Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   30   LISTOPADA   2020 r.

Św. Andrzeja Apostoła
Bł. Jana z Vercelli
 
 
 
 

Maryja wzywa do pokuty! Grzegorz Górny o „Różańcu do granic nieba”


Odtwórz w YouTube
 

Trwa walka duchowa. Zło wkroczyło na arenę a różaniec stanowi potężną broń w tej walce - mówi Grzegorz Górny, zachęcając do wzięcia udziału w akcji "Różaniec do granic nieba".

Czytaj także:
DATA: 2020-10-31 09:10:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

tak walczycie zaslepieni z Chrystusem Krolem i nie widzicie ze RZAD wypowiedzial dzis slowami nowego ministra zdrowie Nizdezielskiego by Polacy byli spokojni bo buduja im IZOLATORIA a miastach na co najmniej tysiac osob i nikt tam nie wejdzie a tym bardziej wyjdzie; Teraz dawne nazewnictwo by nie razilo slowo oboz zastapiono tym szlachetnym zwrotem a nadto poslowie z bratnich partii/PO SLD PSL/ wspolnie z obecnymi za kilka dni zaglosuja by polakow w izolatoriach objeli rowniez obcy lekarze z calego swiata i to bedzie IZOLACJA takze mentalna i jezykowa
26 dni temu / olek
 
Przebieranie paciorków na pewno nic nie da tu potrzebne są działania.
26 dni temu / racjonalista
 
"18Albowiem gniew Boży ujawnia się z nieba na wszelką bezbożność i nieprawość tych ludzi, którzy przez nieprawość nakładają prawdzie pęta. 19To bowiem, co o Bogu można poznać, jawne jest wśród nich, gdyż Bóg im to ujawnił. 20 Albowiem od stworzenia świata niewidzialne Jego przymioty - wiekuista Jego potęga oraz bóstwo - stają się widzialne dla umysłu przez Jego dzieła, tak że nie mogą się wymówić od winy. 21Ponieważ, choć Boga poznali, nie oddali Mu czci jako Bogu ani Mu nie dziękowali, lecz znikczemnieli w swoich myślach i zaćmione zostało bezrozumne ich serce. 22Podając się za mądrych stali się głupimi.23I zamienili chwałę niezniszczalnego Boga na podobizny i obrazy śmiertelnego człowieka, ptaków, czworonożnych zwierząt i płazów." Rz.1.18-23 DLACZEGO CZCICIE STWORZENIE ŚCIĄGAJĄC GNIEW BOŻY NA TEN KRAJ? 8Ich ziemia jest pełna bożków, kłaniają się dziełu swoich rąk, temu, co uczyniły ich palce. 9 I tak poniżył się człowiek, i spodlał rodzaj Iz.2.8-9
26 dni temu / trzeźwomyślą
 
@terasde. Czy ks. Natanek i jego Rycerze zostali już powagą Kościoła uznani za sektę?
27 dni temu / ena
 
@glupol mylisz się, hellowieen to nie żadne wygłupy, tylko święto ku czci złego. 30 lat temu, kiedy pojechałam do Kanady i zaproszono mnie do oglądania parady na Yong Street, też myślałam, że to taka amerykańska zabawa dla dzieci. Kiedy jednak zobaczyłam, za kogo się przebierają i jak obrażają katolików właśnie, zaczęłam się zastanawiać o co chodzi tak naprawdę. To nie parada Puławskiego, to nie Dzień Niepodległości - święto satanistyczne! Wtedy nie było Internetu, teraz jest i możesz łatwo zweryfikować to co napisałam. Ludzie, otwórzcie oczy!
28 dni temu / janina
 
Zaczęliśmy w Kościele św Boromeusza na Powązkach, na terenie cmentarza, a jednak nie dane nam było odwiedzić bliskich. Bogu dzięki, że choć tak możemy rozpocząć oktawę "Różańca do granic Nieba"
28 dni temu / Kasia
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 120 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.