu się liczy na arenie międzynarodowej i jest traktowana na poważnie.
2 miesiące temu / Unos
 
Jezus nawet nie chciał osądzać komu należy się spadek. Jego obietnica jest z innego świata. Świat nigdy nie będzie sprawiedliwy, bo książę tego świata jest ojcem kłamstwa. Czy Jezus obiecał pieniądze? Raczej stwierdził, że one przeszkadzają. Jednak Ojciec w niebie wie czego nam potrzeba i daje nam chleba powszedniego. Proszę poczytać dzisiejsze czytanie i przemyśleć. Nie można polegać na człowieku, trzeba polegać na Bogu. Ale wladze trzeba szanować. Czytajcie Hioba. Tam dopuszczono niesprawiedliwości. Nagroda jest potem, nie teraz.
2 miesiące temu / Sec
 
Nasz Minister jakże pięknej geopolitycznej retoryki użył. Szkoda że owy pokój czyniący szczyt nie był naszą inicjatywą, ale jedynie pełną zgodą na "telefon" sojusznika. A teraz Morawiecki bawi się nutką megalomanii polskisci. Niestety retoryka zmieni się w retorsje. A Stany pograją nami i porzucą jak zwykle. Czy jeszcze dużo trzeba razy wpaść w rozgrywkę mocarstw i jak szmata zostać pożuconym by obudzić się i powiedzieć sobie "dosyć kąpleksu niższosci". Polecam naszemu ideałowi polityki dzisiejszą liturgię słowa w Kościele Katolickim. Tą z niedzieli.
2 miesiące temu / Guido
 
New World Order
2 miesiące temu / marcin849
 
dokładnie to samo co u Michnika, Kuczyńskiego - hipotetyczny "kolejny holokaust" jest ważniejszy niż byt polskiego narodu.
2 miesiące temu / Pejot
 
Oby był przełom. Ponieważ zaczynało się tak jakby gospodarz miał najmniej do powiedzenia i nie szło po jego myśli. Ale jeśli się tak nie skończyło to dobrze. Jeśli zamiast Iranu wybierzemy Arabie Saudyjska to efektem sojuszu będzie islam w kraju bo dostaniemy od nich pieniądze ale nie za darmo.
2 miesiące temu / suweren
 
Różańce w dłoń drodzy rodacy
2 miesiące temu / Gość
 
Masoneria myśli, że już wszystko kontroluje.
2 miesiące temu / sas
 
Encyklika Piusa XI Quadragesimo anno 15 Maj AD 1931: ?To ujarzmienie życia gospodarczego najgorszą przybiera postać w działalności tych ludzi, którzy, jako stróże i kierownicy kapitału finansowego, władają kredytem i rozdzielają go według swej woli. W ten sposób regulują oni niejako obieg krwi w organizmie gospodarczym i sam żywioł gospodarczego życia trzymają w swych rękach, że nikt nie może wbrew ich woli oddychać? pkt 106! Totalne lekceważenie tej wiedzy sprowadziło nas dzisiaj do spełnienia się ostrzeżenia St. Exuperiego:?Tolerując robactwo,padniemy ofiarą ich praw?!!! Dzisiaj tylko już przebłaganie Bożej Opatrzności może nas uratować . . .
2 miesiące temu / Andrzej BR
 
Wam nigdy nie dogodzi. Pewnie moglibyście stanąć na czele rządu. Pewnie kraj stałby się sprawiedliwy. Mamy ludzi, którzy zostali nam dani przez Boga. Ale oczywiście wielu powie że przez żydów, masonów, komunistów. Który z hierarchów Kościoła lepiej nadaje się do rządzenia Polską?
2 miesiące temu / Sec
 
Morawiecki może sobie chrzanić co chce, ale nic nie zmieni faktu, że to była klęska i wielka porażka Polski. Wszyscy to widzieliśmy i słyszeliśmy.
2 miesiące temu / TZ.
 
masoneria rządzi
2 miesiące temu / Jan
 
Wolalbym aby rzad postawil Pana Boga w centrum zamiast samemu stawac w centrum czegos.
2 miesiące temu / Nick
 
AGENDA ZROWNOWAZONEGO ROZWOJU = NWO
2 miesiące temu / emk
 
Bankier, pionek NWO.
2 miesiące temu / Tytus
 
1525-Hołd pruski 2019-Hołd polski
2 miesiące temu / Adam
 
Nowy Światowy Porządek? A to się chlapło panu zarządcy...
2 miesiące temu / Bondaree
 
Nowy porządek świata... hm, brzmi znajomo.
2 miesiące temu / andy38
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.