DZIŚ JEST:   06   KWIETNIA   2020 r.

Św. Piotra z Werony
Św. Wilhelma z Eskill
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Wydawało mi się dotąd, że Murzyn mason to oksymoron.
8 miesięcy temu / Tom Bombadil
 
A jak radzi sobie Kościół w Polsce, Europie na innych kontynentach? To widać i czuć.
8 miesięcy temu / Msd
 
A co Kamerun obchodzi jakaś walka KK? Przecież nie jest państwem wyznaniowym.
8 miesięcy temu / Stormer
 
Obraz masonerii rysuje się jako synkretyzm wielu herezji i sekt ideologicznych.W kodeksie prawa kanonicznego z 1917r. czytamy iż wszyscy którzy zapisują się do wolnomularstwa podlegają ekskomunice;także oświadczenie Kongregacji Nauki Wiary z 1983 r i kanon 1374 mówią,iż wolnomularstwo jest ruchem antychrześcijańskim.Masoneria lansuje w kulturze tzw.naturalizm - dechrystianizację.A w instrukcji masońskiej - podaję za bp Dillon - czytamy:"...tajne stowarzyszenia muszą wpierw wtargnąc do Kościoła,by zniszczyc go wraz z papieżem".Desakralizacja oraz zohydzanie Kościoła wraz z jego personelem jest permanentnie kontynuowana.
8 miesięcy temu / t
 
Polska to też niestety masońska republika. To że środowiska takie jak PO czy inne lewactwo mają lucyferyczne korzenie to rzecz, która łatwiej przychodzi do świadomości niż uwikłania PiS-u. Tymczasem masoneria w Polsce cały czas kwitnie i w publicznej debacie mało kto się tym martwi. Człowiek przeraża się skalą lucyferycznej infiltracji, kiedy uświadamia sobie na przykład to, że Lech Kaczyński brał udział w reaktywacji loży B'nai B'rith, czy też to, że jak mówi Grzegorz Braun Jan Olszewski był jednym z ojców odrodzenia masonerii w Polsce po II Wojnie Światowej. Cała nasza konstytucja i prawodawstwo są masońskie, nie ma w nich ani jednego odniesienia do Wiary Katolickiej jako jedynego źródła prawdy obiektywnej. Naprawdę ten kraj trzeba głęboko oczyścić, aby mógł godnie przyjąć Zbawiciela przy Jego powtórnym przyjściu.
8 miesięcy temu / krisbac
 
Episkopat w Polsce powinien wystosować analogiczny list, ale historia książki Ks. Tadeusza Kiersztyna pod tytułem Zatrute Źródło chyba temu przeczy..
8 miesięcy temu / Kefas
 
w kazdym europejskim kraju to norma "dziennikarzyno"
8 miesięcy temu / xxx
 
Jeżeli hierarchowie są masonami to czas im "podziękować"
8 miesięcy temu / Jacek
 
Czekamy na list polskiego episkopatu potępiający masonerię, ale się chyba nie doczekamy, bo nie podcina się gałęzi, na której się siedzi.
8 miesięcy temu / Kontrrewolucjon
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.