DZIŚ JEST:   19   LUTY   2020 r.

Św. Konrada z Piacency
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Dlaczego wzoruje się Pan na Europie Zachodniej i jej standardzie życia, skoro światopoglądowo popiera Pan zupełnie inne podejście?
4 miesiące temu / zdziwiony
 
@Second: Dziękuję, nie mam więcej pytań. =>Teraz do Polakow: Tak zwodzą nas żydzi, pis, po, Marki Jurki, Kolonki itp. Do osób nowych. Wszystko co pisał Second było kłamstwem, manipulacją, oszustwem. Macie namacalny dowód na ukrytą wojnę PiS z Polakami. Co zrobicie w wyborach i nie tylko? Czy chcecie żydowskiego antychrysta za swojego boga?
5 miesięcy temu / oton
 
To dlaczego tego klamxy dzieci chodza do zydowskiej szkoly.
5 miesięcy temu / Dex
 
To Bóg powołuje przywódców i stracą ich z tronu. Wy możecie tylko się pomodlić, czyli z Nim porozmawiać. I jesteście ciągle niezadowoleni. Nie Bóg błogosławi mojemu rządowi.
5 miesięcy temu / @oton Second
 
Jak pan Morawiecki wypowie konwencję stambulską tu MOŻE mu uwierzę. Narazie to tylko przedwyborcze udawanie katolików przez lożę dobrej zmiany. Tyle w temacie.
5 miesięcy temu / Wojtek
 
@Second: Właściwie dlaczego jesteś niezadowolony z naszego niezadowolenia? Dlaczego chcesz naszego zadowolenia z obrażania Boga przez tych ludzi, których my usilnie napominamy i ostrzegamy przed piekłem, które oni sami dobrowolnie wybierają swoim wypowiedzianym słowem, wykonanym czynem lub zaniechaniem szerzenia prawdy i dobra?
5 miesięcy temu / oton
 
Mistrzowie niezadowolenia to Wy.
5 miesięcy temu / Second
 
"...poziomu ...w państwach Europy Zachodniej". A więc odpowiada na wezwanie Merkel o oddaniu suwerenności przez poszczególne państwa i buduje komunistyczny nowy porządek świata nwo.
5 miesięcy temu / stop
 
TAKIE SOBIE GADANIE i chwalenie się NA PIKNIKU . Co znaczy NIE BĘDZIE NASZEJ ZGODY . Jakiej "naszej" ? To Pan Morawiecki nie wie , że "nasza zgoda" już jest nie potrzebna. Teraz JEST WAŻNA WOLA i ZGODA U.E. Pan Premier zanim coś powie to niech się najpierw skonsultuje z Prezesem Kaczyńskim. W innym przypadku traktuje słuchaczy jak prymitywnych widzów "kabaretu" politycznego.
5 miesięcy temu / iskierka
 
"Chcemy zaangażować się w kolejnych latach w to, co jest dla Polski najważniejsze - budowanie poziomu życia takiego albo jeszcze lepszego, jaki jest w państwach Europy Zachodniej - to jest nasz cel." To wcale nie jest najważniejsze. Najważniejsza jest moralna odnowa narodu, pokuta i modlitwa. Morawiecki jest technokratą i bankowcem, dla niego najważniejsze są wskaźniki ekonomiczne, PKB, inflacja. Nic to nie ma wspólnego z tym, co powinniśmy realizować jako katolicy. On niczego nie rozumie, nie jest jednym z nas.
5 miesięcy temu / Obcy Astronom
 
A co zrobiliście w Białymstoku? Dlaczego zagazowaliście piknik rodzinny? Czy ci ludzie obrażali waszą wiarę?
5 miesięcy temu / Bondaree
 
Bezczelne przedwyborcze wodolejstwo, nic więcej.
5 miesięcy temu / Moravitzer 2030
 
Brawo, Brawo panie Premierze!!!! A teraz od słów do czynów poproszę!
5 miesięcy temu / Król Artur
 
To dlaczego policja chroni zboczencow na paradach sodomitow? I dlaczego teart powszechny dostaje pieniadze z budzetu? Itd itp.
5 miesięcy temu / Wwa
 
Zostawcie obronę Kościoła na potem - da sobie z tym radę, a nawet uświęci. Zajmijcie się najpierw obroną najbardziej bezbronnych - niepełnosprawnych dzieci, mordowanych akceptowaną póki co przez wasz rząd metodą aborcji eugenicznej. Ach, zapomniałem, przecież one nie nabyły jeszcze praw wyborczych...
5 miesięcy temu / M.Migas
 
Kościół katolicki był ostoja Polskości w czasie zaboru, wojny i socjalizmu.
5 miesięcy temu / eRKa
 
@Czeslaw czy ty w ogóle rozumiesz co się dzieje?
5 miesięcy temu / enigma
 
Nie ma zgody?! To czemu dewianci i zboczency paraduja ulicami polskich miast?! Czemu katolicy sa obrazani we wlasnym kraju? Na poczatek wyrzuccie Mosbacher i Azari a naczelnego rabina przywolajcie do porzadku, wtedy zaczna sie w Wami liczyc. Acha, i nie klamcie!
5 miesięcy temu / mewa
 
Co to jest "polska wiara".
6 miesięcy temu / Krzysiek
 
Brawo Panie Premierze, mimo wielu zastrzeżeń jakie mam władza "pisowska" dobrze sobie radzi w tym skomplikowanym współczesnym świecie. Przecież ta cała opozycja totalna to współpracuje z wrogimi nam ośrodkami zagranicznymi przeciwko Polsce. Cokolwiek władza chce zrobić, nawet rów wykopać, to jest donos do UE i szykany. Jeżeli jesienią PiS nie zdobędzie decydującej przewagi w wyborach, to będzie tragedia.
6 miesięcy temu / Czesław
 
To już nawet nie ma mowy: nie ma zgody, tylko nie będzie zgody. Cóż za obietnicę...
6 miesięcy temu / janas
 
Piękne słowa tylko kogo to obchodzi na co pan Mateusz się zgadza lub nie może co prawda kazać spałować paru niepokornych narodowców i nic więcej bo agendy patrzą na ręce a broń boże działaczy antykultury niosących nam kaganek nowego ładu światowego i zrównoważonego rozwoju
6 miesięcy temu / max
 
Jakoś temu panu juź nie wierzę, zbyt wiele razy przyłapano go na kłamstwie.
6 miesięcy temu / Piotr
 
I dlatego uwalimy ustawę o IPN, która miała temu zapobiegać i nadal będziemy dotować projekty jak muzeum Polin, które pluje na Polaków i Polskę oraz utrzymywać na stanowisku dyrekcję Muzeum Oświęcimskiego, które nie pozwala wnosić tylko polskich flag, bo inne jej nie przeszkadzają i każe się rejestrować każdemu uczestnikowi marszu Polaków z imienia i nazwiska innych pochodów to nie dotyczy. I będziemy stać na uroczystościach wyzwolenia Auschwitz w otoczeniu izraelskich flag, podczas, gdy Polacy stoją kilkadziesiąt metrów dalej, otoczeni kordonem uzbrojonych policjantów i z flagami na kulach i znalezionych gałęziach, ze zdjęciami swoich zabitych w Oświęcimiu rodzin w dłoniach. Nie podejdziemy nawet do nich. Aż tak bardzo jesteśmy zdeterminowani, żeby wyrazić swój brak zgody.
6 miesięcy temu / tamiko
 
Duda mocny w sojuszach Moravietzky w sloganach.... Żydki robią co chcą, zboki psują estetykę, Gdańsk już jest wolnym miastem, zbrojeniówka leży, ludzie emigrują... Ale jesteśmy mocarstwem... W dziedzinach całowania stópek innym, opowiadaniu bajek, judo-volksdeutschach w sejmie, oddawaniu co mamy innym. Panie namiestniku-premierze-weź pan na wstrzymanie. Głupszy jest tylko p Szetina
6 miesięcy temu / X
 
"Polska wiara"? A cóż to takiego. Wiara to jest katolicka. PiS już pokazał jak dzielnie nie pozwala obrażanie wiary i Polaków. Nie ma drugiego tak bezczelnego gangu.
6 miesięcy temu / Robert
 
Ludzie szkoda stresu komentarzy ta władza niestety nie czyta nie wchodzi na PCH24. I tak zrobią swoje nam pozostał Różaniec błagać o ratunek.
6 miesięcy temu / Gosc
 
@Polak: "Ten czlowiek tak bardzo probuje nas znowu oklamac! Ale czy my na to pozwolimy?" - a co robi połowa Polaków? Jest zachwycona!
6 miesięcy temu / Republikanin
 
Dla niego "polska wiara" to judaizm.
6 miesięcy temu / enigma
 
Dziękuję za życzenia !!! Gregory Peck
6 miesięcy temu / 123
 
Nie ma zgody ? A kto w podskokach zmieniał ustawę o IPN, kiedy tylko Eskimosi tupnęli nogą ? Takiego tempa legislacji jak żyję nie przypominam sobie nigdy!
6 miesięcy temu / Ruben
 
W sumie to nie ma tu chyba czego komentować. Aborcja, in vitro, przyznanie się do mordowania żydów w deklaracji Polsko-Izraelskiej, Konwencja Stambulska która normalną- tradycyjną rodzinę uważa za źródło patologii. Kiedyś kampanie wyborcze może były nawet śmieszne, dziś smutne.
6 miesięcy temu / ser
 
Ten czlowiek tak bardzo probuje nas znowu oklamac! Ale czy my na to pozwolimy? Dlaczego on nas porownuje do zachodnich krajow Europy? My nie chcemy byc jak Tamci ludzie. My chcemy zyc po polsku w naszej polskiej Ojczyznie, ktora otrzymalismy od Boga I naszych dziadow I pradziadow. Sam Bog dal nam do tego prawo. Morawiecki nie ma pojecia co to znaczy byc polakiem. Dlaczego on nam mowi o podzynaniu gardla kuklom? Co mamy przez to zrozumiec? Co mu w glowie siedzi? O jakich kuklach on mowi? Czy on nazywa polakow kuklami? jezeli tak to kto chce nam gardla pozynac? Jego cele nie sa naszymi celami. Przeszlosc jego rzadzenia przyniosla nam tylko same problemy I smutki. Marsze LGBT pokazaly nam kto nami rzadzi I do czego chce nas doprowadzic. Dziekujemy juz Morawiecki.
6 miesięcy temu / Polak
 
Zaraz zaraz. W ubiegły piątek miała być podjęta uchwała sejmowa o obronie katolików czy chrześcijan i obiektów kultu. Miała? Nawet na to was nie stać? Debacie tylko o synagogi?
6 miesięcy temu / bruner
 
On już jest nawozem historii i ma tego świadomość, tylko mówić o tym nie może, bo mu poważni gracze nie pozwalają.
6 miesięcy temu / gość
 
A wy wieczni malkontenci. Dokąd idziecie? Kim jesteście? Co sami zrobiliście?
6 miesięcy temu / Second
 
Ani jedno zdanie w jego przemówieniu nie zawiera prawdy. PiS pozwala obrażać Polskę i Polakom przez Źydów, banderowców i polskich lewaków.
6 miesięcy temu / Janek
 
Ale wysyłam policje, aby chrniła sodomitów. O ustawie 447 nie wspomnę. Po wyborach oddamy wszystko i polaczki możecie nas cmoknąć, gdyż więcej niż 4 lata Polska nie ma prawa istnieć. Na użytek wyborów powiem wszystko co będzie korzystne dla słupków sondaży. Co zrobiłeś w obronie nienarodzonych? Nic! Co zrobiłeś w sprawie 447? Nic! Kilka okrągłych słówek nie ma mocy prawnej.
6 miesięcy temu / Mieszko
 
Obłuda i hipokryzja, panie Moravietzky! Cały czas jest zgoda na obrażanie wiary katolickiej i Polaków i żadna kara tych polakożerców nie spotkała. Nergal pierwszy z brzegu.
6 miesięcy temu / gość
 
SzP Pr Morawiecki a co,z likwidacja NFZ ,likwidacja senatu,walka z biurokracja,przybyło ok 100000,co z frankowiczami,z aferami po audycie w wszystkich ministerstwach ,odtajnienie aneksu,wpuszczenie tysięcy Azjatów z Bangladeszy Pakistanu,a niesprowadzenie naszych rodaków ze wschodui i kresów bo podobno niema środków. A my emeryci nie doczekaliśmy się podniesienia progu podatkowego ,a wogole to my emeryci powinnismy być zwolnieni całkowicie z podatku od emerytur. Całe życie płaciliśmy drakońskie podatki,a dziś mamy jałmużne emerytura. Nam daliście ochłap 820zl,a sobie 50-80 tys prawda ze sprawiedliwie a chcecie byśmy na was głosowali w jesiennych wyborach,przepraszam ja zagorzały pisior nie będę głosował na was PIS. W ogóle to długo by można pisać o tej dobrej zmianie,a szczególnie od 2lat.
6 miesięcy temu / Kazimierz
 
Aborcja, rozwody, tzw. marsze równości wciąż legalne. Czyny, a nie puste słowa.
6 miesięcy temu / M.
 
Widziałam już kilka tekstów z wystąpień morawieckiego, zawsze jak mówi o stanach na kościół i o wierze mówi "polska wiara" Panie morawiecki nie ma czegoś takiego jak polska wiara, jest wiara KATOLICKA którą wyznają Polacy, ale widzę że szanownemu panu ta nazwa przez gardło nie przechodzi... Nie podoba mi się takie manipulowanie nazewnictwem, pachnie mi tu jakimś podstępem... Sejm czteroletni w masońskiej konstytucji zwanej konstytucją 3maja też mataczył przy nazwie religii panującej, niby nic, a wystarczająco dwuznacznie, żeby w świetle konstytucji mieć możliwość odłączenia się od papieża informacje takie zaczerpnęłam z książek S. Krajskiego
6 miesięcy temu / Polka
 
Następny krętacz po Kaczyńskim. Od 30 lat w użyciu ta sama bajka ogłupiajka. Agenda 2030 w mocy, depopulacja i upanstwowienie dzieci działa, fałszowanie historii przez PiS stanowi constans, kradzież obywateli przez państwo dawno ukazana i wyjaśniona przez UPR a ostatnio przez Karonia staje się znowu "chwytliwym" hasłem wyborczym i plusem dodatnim. To szczyt bezczelności Morawieckiego.
6 miesięcy temu / tangens
 
Od czeladnika do mistrza....
6 miesięcy temu / sas
 
A zgoda na niszczenie Polski jest!? Ja się nie dam nabrać! Diabeł ładnie cukierek zapakowal a w środku same KŁAMSTWA!!
6 miesięcy temu / Gosc
 
Szykują zrównanie wszystkich emerytur oraz malutki dochód gwarantowany. Czipy, pieniądz elektroniczny, niewolnictwo i głód. Szykują śmierć katolikom. Kłamcy z PiS przeszli sami siebie. Nie po to Kaczyński wprowadził nas do UE i szoruje buty USraelowi, nie po to pcha nas na 3wojnę światową, nie po to zrealizuje 447 żeby tu była wolność. Chcą nas zamieść z powierzchni ziemi zrównoważonym rozwojem.
6 miesięcy temu / igo
 
Panie Morawiecki. Macie zaorać polską przedsiębiorczość i to robicie. W gospodarce jak i poza nią własność prywatna należąca jeszcze do Polaków ma być zlikwidowana. Jak muchy padają polskie firmy bez udziału kapitału zagranicznego:sklepy,usługi,produkcja. Z każdym miesiącem jest ich coraz mniej. Są statystyki, widzą to przedsiębiorcy. Państwo jest obowiązane do zwrotu VAT w pewnych przypadkach ale tego nie robi nawet wobec podatnika z 5 wygranych spraw i wyrokami sądowymi przeciw urzedom skarbowym. Nagminne są prześladowania polskich uczciwych przedsiębiorców tylko z powodu braku posiadania przez nich środków na drogich obrońców. Nierównego traktowania Polaków i korporacji/firm z obcym kapitałem polscy przedsiębiorcy doświadczają codziennie. Kłamstwo Morawieckiego dotyczy przetrzymywania nienalezniych podatków i składek ZUS dla ledwo zipiących przedsiębiorców, ukrytego podnoszenia podatków, wprowadzania dziesiątków kolejnych. Kończ waść wstydu oszczędź.
6 miesięcy temu / PiS niszczy PL
 
Pełna Zgoda Panie Premierze! Cieszę się że w końcu możemy się obronić gdy ktoś próbuje nas obrażać!
6 miesięcy temu / Arek
 
"? ?Nie będzie naszej zgody na podrzynanie gardeł kukłom ani na żadne obrażanie Polaków" - dobrze powiedziane: "NIE BĘDZIE" - jako czas przyszły bliżej nieokreślony.. Czyli sprawa załatwiona że dziś nic z tym nie robimy i czy czepiając się tych słów : "NIE BĘDZIE naszej zgody.." mam rozumieć że DZIŚ TĘ ZGODĘ DAJECIE??..
6 miesięcy temu / tak sobie
 
Słowa, słowa, słowa...
6 miesięcy temu / R.
 
A co z 447 ? A co z rozliczaniem szachrajstw PO i SLD ? A co z bezkarnościa dla Klątwy, Nergala, LGBT, antypolonizmow, antykatolicyzmow, sprawców zamachów na naszych księży, nasze świętości itd itp ? A co z plemiennymi kumoterstwami w przyjmowaniu do pracy ?Nie damy się nabrać na wyborcze numery !
6 miesięcy temu / Spostrzegawczy
 
czy to idom wybory?
6 miesięcy temu / wow
 
Ponieważ brak mi wiedzy a chcę mieć argumenty w dtskusji ze znajomymi cudzoziemcami - proszę o wskazanie ktprym korporacji międzynarodowym wyrwalismy ogromne pieniądze?
6 miesięcy temu / Poprawność
 
Wiara katolicka została zmieniona w posoborowie na całym świecie, w tym w Polsce, w latach 1962-1965.
6 miesięcy temu / Sal
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.