DZIŚ JEST:   28   MAJA   2020 r.

Bł. Lanfranka z Bec
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Dramatyczna sytuacja powinna budzić obawy. Wszak tradycyjna teologia polityczna uczy, że narody ? w przeciwieństwie do ludzi ? odbierają karę za swe postępowanie już na tym świecie. Niemożliwe jest bowiem ich ukaranie w przyszłym świecie, gdyż nie istnieje coś takiego jak nieśmiertelna dusza narodu czy państwa. Czy zatem narody zdążą wrócić do prawa naturalnego i odbyć pokutę za wołającą o pomstę do nieba krew nienarodzonych? Oby tak się stało! Czy Katyń, Powstanie Warszawskie, zabijanie elit Polskich, komunizm i inne nie było karą za to co działo się w Polsce przed wojną. Nie wracajmy do tego zatem.
ponad 1 rok temu / Dor
 
to o czym napisano dotyczy stanu Nowy York nie miasta ,poczytajcie jaki tam jest tygiel rasowy wyznaniowy i narodowościowy
ponad 1 rok temu / lil
 
Szatan szaleje i POłyka słabych wykorzystuje ich do walki z ŻYCIEM a potem ich zabija
ponad 1 rok temu / Edu
 
Tik tak, zegar tyka i wulkan Yellowstone ... też tyka.
ponad 1 rok temu / tik tak
 
Ci ludzie,jak mówi Stanisław Michalkiewicz, to albo pożyteczni idioci, nie znający wagi sprawy, albo ludzie złej woli, czyli oddani szatanowi wprost... Innego wytłumaczenia nie ma... Toczy się obecnie walka o duszę świata i poszczególnych ludzi. Piekło jest rzeczywistością realną i droga do niego wiedzie głównie przez wylewaną krew niewinnych. Mówienie zaś o Miłosierdziu Bożym bez nawrócenia, gdy grzech ten jest wołającym o pomstę do Nieba, jest zwykłą herezją wpychajacą ludzi prosto do piekła.
ponad 1 rok temu / Krakusik
 
Jesteśmy w centrum wojny ideologicznej i duchowej o kształt naszej tożsamości dzieci BOGA i dzieci diabła.To jest fakt .Prawda zaś jest taka że Jezu już zwyciężył a my wraz z Nim. Kt5órzy wierzą i wyznający Jego pojawienie się.Bóg osądzi całe narody tego pokolenia.
ponad 1 rok temu / FM58
 
Mam ciekawe pytanie do kobiet zwolenniczek aborcji: Skoro w każdej chwili możecie dokonać aborcji , to oznacza że to Wy decydujecie o urodzeniu dziecka. Tylko od Was to zależy. To świetnie, bo to oznacza że ja jako mężczyzna jestem w ten sposób zwolniony z obowiązku alimentacyjnego. Bo przecież to że urodzi dię dziecko nie zależy ode mnie.
ponad 1 rok temu / Ojciec
 
Jakie przysłowiowe noże?? To walka na śmierć i życie- to najslabsi są eksterminowani!! Jak w bolszewizmie i faszyzmie
ponad 1 rok temu / do naiwnych
 
Będzie krew za krew, głowa za głowę. My odpokutowaliśmy grzechy poprzez gehennę II WŚ. Ale od ostatniej wojny też nam się uzbierało.
ponad 1 rok temu / Leaf427
 
Tak zwani "Demokraci" chcą decydować kogo można zabić.
ponad 1 rok temu / Obywatel
 
Podaje sie liczby zabitych odnotowanych w kartotekach. A kto policzy ile dzieci zabito przez "spirale-wkładki" domaciczne, ile zamordowano przez pigułkę RU 486, ile zamordowano przez pigułkę "Elle One"? A więc żyjemy na planecie krwią spływająca pośród dzieciobójców wokoło. Czasem nawet we własnym domu, rodzinie. Koszmarne!
ponad 1 rok temu / ksiądz katolic
 
Nie zapominajmy, że w Polsce też dokonywana jest aborcja. Już są prowadzone działania, aby zabijać jeszcze wiecej dzieci.
ponad 1 rok temu / Ana
 
Oby zdążyli z POKUTĄ, choć już dawno po dwunastej.
ponad 1 rok temu / Klf
 
Chiny też są w kolejce po zasłużoną karę. Może nadchodzącą wojną nią będzie. Wojna światowa bo żadne państwo na świecie nie ma czystej karty jeśli chodzi o tzw. aborcję.
ponad 1 rok temu / emk
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.