DZIŚ JEST:   15   LISTOPADA   2019 r.

Św. Alberta Wielkiego, Doktora Kościoła
Św. Leopolda III
 
 
 
 

Masoni zadowoleni ze zniesienia prawa o bluźnierstwie. Wyrażają uznanie dla senatorów

Masoni zadowoleni ze zniesienia prawa o bluźnierstwie. Wyrażają uznanie dla senatorów
Źródło: Twitter
#CHRZEŚCIJANIE    #BLUŹNIERSTWO    #FRANCJA    #PRAWO    #MASONI    #MASONERIA    #SENAT

Francuski Senat zniósł prawo o bluźnierstwie obowiązujące w Alzacji i departamencie Moselle w Lotaryngii. Z tej okazji, na masońskim portalu Hiram ukazał się komunikat tzw. Kolektywu Laickiego w którym wyrażono uznanie dla decyzji francuskich senatorów.

 

Komunikat jest typowym przykładem masońskiej hipokryzji. Napisano w nim: Przez tą modyfikację, Senat potwierdza, że „bluźnierstwo” nie będzie stanowić przestępstwa i że obywatele muszą być chronieni przed wszelką presją na nich, która nie respektuje ich wolności sumienia. Przypomina jednocześnie, że zabronione jest przeciwstawianie się dobremu przebiegowi kultu w lokalach, które są do tego przeznaczone.

 

- Kolektyw Laicki winszuje sobie tej modyfikacji, której domagał się od wielu lat i której absolutna konieczność wykazała się na drugi dzień po zabójstwach dokonanych w redakcji „Charlie Hebdo” i po licznych akcjach skierowanych do wymiaru sprawiedliwości w Strasburgu (stolicy Alzacji, przyp. redakcji) przeciw gazecie, oskarżającej ją o „przestępstwo bluźnierstwa”. Przez ten gest laicka Republika Francuska potwierdza wartości, których broni z największą siłą, że nie będzie już wyjątku od reguły, którą sobie przyjęła - cieszą się wolnomularze.

 

Pod komunikatem opublikowano komentarz jednego z internautów i masońską na niego odpowiedź. - Można kwestionować fakt niemal całkowitej bezkarności niektórych „dziennikarzy”, którzy mogą, często z racji handlowych, pozwalać sobie na wszelką przesadę, agresję graficzną, prowokacje, a tym samym zaostrzać sytuację mimo, że to nie powinno oczywiście usprawiedliwiać stosowania agresji - pisał internauta Yasfaloth.

 

Odpowiedź szefa masońskiego portalu brzmiała: Wydaje mi się, że chodzi ci o rysowników „Charlie Hebdo” lub „Canard Enchaîné”. Mogę zrozumieć, że to ci się nie podoba, masz do tego prawo (i nie jesteś w tym odosobniony), ale mówisz o tym bogactwie francuskim, tej wspaniałej wolności wyrażania się, która pozwala im, tak jak i tobie, mieć możliwość powiedzenia tego co sądzą i czego chcą, bez obawy cenzury lub represji. Nie ma wielu krajów gdzie taka wolność istnieje. Ona nie ma ceny, ale jej limity istnieją określone przez prawo. Nie ma jednocześnie we Francji bezkarności dla przestępstw. Rysownik jest wolny, ale jeżeli ocenisz, że dotknął on twojego życia prywatnego lub przekroczył pewne bariery, to możesz wnieść przeciw niemu sprawę do sądu i niezależny, bezstronny, z zasady, sędzia, zdecyduje. Jeżeli chodzi o przestępstwo bluźnierstwa, to było to coś znacznie więcej niż tekst z innej epoki, niestosowany i nie do zastosowania - przekonywał przewrotnie mason.

 

Masońscy obrońcy wolności nigdy nie protestowali kiedy łamano deklarowaną przez nich zasadę twierdzącą, że „zabronione jest przeciwstawianie się dobremu przebiegowi kultu w lokalach, które są do tego przeznaczone”. Masoneria i adwokaci laickości milczeli kiedy katofob, Le Gloupier zakłócił ceremonię religijną w Nantes, gdy profanowano w Paryżu przez Femen katedrę Notre-Dame czy kościół Świętej Magdaleny. Gdyby takie fakty miały miejsce w synagodze lub meczecie, bracia masońscy byliby w pierwszym szeregu oburzonych i protestujących. Prawdziwymi wrogami są katolicy i wszystko co jest skierowane przeciw nim spotyka się z aplauzem wszelkiej maści lewaków i masonów.


Franciszek L. Ćwik


DATA: 2016-11-01 14:12
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

"Prawdziwymi wrogami są katolicy i wszystko co jest skierowane przeciw nim spotyka się z aplauzem wszelkiej maści lewaków i masonów." Dziekuje wreszcie nic o ateistach. Read more: http://www.pch24.pl/masoni-zadowoleni-ze-zniesienia-prawa-o-bluznierstwie--wyrazaja-uznanie-dla-senatorow,47073,i.html#ixzz4Oq29bi8j
ponad 3 lata temu / tt
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.